Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NaVaR
2007-12-06, 10:48
wrazenia poturniejowe
Autor Wiadomość
Lord Estel 

Wysłany: 2007-10-30, 14:01   

I dobrze :mrgreen: . Nacieszmy się jeszcze tym że może ktoś inny wygrać turniej niż Ki-Adi

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2007-10-30, 15:52   

Bym się kłucił, skład który ma szanse z ewokami ki-adiego

Bazyliszek
HK-47
IG-88 z bh
8x zabrak fringer
,

Zakładając ze kazdy Flamethrowery ściągnią po 4 ewoki to na jedną inicjatywe zejdzie 40 ewoków, powiedzmy ze Ki-Adi uratuje 15 ewoków ce Lei, 25 ewoków schodzi, zostaje 29, bazyliszek ściągnie z 15 stref atakiem, ki-adi uratuje 5, na jedną inicjatywe schodzi 40 ewoków, zostaje 14, i zostaje juz tylko powybijanie reszty

,,Now release your anger." Darth Vader

http://demotywatory.pl/915/BOBA-FETT

Moj sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...c.php?p=285#285
Pozdro Gość

Lord Estel 

Wysłany: 2007-10-30, 19:36   

Już lepiej wstawić 2-3 bazyliszki. Ale jak cię zamkinie w wąskich pomieszczeniach (Cloud City), to dużo nim nie polatasz. Zabraków łatwo zdjąć.

Ki Adi Mundi 

Allegro nick: ki-adi-mundi
Wysłany: 2007-10-30, 20:22   

kazdy zabrak zrobi po max 1 Flame Throwerze, bo musisz podejsc na 6 pol. A wtedy Ewoki ich zmasaktruja... bazyliszek tez nie ma az tyle ruchu zeby sie uratowac... no a grajac przeciwko takiem skladowi porozstawiam Ewoki tak, zeby sie ze soba nie stykaly :P (jeszcze 1 plus - zajma wtedy cala mape i Basilisk nie bdzie mial gdzie latac, wiec bedzie mniej Ewokow sciagal zmuszony do ladowania w miejscu startu. ) czyli w sumie tez mozna by wygrac ;)
boje sie za to Rebel Vanguardow z ich missilami :P

May the Fur be with You!

Kupie Ewoki wszelkie w ilosciach hurtowych :)

Darth Bane 

Wysłany: 2007-10-31, 19:31   

dlatego odrazu mowie jak ktos bedzie ich mial KUPUJE :mrgreen:

Ki Adi Mundi 

Wysłany: 2007-10-31, 20:14   

dzisiaj Ewoki odniosly spektakulatne zwyciestwo nad Mrocznym Lordem Sithow, Darthem Banem na Korribanie, na 100 pkt w skladzie:

REDAV:
Bane 82
Twilekanka 10
Abyssin Black Sun Thug 8

Ki Adi:
Ithorian Commnader 11
Wicket 8
27x Ewok 81

Ewoki rozpoczely szturmem. Wicket chowal sie z tylu, a Ithorian po rozdaniu Futrzakom vibrowloczni poprawiajac im tym atak i obrazenia, schowal sie pod pomnik zeby spokojnie przeczekac bitwe. Abyssin ostrzeliwal Ewoki, i zanim doszly zdarzyl sciagnac 4. Dark Lord korzystajac z tego ze jest osloniety od wroga Tancerka i gangsterem, uzyl Magii Sithow i aktywowal mi tym 3/4 Ewokow. Nie powstrzymalo ich to na dlugo, bo pozostali zmietli te zywe tarcze, i zaczely grozic Banowi, ktory zawstydzony schowal sie w kącie. Jako ze wygral inicjatywe, pokrzepiony wyszedl z ukrycia (na pole obok po przekatnej) i usiekl 2 zebate, pazurzaste, owlosione potwory strzegace grobow dawnych Lordow. nie na duzo mu sie to zdalo, bo natychmiast dopadlo do niego 5 innych. W tym czasie Wicket ustawil sie juz na pozycji, i rzucajac dzida zranil autora Zasady Dwoch. Pokrzepieni tym jego podwladni rowniez zaczeli skuteczniej uzywac swojej broni, probojac nadziac na nia Sitha. Bane pokluty sie wkurzyl i uzyl Lightsaber Sweepa zabijajac 4 Ewoki (raz nie trafil), po czym widzac za nimi drugi, 3, 4 i piaty szereg, przestraszyl sie i uciekl spowrotem do swojego kąta. Wicket poprawil sie na pozycji, i bez covera trafil najlepszego ucznia Akademii na Korribanie dzida znowu. Dalsze Ewoki zaszarzowaly. kilka zginelo, ale te 8 ktore zostalo, pod wodza Weterana Bitwy o Endor (ok. 1000 lat standardowych pozniej) roznioslo na wloczniach Reformatora Zakonu Sithow.

tak jak kiedys juz mowilem, Bane nie ma zadnych szans z Ewokami. Jedi ktorzy nie mogli poradzic sobie na Ruusan powinni odwiedzic Endor w poszukiwaniu posilkow...

[ Komentarz dodany przez: NaVaR: 2007-10-31, 21:56 ]
Wydzieliłem offtop. Jest:
http://www.dante.xon.pl/s...php?p=1591#1591
Administracja.

May the Fur be with You!

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2007-11-03, 21:57   

Dzisiaj odbył sie mini turniej na ktorym wystartoway 4 osoby

Sev wystawił:
Anakin z rotsa
Obi Jedi Master
Boba Fett Enforcer
Jedi Wepon Master
Republik Comando Sev
Lando z UH
Bith Black Sun Vigo (poprawcie nbie jak źle napisałem :-P )
Nikto Solider

Revan wystawił:
3x AT-ST
Blizzard Scout 1
3X Storm Troopper

Bane wystawił
Darth Bane
Aura Sing
Sith Assualt Droid
2X Nikto Solidier
Gonk
i chyba Mistyl Shadow Guard

Ja wystawiłem
Maul z cotf
Generał grevius Supreme Comander
Huge Crab Deoid
SBD Comander
BD Oficer
iii zamiast 4 sbd 2x Crab Droid

Pierwszy pojedynek grałem z Banem na Hoth, i od początku raczej było pewne ze wygram ja szczególnie ze zacynałem w takim miejscu gdzie jednostki z moim CE Były schowane za ścianą, Crab Droidy zrobiły piekną rzeźi na początku drugiej inicjatywy soztała tylko Ara Gonk i Bane, droidy dobiły Arue i Gonka, Maul dziabną Bane'a za 90 i zginą i droidy go rostrzelały, Droidy trinfują!!!

Drugi na tej samej mapie to samo miejsce startowe a przeciwnik to Revan, pojedynek polegał głuwnie na wymianie ognia między 3 AT-ST i Blizzarda i droiodów, ale maul przed śmiercią zdążył sam zabić jednego AT-ST, i głównie dzieki pechowym rzutom Revana i braku mocy na przezuty droidy wygrły chociaż niewiele brakowało i bym przegrał

Trzeci pojedynek był z sevem, który przegrałem bo graliśmy na mapie ze startera RotS :-x , Jedi rozniesli mi połowe składu, a reszta strzelających wspierała ich z tyłu

Zajołem drugą pozycje nagrądą był Booster CotF, wypadł Exar i dobry Sev, bardzo tanio mi go sprzedał ...i wogle ...i.. :cry: :cry: :cry: przepraszam, wruszyłem sie :cry: :cry: ( :mrgreen: :lol: )

,,Now release your anger." Darth Vader

http://demotywatory.pl/915/BOBA-FETT

Moj sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...c.php?p=285#285
Pozdro Gość

Sev 

Wysłany: 2007-11-04, 12:15   

I po raz kolejny Wujek Sev przysłużył się dla ludzkości:D

P.S: Nie miałem Nikto Soldiera tylko Human Blaster-for-Fire.

Darth Bane 

Wysłany: 2007-11-05, 19:32   

Jednego dnia grasz na kompie a nastepnego budzisz sie z 30 na karku i okazuje sie ze jestes wujkiem :mrgreen:

Sev 

Wysłany: 2007-11-24, 20:08   

Mój komentarz do dzisiejszego turnieju: Bardzo miło, sporo osób (niektóre po dłużyszej przerwie), fajne nagrody. Jednak żałuje że nie zdążyłem zagrać z Lukiem :cry:

Darth Revan 

Wysłany: 2007-11-24, 20:22   

A mój komentarz to bardzo pozytywny. Poraz pierwszy wygrałem turniej :mrgreen: . Nagrody były świetne a przeciwnicy dobzi ogólnie bardzo dobry turniej.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

Luke Skywalker 
Minisy to sól

Wysłany: 2007-11-24, 20:39   

A teraz podsumowując turniej: mogło być zdecydowanie lepiej, choć aż tak bardzo nie narzekam. Tylko trochę żałuje, bo były fajne R i VR. W czasie czekania na autobus, zwróciłem uwagę na pewną rzecz. Mianowicie Damian, z którym grałem miał taki skład:

Darth Vader, Jedi Hunter - 75 pkt
Nym - 48 pkt
Bossk, Bounty Hunter - 25 pkt
Gran Raider - 4 pkt

Razem - 152 pkt!

Czyli wyszło na to, że grał, jakby to powiedzieć, "niedozwolonym" składem, gdyż przekroczył wartość punktową. Zapewne nie da się z tym już nic niestety zrobić, bo gdybym to ja lub ktokolwiek inny wcześniej zauważył, sprawy mogłyby się potoczyć zupełnie inaczej. A tak przepadło. Teraz wiem, że następnym razem muszę liczyć punkty przeciwnikom :-/ ;-)

A teraz z innej beczki; pojedynek z Redavem to walka pozycyjna :-P Graliśmy na Cloud City. Środek zaczęliśmy okupować już od pierwszej rundy. Jego Boba Enforcer, IG-88 z Gonkami czekali na mnie na Landing Platform, aż wyjdę z Office Suite. Ugnaughci wysadzili troje drzwi w pobliżu mojej kryjówki, a nie mogłem się stamtąd ruszyć, bo zanim bym doszedł do Gonków, dawno by mnie wystrzelali :-) Durge Redava dzielnie podleciał i wystarczyłoby żebym trafił w trzech turach pod rząd jeden atak, to byłoby po nim. A tak to udało mi się ubić tylko Ugnaughta z Lightsaber Throwa i to wszystko, wygrałem :-P

Pojedynek z Damianem też był wyrównany, lecz myślę, że gdybym wygrał choć dwa razy inicjatywę, to miałbym naprawde spore szanse na wygraną i zajęcie minimum drugiego miejsca.

Trzecia, ostatnia bitwa z Sinusem również rozgrywała się na Cloud City (na moje szczęście), bo na Hoth to bym po prostu nie wyrobił 8-) . Jaina z mojej strony i Zgrywus z jego strony szybko padli, SBDeki pokolei się wykruszały, Huge Crab Droid w dwie tury od Mary zszedł, a reszta to już właściwie formalność.

Ogólnie turniej uważam za nawet udany, ponieważ po dłuuuuugiej nieobecności znalazłem się tuż za podium. Pozdrawiam wszystkich grających!

Ki Adi, słyszałem, że podobno może nie być turnieju Utinni w grudniu. Będzie dopiero w styczniu?

Sev, też żałuję że nie graliśmy przeciwko sobie ;-) To co, skaczemy z okna? :mrgreen:

Sev 

Wysłany: 2007-11-24, 20:55   

TAAAAKKKK!!:D A tak na serio, to musimy się umówić na przyszły tydzień.

Darth Revan 

Wysłany: 2007-11-24, 20:59   

Naprawde dużo ten grand raider zrobił. Nawet dżwi nieotworzył. Ani niedawał covera.
Tak naprawde nic niezrobił w żadnym pojedynku więc poco się czepiacie, rozumiem gdyby to był np. boba ale grand raider?
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

Ki Adi Mundi 

Wysłany: 2007-11-24, 21:02   

Kolejny Turniej za nami.

Oto wyniki:
I. Darth Revan
II. Sev
III. Ki Adi Mundi
IV. Luke Skywalker
V. Darth Bane
VI. Redav
VII. Appo
VIII. Sinus
IX. Kuba
X. Mateusz

Revan wygral skladem:
Vader, JH
Nym
Bossk, BH
Gran Raider

pozniej Sev:
Luke Skywalker, CotF
Obi Wan Kenobi (z RSa)
Han in Stormtrooper Armor
Boba Fett, Enforcer.

no i ja:
Leia, Hoth Commander
Ithorian Commander
Wicket
37x Ewok.

gralismy o 2 TFU, z ktorych wypadly: Wookie Hunter AT-ST, Vader, Shaak Ti i Junk Golem.

przegralem tylko 1 pojedynek, w dodatku pierwszy.
gralem z Revanem na Zniszczonej Bazie z AoE.
startowalem na zewnatrz Bazy.
pobieglem szturmem, i wsrodkowym pomieszczeniu zalalem przeciwnika. W tym momencie okazalo sie, ze Nym ma Disruptive, i to przesadzilo o wyniku rozgrywki. Ewoki stracily dodatkowe obrazenia i +4 att od Ithorianina i przestaly wracac po smierci. Vader swoimi 3 atakami robil niezla rzeznie. Bossk zrobil 2 celne Flamethrowery, sciagajac miedzy innymi Wicketa :(, ale pozniej sam zginal, bo zeby to zrobic wyszedl z zasiegu Disruptiva. Nym zostal obleziony, i jego 100 HP okazalo sie za malo zeby przezyc rozgrywke. Niestety trzymal sie wystarczajaco dlugo, zeby Vader zdarzyl wytluc wystarczajaca ilosc Ewokow. Tych dla ktorych CE byly juz dostepne bylo juz za malo na Vadera ze Sweepem. W sumie na koniec gry zostal tylko Vader z polowa zycia. Acz przezyl. To niedpuszczalne. Ewoki sie wkurzyly, i pragna ZEMSTY!

drugi pojedynek gralem z Banem i jego skladem:
Solo, Scoundrel
Jaina Solo
Aurra Sing
Mara Jade, Jedi

Rozstawienie i mapa wypadlo identycznie jak w pierwszej rozgrywce. Poniewaz Bane mial sklad strzelajacy, Ewoki zrezygnowaly z przejscia glownym korytarzem, tylko przemknely sie przez dziury w scianach. glowna grupa podeszla pod drzwi do glownego pomieszczenia naprzeciwko Detention Block. Mala grupa przeszla bokiem z 2 strony, i wyskakujac zza rogu wpadla do pomieszczenia od frontu. A tam juz czekala na nich Jaina. Nie skonczylo to sie dla niej dobrze. Widzac co sie dzieje, Mara i Aurra pobiegly jej na pomoc ze Sweepem i Assaultem. W tym momencie glowe sily dowodzone przez Wicketa wpadly przez drzwi, przeszly po plecach Jainie i okrazyly obie kobiety. Niewielka grupa odlaczyla sie i pognala do Hana Solo. Za pozno. Udalo mu sie strzelic do Lei, i krytykiem pozbawic ja zycia... Ewoki przestaly dostawac posilki. Pani Sing zrobila Sweepa, i wyciela ladne koleczko w morzu futra. Futrzaki nie puscily jej tego plazem, i do konca inicjatywy zostawily ja z 10 hp. Mara w tym czasie zdjela 4 Ewoczki z Assaultem, ale ich miejsce zajmowaly kolejne. Grupa odwetowa doszla i okrazyla Hana Solo. Wygralem inicjatywe. Polagla Aurra, ranilem Mare. Pozegnalem sie z Ewokiem z Grupy odwetowej i dwoma oblegajacymi Mare. Han, majacy full HP zginal na miejscu (Ewokom nie nalezy sie nararzac). Mara zostala dotkliwie pokluta, ale przed smiercia zdarzyla ukatrupic jeszcze 2 futrzaki. Zwyciestwo!

