Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
ForceFCCG

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: NaVaR
2008-11-02, 13:25
Ogólno Polski Turniej SW Miniatures w Krakowie
Autor Wiadomość
Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2008-10-30, 22:41   Ogólno Polski Turniej SW Miniatures w Krakowie

Witajcie !

Rzucam tylko pomysł, zorganizowania w Krakowie w grudniu lub w styczniu lub w innym terminie, turnieju ogólnopolskiego miast. W turnieju brały by reprezentacja z danego miasta 3+1 (trzech grających + jeden rezerwowy).

Napiszcie co o tym sądzicie, spróbujemy to dokładnie przemyśleć.
Ostatnio zmieniony przez Raquel 2008-10-31, 00:07, w całości zmieniany 1 raz  

Mateusz 

Allegro nick: mateo_3636
Wysłany: 2008-10-30, 23:50   

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2494403

Gdybyś jeszcze napisał w jaki sposób widzisz wyłanianie reprezentacji? Turniej wewnętrzny?

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2008-10-31, 00:11   

dzięki za poprawę błędu ;) dziwne Ognisty Lisek mi go nie wykrył ... ;)

Co do Wyłaniania reprezentacji. To pozostawił bym to danemu miastu. Jeżeli wiedzą kto jest najmocniejszy to mogą go zaproponować, jeżeli jest więcej osób do reprezentacji (jak to dumnie brzmi :lol: ) to mogą między sobą rozegrać turniej. My np w Krakowie wiemy kogo byśmy wystawili, bez rozgrywania jakichkolwiek turniejów.

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2008-10-31, 09:58   

I co będzie jak z Krakowskim dniami SWM? Jeżeli nie zobaczę daty, i jakiegoś link gdzie jest informacja o jakiś noclegach, to narazie podziękuje. A i jeżeli już się za to solidnie zabierzecie, to proponuję ferie świąteczne, data po 1 stycznia.

,,Now release your anger." Darth Vader

http://demotywatory.pl/915/BOBA-FETT

Moj sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...c.php?p=285#285
Pozdro Gość

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2008-10-31, 13:44   

To nie jest w ogóle związane z daniami SWM, to zupełnie nowa inicjatywa ze sponsorem itd xD

Mateusz 

Allegro nick: mateo_3636
Wysłany: 2008-10-31, 15:15   

Raquel'u czy jako potencjalny gospodarz mógłbyś napisać o tym, gdzie ewentualnie odbyłby się turniej?

I co z tym tajemniczym sponsorem o którym wspomniałeś?

Silmar 

Wysłany: 2008-10-31, 15:39   

Raquel:
My np w Krakowie wiemy kogo byśmy wystawili, bez rozgrywania jakichkolwiek turniejów.

O kim mowa :?: :?: :?:

Potemkin 

Allegro nick: Yagoro
Wysłany: 2008-10-31, 17:44   

Jako przedstawiciel graczy z Radomia chciałbym zapisać na ten turniej nasze miasto :)

Co do reperzentacji to gramy na codzień i dobrze wiemy kogo brać a kogo nie :D

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2008-10-31, 22:10   

Silmar napisał/a:
Raquel:
My np w Krakowie wiemy kogo byśmy wystawili, bez rozgrywania jakichkolwiek turniejów.

O kim mowa :?: :?: :?:

Ty na pewno nie :mrgreen: później się dowiesz albo się domyśl

Silmar 

Wysłany: 2008-10-31, 22:55   

Kuna , Tsavong i ......(ja nie mówię że 3 osobą jestem ja ale na pewno nie ty (nie powinniśmy wysyłać tam kogoś kto myli acurate shot ze sniperem i mobile attack z greater mobile attack )te sytuacje były w pewnej walce z łowćą ) i od razu mnie z kreśliłeś to się nie kuce jak maję tam grać osoby które nie znają zasad ( to nie do kuny i tsavonga )to weź cie pingwina na sędziego. A i jeszcze Raquel mówiąc w przenośni że jestem gorszy sam się pogrążasz bo o ile wiem to ty dotychczas turnieju nie wygrałeś a jak krucej gram i wygrałem 2 (szpan :mrgreen: ) Tyle mam do powiedzenia na ten temat . 8-)

Nergal
Noob Hunter :-)

Allegro nick: flamementor10
Wysłany: 2008-10-31, 22:55   

No może ty Raquel ? :mrgreen:

U nas w Kraku każdy jest dobry ......
Tu nie chodzi raquelu drogi wspaniały o "Ilośc" tylko o jakośc czyli umiejętności strategiczne ..........

