Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
ForceFCCG

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem tu "nowy" i chciałem się przywitać...
Autor Wiadomość
Mateusz 

Allegro nick: mateo_3636
Wysłany: 2008-07-17, 17:38   

Ki słuchaj widywałem już naprawdę niesamowite przypadki. Wolę więc spytać a nie udawać, że wiem :-P

Samcio 

Wysłany: 2008-07-19, 22:05   

Hej!
Nazwyam się Bartek i pochodzę z miasta noszącego wdzięczną nazwę Tarnów. Po wakacjach będę uczniem klasy maturalnej, interesuję się fantastyką, lubię grać w RPG, planszówki dobre, lubię czytać książki oraz informatykę, i wszelkie szeroko pojęte nowinki techniczne. Jestem także jednym z organizatorów konwentu fantastyki Tarcon, który z roku na rok, mam nadzieje zachowa tendencję i będzie rósł w siłę ;) Zasadniczo chyba jako pierwszy gracz ( a przynajmniej jedyny znany mnie) zakupiłem imperial power-up pack, podstawkę battle of hoth, i po boosterze z pierwszych trzech dodatków, co dało mi znając życie żałosną bazę figurek na 78* i przeszło 80 kart :-P
Po dzisiejszej 5 godzinnej rozgrywce(3 mecze z kumplem, jakby nie patrzeć wciągnęliśmy się w Pocket Models ;)) mamy ochotę na więcej. Może jak raz, uda się stworzyć w Tarnowie tak znamienitą scenę turniejową jak kiedyś mieliśmy w MtG?(w które swoją drogą grywałem).

Pozdrawiam,
Bartek

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2008-07-19, 23:15   

Witam!

I tak z ciekawości przybliż nam co tam na Tarconie się dzieje :P kiedy się odbywa bo nie nie tak daleko od Krk i może przybywało by nas (graczy) z Krk do Was :) Ale to nie tu tylko w odpowiednim dziale :P

A więc jeszcze raz Witaj !

Mateusz 

Wysłany: 2008-07-20, 08:53   

Hej

A grywasz Ty czasem w jakieś ameritrashe? Na przykład w planszówki FFG?

Nergal
Noob Hunter :-)

Allegro nick: flamementor10
Wysłany: 2008-07-20, 09:05   

Ki adi .......... językami , starożytnością , średniowieczem itd interesuje się we własnym zakresie :-) :-)
A osobiście wole teksty źródłowe od prac naukowych aczkolwiek nie znam wszystkich ale wole teksty źródłowe :)

In Flames - Come Clarity
Ostatnio zmieniony przez Nergal 2008-07-23, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  

Samcio 

Wysłany: 2008-07-20, 10:10   

Hej!
Lubie różne planszówki, chociaż szczerze mówiąc klasyka gatunku (planszowych gier fantasy) Magia i miecz i tak miażdży wszystkich :P Lubie gry jak np. Cytadela, bang czy jungle speed. Raczej nie przepadam za kolosami typu world of warcraft czy starcraft których ułożenie trwa pół godziny :P

Mateusz 

Wysłany: 2008-07-20, 10:13   

Też prawda MiM ze wszystkimi dodatkami nie ma konkurencji. Do dziś znam na pamięć treść większości kart.

No to szkoda, że nie grywasz w gry FFG bo szukam kogoś do dużej kampanii w Twilight Imperium :)

Jango-Feet

Wysłany: 2008-08-30, 19:43   

Cześć wszystkim!
Nazywam się Kacper. Niedawno zainteresowałem się SW miniatures. O forum dowiedziałem się od Stormtroopera i Imperatora. i oto jestem! :mrgreen:

Cichy Jedi 

Allegro nick: akademik2
Wysłany: 2008-08-30, 20:44   

A wiec witamy i zapraszamy w nasze skromne progi :) W razie jakichkolwiek pytań pytaj i czytaj forum a zapewne znajdziesz odpowiedz :)

Drakkainen 

Allegro nick: Vaclaw1
Wysłany: 2008-09-06, 14:16   

No to i na mnie pora...

Witam wszystkich. Na forum trafiłem przypadkiem, przeszukując zasoby światowego www z pomocą google w sprawie komisu w którym można kupić statki do SW SH battles. Komisu dalej nie znalazłem, ale przynajmniej mam Nową Nadzieję, że gracze SW minis w Polsce jeszcze nie wymarli(miałem takie wrażenie przeglądając inne strony).
Nom. A tak prywatnie to jestem studentem w Krakowie, gdzie wynajmuję mieszkanie. Wcześniej całkiem sporo czasu gram w LOTR`a SBG (Lord Of The Rings Strategy Battle Game) ale potrzebuje odmiany. Jak na razie armie zbieram z figurek, które kupuje, a nie kupując boosterki. Ale myślę, że to się zmieni, jak tylko skompletuje te składy, które teraz kompletuje.
Pozdrawiam

MiKaj 
Geniusz

Allegro nick: mikaj001
Wysłany: 2008-09-06, 20:04   

Drakkainen napisał/a:
że gracze SW minis w Polsce jeszcze nie wymarli

Trzymamy się całkiem nieźle :P.

Witamy na forum. 8-)

Herkay 

Allegro nick: Herkay
Wysłany: 2008-10-10, 22:28   

A ja się nie przywitałem?
W takim razie Witam wszystkich ;)

Forum polecił mi Fixer :)
Jestem Marcin (takie sobie fajnie i twórcze imię :D ) a w świat minisów... Wciągnął mnie chyba też Fixer :D
W każdym bądź razie witam i przedstawiam się jako dowódcę oddziału Imperialnego :P

Nergal
Noob Hunter :-)

Allegro nick: flamementor10
Wysłany: 2008-10-11, 15:02   

Herkay napisał/a:

W każdym bądź razie witam i przedstawiam się jako dowódcę oddziału Imperialnego :P

Nie ma to jak znaleźc bratnią duszę ;-) :-P

Witamy na forum !

In Flames - Come Clarity

Radekk 

Wysłany: 2008-10-12, 20:29   

Siemanko no więc jestem heh no własnie radek :]
Mam latek cóż dość mało xD
Pocketami zainteresował mnie moj kolega Bastekkk i tak jakoś wyszło że teraz nie wyobrażam sobie ze nie zagram se chociaż 2-3 razy na tydzień w pockety
z ciekawszych rzeczy: NIe prosić mnei o kupno boostera bo trafią sie zajefajne karty a z jednostek same powtórki lub totalne g*wna

woytek011 

Wysłany: 2008-11-12, 23:44   

Witam wszystkich fanów GW. Trafiłem tu zupełnie przypadkiem, jestem z Lublina i dopiero zaczynam przugodę z grami. Preferuję Imperium

Odpowiedz do tematu