Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem tu "nowy" i chciałem się przywitać...
Autor Wiadomość
Johan 

Wysłany: 2007-09-16, 09:59   

Cześć

Jestem fanem Star Wars od 6 lat, ale w minisy gram dopiero miesiąc. Dlaczego zacząłem? na Bastionie przypadkiem trafiłem na nius o minisach i postanowiłem się dowiedzieć czegoś więcej. Kupiłem dwa boostery, spodobało mi się i zbieram :) (to mój pierwszy bitewniak)

A teraz coś o sobie. Oprócz SW interesuję się fantastyką ogółem, a w szczególności książkami Pratchetta; trochę modelarstwem i ogółem wszystkim po trochu :).

I to byłoby na tyle. Jak sobię coś jeszcze przypomnę, to dam wam znać ;)

Mój sklepik - wejdź koniecznie!

Lord Bart 
Sith happens

Allegro nick: Bart985
Wysłany: 2007-09-16, 11:35   

Johan napisał/a:
na Bastionie przypadkiem trafiłem na nius o minisach

Sorki za offa, ale miałeś człowieku farta... i że się jeszcze wciągnąłeś :?: Przez Bastion :shock:

Johan 

Wysłany: 2007-09-16, 12:14   

Z Bastionu dowiedziałem się tylko, że coś takiego w ogóle istnieje. Bardzo pomogło mi poprzednie forum, na którym znalazłem sporo linków.

Mój sklepik - wejdź koniecznie!

NaVaR 
Moderator
Tytuł książki

Allegro nick: navarski
Wysłany: 2007-09-16, 12:44   

Johan napisał/a:
Jestem fanem Star Wars od 6 lat

Na początku przeczytałem że jesteś fanem mającym 6 lat. :P :lol:
Ach ten pośpiech. :/
Witamy w klubie.

| navar (at) sith.pl | #GG: 2694679 | NaVaR's Collection | NaVaR's Mini-Shop | NaVaR's Squads
RS:28/60 (54) | CS:6/60 (7) | RotS:10/60 (10) | UH:22/60 (33) | AT-AT:0/1 | AoE:4/4 (5) | CotF:28/60 (44)
BH:19/60 (23) | A&E:9/60 (13) | TFU:8/60 (12) | BoH:0/17 | LotF:22/60 (25) | KotOR:9/60 (13) | TCW:0/40
Galactic Empire: 118 (10) | Sith: 29 | Mandalorian: 17 | Fringe: 62 | YV: 1
Razem: 165/762 (239) - 22%

TheMichal 

Wysłany: 2007-10-06, 16:26   

Witam wszystkich
Nareszcie zacząłem moją przygodę z minisami. Pod koniec zeszłego roku planowałem zacząć je zbierać (nawet byłem raz z legsawem w Gryfie), ale splot niesprzyjających okoliczności sprawił, że zaniechałem. Teraz jednak nic mnie nie powstrzyma, kupiłem starter i 3 boostery i kombinuję sobie sam na mapie ze startera. Jeśli w Warszawie będą jakieś spotkania bardzo chętnie będę chodził. Jeszcze raz witam wszystkich.

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2007-10-06, 18:29   

Dzień Doooooooooobbbbryyyy (Czesio :lol: )

Nazywam się Daniel, od 27 lipca 2006 roku zaczołem zbierać miniaturk a fanem gwiezdnych wojen jetem przeszło 3lata. Pamiętam to jakby wczoraj kiedy koledzy zaprosili mnie do siebie i kazali oglądać Star Wars bo myślałem sobie że jest to strasznie gługie :lol: ale po obejzeni 2 scen nie mogłem sie od tego oderwać, i zaczołem pochłaniać filmy, gry i pare książek o świecie Star Wars. W końcu na początku lipca 2006r pojechałem na wakcja razem ze swoimi dwoma przyjaciółmi i jeden z nich pokazał mi magiczną zecz. 30 miniaturek i plansze, nauczył grać i powidział gdzie to moge kupić i za ile. Poprosiłem na rodziców na imieniny o starter i jeden booster, dostałem go. Miałem bardzo fajny skład i zaczołem go udoskonalać poprzez kupowanie innych boosterów i dzisiaj staneło na tym ze nie zbieram tylko 3 frakcji bo z innych mam bardzofajne skład :lol: (niezbieram tylko Old Reublic i New Repablic), obecnie mam 200 figórek, często wygrywam z kolegami w minisy ale i przegryweam (pokonuje mnie zawsze Sev :-x ) i ogulnie jest fajnieeeeeeee :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Sinus 2008-01-08, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  

Sev 

Wysłany: 2007-10-06, 18:32   

RC 1107 Sev - welcom.

Zbierazm minisy od około maja 2006 roku, i od tego samego momentu interesuję się SW ogólnie ( w szczególności okresem po VI części). Tak jak napisał mój przedmówca, często z nim wygrywam :D oraz z innymi ludzmi z Wrocławia i nie tylko.