Moim zdaniem posiada ja Tsavong , Exar Kuna nooooo i może ja..... a o reszcie nie wiem ale nie zaprzeczam że też

A co do tego kto to czemu niby nie Silmara.....
Musiałby tylko zkminic jakąs taktyke i myślec nieco bardziej otwarcie niż zwykle i spoko

In Flames - Come Clarity

Silmar 

Wysłany: 2008-10-31, 23:18   

jaka taktyką jakie myślenie ostatnio cię rozgromiłem i zostało mi jeszcze 200pkt squadu (zasługa kazdana) XD

Łowca Nielotów 

Allegro nick: Karol-Kr
Wysłany: 2008-11-01, 09:21   

Jak dla mnie to najbardziej optymalnym zestawem jest na to jest Kuna, Tsavong i Krupa.
w tym układzie pozostaje tylko problem rezerwowego.

Cała żyleta płacze mistrza już nie zobaczy, cała legia żałuję CWKS to ...

Nergal
Noob Hunter :-)

Allegro nick: flamementor10
Wysłany: 2008-11-01, 11:13   

Silmar napisał/a:
jaka taktyką jakie myślenie ostatnio cię rozgromiłem i zostało mi jeszcze 200pkt squadu (zasługa kazdana) XD

Sławek ale ty jesteś dziwny........

Jarasz się że wygrałeś składem na trzepakach i droidach bo raz rzucałeś ciągle 15 i grałeś przeciw składowi UC z jedną R któe max zadawali 20 dmg :)

Gdy ci ostatnio wystawiłem mój prawdziwy skłąd to ty miałeś swój mega skład składający się z 5-6 R/VR i ubiłeś mi co najwyzej 4 stormtrooperów więc kto tu się pogrąża........
Ja nikogo nie skreślam tylko trzeźwo myśle...

A nawet Tsavon , ja czy kuna głupstwa robią

In Flames - Come Clarity

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2008-11-01, 11:59   

Silmar napisał/a:
Kuna , Tsavong i ......(ja nie mówię że 3 osobą jestem ja ale na pewno nie ty (nie powinniśmy wysyłać tam kogoś kto myli acurate shot ze sniperem i mobile attack z greater mobile attack )te sytuacje były w pewnej walce z łowćą ) i od razu mnie z kreśliłeś to się nie kuce jak maję tam grać osoby które nie znają zasad ( to nie do kuny i tsavonga )to weź cie pingwina na sędziego. A i jeszcze Raquel mówiąc w przenośni że jestem gorszy sam się pogrążasz bo o ile wiem to ty dotychczas turnieju nie wygrałeś a jak krucej gram i wygrałem 2 (szpan :mrgreen: ) Tyle mam do powiedzenia na ten temat . 8-)

Znowu prowokujesz, człowieku pomyśl później napisz i nie rób błędów. Po za tym nie znam kogoś takiego jak łowća ... jakiś nowy gracz ? Po drugie gdzie napisałem że jesteś ode mnie gorszy lub gdzie podałem listę osób które miały by od nas grać ? Temat ten nie został założony aby się kłócić o to kto jest lepszy - ja od razu powiedziałem i gdybyś swoim szanownym umysłem zapisywał pewne fakty to byś wiedział że nigdy nie mówiłem że jestem od kogoś lepszy wręcz przeciwnie twierdziłem że jestem gorszy i mam na to światów (Kuna, Tsavong, Kuba). Co do turniejów które "wygrałeś" Kuna mi powiedziałem jak wygrywałeś te turnieje (tylko dzięki kunie lub dzięki temu że byli sami noobkowie). Zawsze mogę przypomnieć Ci grę z Yodą lub Tsavongiem ;) A to że mylę zasady, pomyłka rzecz ludzka jak się mówi. Czasami nie myślę co robię i to mój błąd i go się nie wypieram. Lecz jeżeli tobie coś się wypomni to zaraz robisz się czerwony jak burak i coś próbujesz ciskać na ludzi lub obgadujesz ich jak ich już nie ma lub po prostu uciekasz mówiąc np że idziesz się "uczyć na olimpiadę".

Dla mnie to koniec w tym temacie - pomyśl zanim coś napiszesz - taka moja rada dla ciebie sławku

Aby nie było więcej nie porozumień :

Do Krakowskiej Reprezentacji zostali powołani :

Kuna
Tsavong
MasterYoda (?)
Krupa

Sami sobie wybiorą który ewentualnie będzie na rezerwie

Admina lub Moda proszę o wyczyszczenie tematu z offtopa (wydzielić, usunąć ?)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi