Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
ForceFCCG

Poprzedni temat «» Następny temat
Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki.
Autor Wiadomość
Sev 

Wysłany: 2008-05-31, 14:46   

I co z tego że CW jest dla dzieci :?: I tak każdy fan na to pójdzie :mrgreen:

kenobi1232 

Wysłany: 2008-05-31, 15:09   .

Masz racje ;-) ale tak na serio to jest wyśmianie fanów SW.Ja raczej wybiorę się na ten "film" ale niczego sie po nim nie spodziewam.Ta bajka mnie dobija nie mogli juz zrobic filmu o np samych klonach lub RC :?:

http://www.dante.xon.pl/s...pic.php?p=27#27

kosssa4 

Wysłany: 2008-06-01, 11:29   

Ja dzisiaj idę na dzień dziecka z tatą na Indianę

NaVaR 
Moderator
Tytuł książki

Allegro nick: navarski
Wysłany: 2008-06-01, 13:17   

kenobi1232: uważaj na słownictwo. Następnym razem będzie ostrzeżenie.
Administracja.

| navar (at) sith.pl | #GG: 2694679 | NaVaR's Collection | NaVaR's Mini-Shop | NaVaR's Squads
RS:28/60 (54) | CS:6/60 (7) | RotS:10/60 (10) | UH:22/60 (33) | AT-AT:0/1 | AoE:4/4 (5) | CotF:28/60 (44)
BH:19/60 (23) | A&E:9/60 (13) | TFU:8/60 (12) | BoH:0/17 | LotF:22/60 (25) | KotOR:9/60 (13) | TCW:0/40
Galactic Empire: 118 (10) | Sith: 29 | Mandalorian: 17 | Fringe: 62 | YV: 1
Razem: 165/762 (239) - 22%

kosssa4 

Wysłany: 2008-06-01, 20:41   

Właśnie wróciłem, film jest świetny :)
Nie moge porównywac z innymi częściami, bo ich nie widziałem, ale jeżeli to jest "ta gorsza częśc",to tym bardziej chce zobaczyc poprzednie!!
Najlepsza była scena jak "przesiadł się" z motoru do samochodu i spowrotem :mrgreen: !!

Demon 

Allegro nick: rajourney
Wysłany: 2008-06-01, 20:53   

U nas też wybraliśmy się 20-osobową grupą w zeszłą środę na film. I tyle ile osób to widziało, tyle różnych opinii. Najlepiej wybrać się samemu i ocenić. Trochę dni minęło więc można na spokojnie go sobie przeanalizować. Dla mnie film jest dobry. Fakt że jest widowiskowy, ma mnóstwo efektów, absurdalnych zdarzeń, ale tak się teraz w Holiłud filmy robi i Indiana nie jest jakimś wyjątkiem od tej reguły. Jeżeli chodzi o absurdy to motyw z lodówką chyba każdemu zapadnie w pamięć. Rozumiem jeszcze jeżeli człowiek na czas wielkiego bum bum się do niej tylko schowa, ale jeżeli lodówka po wybuchu jeszcze leci na kilometry a główny bohater z niej wychodzi, nawet się nie otrzepie i nie ma żadnego zadrapania to rzeczywiście może widza przyprawić o mdłości. Dorzuciłbym jeszcze do tego pościg w dżungli i mróweczki ale w jeżeli chodzi o film całościowo idzie to przełknąć. Humor owszem i jest. Nawiązania do starych części też są. No i oczywiście Harrison Ford to Harrison Ford. Facet który pomimo swojego wieku ma cały czas charyzmę i swoim pojawieniem się na ekranie od razu przyciąga uwagę. To że jest starszy i jak niektórzy mówią „dziadek” itd. itp. nie powinno chyba dziwić? W końcu to chyba prawa natury że człowiek i wszystko inne robi się starsze a nie na odwrót? Do plusów dorzuciłbym jeszcze Raya Winstona którego bardzo lubię i który wcielił się w postać Maca (ten sam facio grał w latach 80-tych Willa Szkarłatnego w kultowym serialu brytyjskim Robin Hood, zobaczyć go można też w Królu Arturze, Beowulfie oraz innych różnych filmach). Podsumowując: film solidny i dobry, jeżeli chodzi o kino akcji to jak najbardziej ok. Tylko mam wrażenie że nowy Indiana raczej klasyką kina nie zostanie. Ocena 7/10.

Odpowiedz do tematu