P.S: Nie mam szczęścia do minisów i przciwników na turniejach :-?

kenobi1232 

Wysłany: 2007-10-06, 20:41   .

Przywitam sie jak mój znajomy Wojtek Olejniczak.

WELKAM EWRYBADY !!!! :mrgreen: :mrgreen:

http://youtube.com/watch?v=Cef-xQ3Tdjc

hmmm co moge powiedzieć o sobie :?: Jestem Michał,ile mam lat to widac pod avatarem.
misny zbieram juz ze dwa lata a moze i wiecej.Sw interesuje sie jak miałęm juz z 5 lat.
misnów mam tak około 200.Zbieram rebelie ,imperium i fringe.Mieszkam w tczewie.u nas gra w swm 5 osób.Z osób forum to odwiedził nas kiadi ale tylko przejazdem :-(
pozdro dla wszystkich

Tremayne 

Wysłany: 2007-10-27, 21:29   

Cientopry.

Jestem Tremayne, pochose z Katowidz. Ogólnie, po [piwie] Warzone[m] straciłem ochotę na jakiekolwiek figurkówki. Dlatego obok minisów przeszedłem totalnie obojętnie, za to PocketModels bardzo mnie zaciekawiły. Bo i cena odpowiednia i wykonanie fajne.
Mam nadzieje, że uda mi się zacząć jak najszybciej grać w PM. Ale i kolekcjonować też można ;D

PabloJr 

Wysłany: 2007-12-16, 09:54   

Witam!

Na imię mam Paweł. Jestem z Zakopanego. Minisy zbieram od nie tak dawna. Za sobą mam też zbieranie figurek z LotRa. Jestem lojalny wobec Imperatora i rodziców.

I niech moc będzie z Wami

Cichy Jedi 

Allegro nick: akademik2
Wysłany: 2007-12-17, 22:47   

Nazywam sie MArcin
Mówia namnie Cichy Jedi :P
Jestem z Gdańska
Mam 13lat
Mam w swoim komputerze takie cos co nazywa sie Gadu-Gadu i tam jest taki numerek czyli numer mojego gg czyli 8838770:)

A tak serio... Lubię bardzi garc w Star Wars Miniatures ... naszczescie mam 4 kumpli co tez zbieraja i z nimi gram wiec sie nie nudze... zbieram głownie Imperium Republike Rebelie i Separatystów... oczywiscie duzo mam Fringe :) Gram w figurki od hmmm... póltora roku :)
Głownie lubie najbardziej booster COTF(Champions Of The Force) i CS(Clon Strike), i oczywiscie FU(Forse Unleashed).
Chcecie wiedziec wiecej omnei piszcei na gg:) :-)

Lampka 
Mando`evaar

Allegro nick: Zderewolaz
Wysłany: 2008-01-08, 00:33   

Witam, jestem fanem star warsów, a w miniaturesy zacząłem grać jakiś rok temu, natomiast w pocket modelsgram od początku.

Stormtrooper 
na Bastionie-Kueller

Allegro nick: michmat_2006
Wysłany: 2008-01-08, 17:03   

Dobry dzień! Jak wszyscy, to wszyscy... no to ja też!
Jestem Mateusz "Stormtrooper", ale nie wszyscy znają mnie pod tymi imionami :mrgreen: . Jestem na tym forum już od całkiem dawna, a minisami interesuje się od bardzo, bardzo dawna (nie pytać od kiedy, bo nie sam pamiętam).
Cóż na dziś to wszystko... Pozdro 8-)

Cichy Jedi 

Allegro nick: akademik2
Wysłany: 2008-01-08, 18:33   

Nazywam sie Marcin (Cichy Jedi) interesuje sie Figurkami juz prawie 2 lata i to kocham.
Na forum jestem jakis miesiąc . Pozdro dal was i Wszystkich co utrzymuja forum :]

Darth Bane 

Wysłany: 2008-01-08, 18:34   

Cichy Jedi napisał/a:
Nazywam sie MArcin
Mówia namnie Cichy Jedi :P
Jestem z Gdańska
Mam 13lat
Mam w swoim komputerze takie cos co nazywa sie Gadu-Gadu i tam jest taki numerek czyli numer mojego gg czyli 8838770:)

A tak serio... Lubię bardzi garc w Star Wars Miniatures ... naszczescie mam 4 kumpli co tez zbieraja i z nimi gram wiec sie nie nudze... zbieram głownie Imperium Republike Rebelie i Separatystów... oczywiscie duzo mam Fringe :) Gram w figurki od hmmm... póltora roku :)
Głownie lubie najbardziej booster COTF(Champions Of The Force) i CS(Clon Strike), i oczywiscie FU(Forse Unleashed).
Chcecie wiedziec wiecej omnei piszcei na gg:) :-)

Tak się przedstawiłeś 2-3 posty temu,po co robisz to jeszcze raz???

Odpowiedz do tematu