ostatnia gra przypadla mi z Redavem i jego Drozyna Bounty Hunterow:
Durge
Boba, Enforcer
IG-88
2x GONK
2x Ugnaught
2x Ewok

gralismy znowu na Damaged Base, ale tym razem ja zaczynalem w srodku. Lowcy usadowili sie na samym srodku pola przed baza, dokadnie pomiedzy 2 wiezyczkami. Ungnaughty poszly glownym korytarzem demolujac wszystkie napotkane drzwi. Niestety na koncu spotkali Leie, co im odrobine zaszkodzilo. W tym czasie Ewoki przeszly bokiem mijajac windy, do biura chcac wyjsc wybita tam dziura w scianie. I tu napotaly sprzeciw ze strony Lowcow. IG podlaczyl sie do Wielkich Chodzacych Generatorow i ostrzeliwywal sie 4 Atakami. Boba przykucnal przed nim, i ostrzeliwal sie ogniem rakietowym. Durge niewzruszenie stal i strzelal, a 2 zdradzieckie Ewoki przeciwnika staly na strarzy. nie bylo to latwe, i ok 1/3 Armii polegla od tego ostrzalu w waskim gardle. Z tego polowa wrocila do gry. Pozostali jednak otoczyli Durga, a Odddzial Samobojczy Armii Ewockiej poszeld na Fetta i GONKi. Szczesliwie staly obok siebie, wiec w misji polegl tylko 1 Samobojca, raniac tym Fetta za 20 i droida za 40. Boba niewzruszony walka wrecz kontynowal ostrzal rakietowy odziwo nie raniac sie przy tym, a powodujac dosc duze zamieszanie. Oddzial otaczajacy Durga zaatakowal. Regeneracja Lowcy nie pomogla... do IG podeszlo 2 Ewokow i go wylaczyla, po czym wyniosla na zlom. W tym czasie reszta otoczyla Fetta, i zlinczowala 2 zdrajcow. Ewoki gora!

moglem lepiej zagrac pierwszy pojedynek, chowajac Ewoki i uzywajac Mobile Atacka Lei, do zdjecia przynajmniej Bosska, a moze i Nyma, ale ufny we wlasne dzidy pobieglem na slepo do przodu. Pamietajcie ze warto czytac karty postaci przeciwnika!
przez ten 1 pojedynek dostal mi sie AT-ST a nie Vader... coz, trudno, zobaczymy jak bedzie nastepnym razem :)

------------------------------------------------------------------------------------------------
kącik towarzysko-techniczny

Sev, Luke, w przyszlym tygodniu sie umawiacie i skaczecie z onka? :-P :-D

sprawa Revana. Na nastepnym razem od kazdego poprosze rozpiski z podliczonym skladem i mapa na ktorej chcecie grac, bo teraz juz trzeba by rozgrywac turniej od nowa, a i nagrody zostaly juz przehandlowane.
Kto nie dostarczy rozpiski nie zostanie dopuszczony do gry.

Revan, to nie wazne ile twoj Gran zrobil, bo mnie nie interesuje kogo bys wyrzucil zeby punkty sie zgadzaly, a np bez Nyma ten turniej zupelnie inaczej by wygladal. Wyglada w tej chwili na to ze wygrales Turniej oszukujac (acz za czasow Yuriego zdarzaly sie gorsze przewaly z zasadami :P )

Sprawa ode mnie: Robi sie was za duzo, i jestescie za glosni. Przestaje was ogarniac, wiec poszukuje chetnych na wspolorganizacje Turniejow. Moge przeszkolic tez w zakresie zasad.

Bane: nie wrzeszcz tak, nie gramy na stadionie tylko mimo wszystko w sklepie, i stajesz sie meczacy, a mi przeszkadzasz w organizacji (pisze na Forum, bo na zywo nie skutkuje:( )

Byl to oficjalnie ostatni Turniej w tym roku, Utinni odbedzie sie juz w styczniu. Dostalismy zaproszenie od Pracowni zeby wrocic do nich z Turniejami, podyskutuje w tym czasie na jakich warunkach mialoby to sie odbywac.
Termin i miejsce nastepnego turnieju pojawi sie na tym Forum w stosownym Topicu, oraz na Glownej i Forum Bastionu.

May the Fur be with You!

Odpowiedz do tematu