Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
ForceFCCG

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem tu "nowy" i chciałem się przywitać...
Autor Wiadomość
Cichy Jedi 

Allegro nick: akademik2
Wysłany: 2008-01-08, 18:45   

Sry mam zamółke dziś i nie zauważyłem. SProsze Adma zeby skasował posta mojego .

Aleksander 

Allegro nick: B_olky
Wysłany: 2008-02-13, 16:22   

W zasadzie już się przedstawiłem z grubsza w moim pierwszym poście /hehe/.
Moje zainteresowanie gwiezdnymi wojnami zaczęło się wtedy kiedy pierwszy raz obejrzałem w telewizji 4 albo 5 część sagi. Bardzo mnie to zaciekawiło i wchłonęło. Jeśli chodzi o kolekcje to obecnie posiadam 4,5,6 część nagraną na płycie z Polsatu :-) Jeszcze widziałem pierwszą cześć sagi która jest równe dobra jak te starsze. Teraz mam zamiar kupić sobie 1,2,3 cześć filmu na allegro.
Pokety bardzo lubię, lecz jeszcze ich nie zbieram ponieważ kolekcjonerstwo tej gry jest fajne ale najfajniejsza radość płynie z wykorzystywaniem tych malutkich modelików podczas potyczek z innymi graczami. Największym moim problemem jest to, że nie mam z nikim grać w mojej okolicy. Myślałem żeby kupić 10 bosterków i rozdawać każdemu zainteresowanemu po jednym z nadzieją, że komuś się spodoba i zacznie zbierać.
Oprócz SW interesuje się jeszcze modelarstwem i zbieram karty EVE: The Second Genesis ccg. Do tej gry jestem przekonany w 100 % jest to znakomita karcianka oparta na jeszcze lepszej grze Eve: Online. Osadzona jest w bardzo dalekiej przyszłości i podobnie jak Star Wars smaczkiem tutaj są potyczki z udziałem naprawdę imponujących statków. Polecam!!

Witam wszystkich i liczę, że w przyszłości kiedyś będę miał okazje z wami zagrać.

Aleksander

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2008-03-29, 02:10   

Może i późno ale lepiej późno niż w cale :)

TO Witajcie :)

Jestem Piotr mam 18 lat - w tym roku zdaję maturę -.-
SW jestem zarażony praktycznie od urodzenia .... albo od wczesnych lat dzieciństwa mój ojciec to fan sw jednak na gry typu Miniatures i Pocket szkoda mu kasy (lubi grać w Pockety , miniaturesy oglądać :P) Lubię książki nie tylko te o SW głównie Polską fantastykę . Gram w DnD jako MG. Pasjonuję się Archeologią i Paleontologią i tak chcę brnąć w przyszłość. Mieszkam w Skawinie (nieopodal Krk - jak mówi nasza kochana profesorka od gegry " za 50 lat Skawina będzie elementem Krakowa" pożyjemy zobaczymy). Ze SW lubię Imperium i nową Republikę. Kumple i dobrzy znajomy wołają na mnie Imperator (zawsze jak dzwonię do znajomego do domu jego matka krzyczy "Darek Imperator dzwoni odbierz , czasem jeszcze nuci marsz Imperialny :P wesołka kobitka), mój nick z forum to ogólny nick tam gdzie chcę pozostać anonimowy :D W grach Multi i Mmog mam zazwyczaj Nick Hit_From_Poland więc jak będziecie widzieć piszcie że mnie znacie :) Ogólnie to lubię pisać i gadać (co widać np tego posta :) ) Ogólnie to kocham SW , gry tworzenie ich , Historię , Fantasy i RPG :D

Dobranoc

Yaerius 

Allegro nick: Yaerius
Wysłany: 2008-04-04, 18:47   

Czesc wszystkim:)

Mam na imie Piotrek. SW interesuje sie odkad pamietam, najpierw to byly filmy, a pozniej (premiera Mrocznego Widma) poszly ksiazki, komiksy, gry etc. Nie gram w miniaturki, zaczynam w powolutku grac w pokety.

Studiuje automatyke i robotyke na PŁ.

Innymi moimi zainteresowaniami sa: moja dziewczyna:], muzyka, szczegolnie rock, fantastyka (ksiazki, filmy, gry).

Pozdrawiam wszystkich

You like me because I'm scoundrel

ShadEnc
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 20:38   

Witam!

Na forum trafiłem przypadkiem - szukając informacji o SWM przez Google, ale wygląda na to, że siedzą tu sami fachowcy, więc zdecydowałem się zostać i zarejestrować. Mam nadzieję, że będzie okazja zadać starwarsowym weteranom kilka pytań (zwłaszcza odnośnie tego co kupować, co sprzedawać i ile są warte poszczególne figurki) - i nie doczekam się bana za to, że powtarzam już poruszony temat. ;)

Figurkowiec ze mnie jest raczej marny - choć od czasu do czasu kupuję coś na Allegro, w SWM nie zagrałem jeszcze ani razu. Powód jest banalny - kupuję figurki do wykorzystania w RPG (SW d20 Saga Edition, ale prawdopodobnie znacznie częściej do drugiej edycji WEGa, ewentualnie konwersji na Savage Worlds). Jeśli będzie okazja, chętnie spróbuję, zobaczę czy WotCowe skirmishe są grywalne, czy tylko kolekcjonerskie. Na tą chwilę (praca, koniec studiów, itp.) nic jednak nie wskazuje, bym znalazł czas na opanowanie zasad w wystarczającym stopniu, że o złożeniu squadronu (bo tak nazywają się SWMowe warbandy, prawda?) nawet nie wspomnę.

NaVaR 
Moderator
Tytuł książki

Allegro nick: navarski
Wysłany: 2008-04-27, 14:31   

ShadEnc napisał/a:
i nie doczekam się bana za to, że powtarzam już poruszony temat.

Od razu bana nie dostaniesz ale jak na niego zapracujesz to możesz dostać taką nagrodę. ;-)
Najpierw jest ostrzeżenie słowne potem czerwona krecha pod nickiem. A jak się odpowiednio wydłuży czasowe ograniczenia na forum, a potem ban... Więc jak jesteś "pracowity" to szybko się uwiniesz jak nie to może zostaniesz na dłużej. ;-)

Witamy na forum.

| navar (at) sith.pl | #GG: 2694679 | NaVaR's Collection | NaVaR's Mini-Shop | NaVaR's Squads
RS:28/60 (54) | CS:6/60 (7) | RotS:10/60 (10) | UH:22/60 (33) | AT-AT:0/1 | AoE:4/4 (5) | CotF:28/60 (44)
BH:19/60 (23) | A&E:9/60 (13) | TFU:8/60 (12) | BoH:0/17 | LotF:22/60 (25) | KotOR:9/60 (13) | TCW:0/40
Galactic Empire: 118 (10) | Sith: 29 | Mandalorian: 17 | Fringe: 62 | YV: 1
Razem: 165/762 (239) - 22%

Nergal
Noob Hunter :-)

Allegro nick: flamementor10
Wysłany: 2008-04-28, 08:48   

No widzisz mnie się udało ;-)

In Flames - Come Clarity

kosssa4 

Wysłany: 2008-05-05, 16:35   

Witam
Nazywam się Konrad i niedługo będą moje 13 urodziny :-) . Mieszkam w Warszawie. Pocketami zainteresowałem się dzięki koledze (Masterek z forum). On też pokazał mi to forum. W pocketach gram republiką :)
Co do minisów to nie gram, ale jestem na dobrej drodze dzięki (albo przez) kolege opisanego wyżej.
Interesuje się informatyką i zapraszam na moją stronke www.mojepockety.republika.pl ;-)

Mateusz 

Allegro nick: mateo_3636
Wysłany: 2008-05-24, 21:51   

Witam na imię mam Mateusz.

Mieszkam w Warszawie, korzystam z kilkumiesięcznych wakacji i mam dwójkę braci.

Staram się interesować wszystkim- jest to dość trudne dlatego usiłuję skupić się na płci przeciwnej, spotkaniach towarzyskich, imprezach, literaturze, polityce, muzyce poważnej i filozofii starożytnej.

SWM interesuje się od niedawna. Całym uniwersum od jakichś 8 lat.

Mam sporo wad, ale staram się nad sobą pracować :p

Jeszcze raz witam wszystkich!

Napi(o)r 

Wysłany: 2008-05-25, 16:52   

Witam!
Mam na imię Marcin. Mieszkam w Szczytnie (Warmia i Mazury). Mam 14 lat. Chodzę do gimnazjum klasy dwujęzycznej.
Fanem "Star warsowym" jestem mniej więcej pół roku czyli krótko ;P Oczywiście na wcześniej oglądałem filmy ale tylko z nowej trylogi... Jak przeszedłem grę oglądałem filmy. Później czytałem książki i grałem w Jedi Academy. Dwa tygodnie temu przyszła do mnie paczka z Starterem SW Miniatures:D Zaczynam grać i już planuję kupić jakiś dodatek;]

Niech Moc będzie z Wami ;)

Mara Jade 

Wysłany: 2008-06-30, 14:21   

Witam wszystkich. Jestem tu nowa. Mam 12 lat mieszkam w Warszawie. Lubie gwiezdne wojny a mój brat (Mikaj) wciągnął mnie nie dawno w Star Wars Miniatures. 8-)

Ki Adi Mundi 

Allegro nick: ki-adi-mundi
Wysłany: 2008-06-30, 14:51   

Witamy pierwsza dziewczyne na tym Forum :)

May the Fur be with You!

Kupie Ewoki wszelkie w ilosciach hurtowych :)

Nergal
Noob Hunter :-)

Allegro nick: flamementor10
Wysłany: 2008-07-17, 10:00   

Lepiej Późno niż wcale :D

Witajcie !!!

Mam na imię Janusz (Tylko się nie śmiac :P ) i jestem uzależniony od star warsa .
Gram ponad Rok i nie mogę przestac . Do gry wciągnęli mnie Koledzy (Między innymi Exar-Kuna masteryoda ,i inni ) Całym uniwersum Star Wars interesuje się od czasu kiedy oglądnąłem mroczne widmo .......... miałem wtedy koło 5-6 lat ;-) :-)
Przedtem zbierałem Warhammera 40k , Lotra i Magic The Gathering (w którego dalej gram i nawet Raquela wciągnąłem z kumplami :-P )
Interesuje się również Sportem między innymi piłką nożną , koszykówką i F1
Trenuje 8 lat Judo i przestac tez nie moge xD .........
Lubie czytac ksiazki zwiazane ze star warsem (glownie czasy wojen mandalorianskich , pierwszego imperium sithow itd )
Jezeli chodzi o nauke w szkole interesuje sie starozytnoscia , sredniowieczem , i starymi kulturami , jezykami itp ............
Z gier komputerowych tak bardzo to lubie Sage Gothic , CS , Kotor i wiele innych zwiazanych i nie zwiazanych z klimatem Star Wars............

Moje ulubione postacie w Star Wars to .... Boba Fett , HK-47 , Exar-Kun , Uczen Vadera i oczywiscie sam mistrz czyli Darth Vader :-)

Chyba starczy :-)

In Flames - Come Clarity
Ostatnio zmieniony przez Nergal 2008-07-23, 16:48, w całości zmieniany 1 raz  

Mateusz 

Allegro nick: mateo_3636
Wysłany: 2008-07-17, 12:12   

Cytat:
Jezeli chodzi o nauke w szkole interesuje sie starozytnoscia , sredniowieczem , i starymi kulturami , jezykami itp ............
No :) Nareszcie ktoś, kto interesuje się cywilizowanymi i ciekawymi czasami :)

Uczysz się jakichś starożytnych języków? Czytałeś jakieś ciekawe prace naukowe na temat starożytności/średniowiecza? Czy może wolisz teksty źródłowe?

Ki Adi Mundi 

Allegro nick: ki-adi-mundi
Wysłany: 2008-07-17, 18:06   

Mateusz: Snowtrooper mial 5-6 lat w 1999 roku, wiec ja bym go jeszcze o tak glebokie zainteresowania nie posadzal... Mysle raczej ze po prostu jest dobry z historii w szkole. Choc oczywiscie moge sie mylic, w obydwu kwestiach :P

May the Fur be with You!

Kupie Ewoki wszelkie w ilosciach hurtowych :)

Odpowiedz do tematu