Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DantE
2011-02-13, 20:37
Rogues & Renegades
Autor Wiadomość
komix 

Wysłany: 2011-02-04, 11:34   

O proszę kolejny...nie podoba się to nikt nie zmusza. Rety...
Ciekaw jestem czy kolega ma pomysł na przedłużenie żywotności gry, mając na względzie to, że figurek nie można produkować masowo (kwestia prawna licencji itd, z resztą i tak cały czas się cieszymy, że WotC się nam do tyłków nie dobiera za to co my robimy), więc tworzymy wirtualne dodatki. Da się? Ano pewnie, że tak. SW CCG potwierdza to, z tym że tam wystarczały nakładki na karty i wszyscy byli szczęśliwi, tutaj jest trudniej, gdyż ludzie wymagają i karty i figurki. Ponieważ figurek jak już wielokrotnie wspomniałem produkować nie możemy, to zostają tylko karty. Z resztą nic nie stoi na przeszkodzie by kolega próbował zrobić swoje własne customy z figurek.

Jeżeli będą kolejne skargi ogólne do v-setów to proszę założyć osobny temat, a nie zaśmiecać ten tutaj.

Update:
Do Sithów dochodzi Leviathan.

Jeśli ktoś nie wie o czym mowa zapraszam
tutaj

tanatosik 
Zajebistość roku

Allegro nick: tanatosiki
Wysłany: 2011-02-04, 14:25   

komix napisał/a:
tanatosik napisał/a:
komix napisał/a:
tanatosik napisał/a:
mi sie idea v-setów nie podoba , przypomina proxowanie

Masz lepszy pomysł? Jeśli tak, to czemu nie wrzuciłeś go w odpowiednim temacie.

Uwielbiam ludzi, którzy tylko narzekają, ale sami z siebie nic nie robią :roll: :roll:
grivous napisał/a:
Hura! Mando! Jak miło

No ba! Zauważcie, że naszą ideą jest by w każdym V-Secie były figsy z każdej frakcji, dlatego też nie będzie czegoś co robili Wizardzi (Rep-Sep/ Imp-Reb/ reszta frakcji + frindże)

No właśnie nie ma lepszego pomysłu , nie ma żadnego , robienie czegoś na siłę żeby tylko coś zrobić dla mnie nie ma większego sensu.

Jakie robienie czegoś na siłę? Ludzie tak bardzo lubią tą grę, więc chcą przedłużyć jej żywotność. Czy to źle? Moim skromnym zdaniem jak na razie spisują się od WotC'sów więc w czym problem?Człowieku zastanów się. A jak Ci się nie podoba to nie graj i pozwól innym to robić :roll: :roll:
Nie mogę zabronić innym i tego nie robie , po prostu wyrażam swoje zdanie(od tego jest to forum). Ta gra jest dośc żywotna ze starymi dodatkami , moim zdaniem takie v-sety szpecą tylko grę. Za niedługo ktoś będize grał 20 takimi samymi figurkami i każda będzie miała inne statystyki. :-?

Cień_2 
Na Manda'Yaim Roach

Allegro nick: Capitan_Rex
Wysłany: 2011-02-04, 15:11   

No to bierzesz pędzel malujesz i już nie będą takie same

komix 

Wysłany: 2011-02-04, 17:01   

tanatosik napisał/a:
Nie mogę zabronić innym i tego nie robie , po prostu wyrażam swoje zdanie(od tego jest to forum). Ta gra jest dośc żywotna ze starymi dodatkami , moim zdaniem takie v-sety szpecą tylko grę. Za niedługo ktoś będize grał 20 takimi samymi figurkami i każda będzie miała inne statystyki. :-?

Czytać nie umie skoro tak wychwala wolność na forum? :
komix napisał/a:
Jeżeli będą kolejne skargi ogólne do v-setów to proszę założyć osobny temat, a nie zaśmiecać ten tutaj.

tanatosik 
Zajebistość roku

Allegro nick: tanatosiki
Wysłany: 2011-02-04, 23:52   

komix napisał/a:

Umiem czytać , nie mam żadnych skarg tylko wyrażam swoją opinię. I uważam że to jest bardzo dobry do tego temat.

komix 

Wysłany: 2011-02-05, 00:07   

Raczej nie gdyż wyraźnie jeździsz po Vsetach. Ten temat służy do rozmów na temat figurek w tym dodatku, a nie o vsetach ogólnie. Dalej tłumaczyć koledze??

Naucz się czytać ze zrozumieniem :roll: :roll: :roll:

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2011-02-05, 12:20   

Dobra, a kiedy (tak mniej więcej) będą pierwsze jakieś Staty ?

Ludo Kressh 

Wysłany: 2011-02-06, 12:15   ???

Komix w pierwszym poście wspomniał o minisach do Attack of the Theed... O co chodzi?

komix 

Wysłany: 2011-02-13, 10:05   

bastekkk napisał/a:
Dobra, a kiedy (tak mniej więcej) będą pierwsze jakieś Staty ?

Końcówka kwietnia, natomiast na przełomie maja/czerwca chcielibyśmy już mieć wszystkie statystyki udostępnić.

Ludo Kressh napisał/a:
Komix w pierwszym poście wspomniał o minisach do Attack of the Theed... O co chodzi?

To będzie taki mały dodatek. Max 10 figurek.

Mały update! Do Republiki dochodzi 14.Mace Windu, Legacy Of The Light Side. ;-)

Ludo Kressh 

Wysłany: 2011-02-13, 11:16   ?

Kto te figurki wyprodukuje?

Darth Wojtasza 

Allegro nick: wojtaszal
Wysłany: 2011-02-13, 13:14   

Ludo Kressh napisał/a:

Nikt. Będzie najprawdopodobniej jak w poprzednim będą pokazane figurki, które można użyć "zastępczo".

Cytat:
09 Darth Zannah

To najbardziej mnie cieszy ^ ^ Mam nadzieję, że będzie jakaś moc w stylu "macki mocy", albo coś. Albo jak się ma Bane'a to jakiś dodatek.. Powinni zrobić do niej też nowego Bane'a z essency of life.
Dzięki sile osiągam potęgę
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

komix 

Wysłany: 2011-02-13, 15:42   

Darth Wojtasza napisał/a:
Nikt. Będzie najprawdopodobniej jak w poprzednim będą pokazane figurki, które można użyć "zastępczo".

Przecież na tym polega cała idea v-setów...

Ludo Kressh napisał/a:

Kurde co Ty masz z tym produkowaniem, po raz kolejny się pytasz...Albo czytaj ze zrozumieniem albo sam zacznij robić swoje customy.

Darth Wojtasza napisał/a:
To najbardziej mnie cieszy ^ ^ Mam nadzieję, że będzie jakaś moc w stylu "macki mocy", albo coś. Albo jak się ma Bane'a to jakiś dodatek.. Powinni zrobić do niej też nowego Bane'a z essency of life.

Się zobaczy. Do Tej Zannah przydałby się nowy, inny Bane.

hackeradyn 

Wysłany: 2011-02-13, 17:21   

tanatosik,

Cytat:
Nie mogę zabronić innym i tego nie robie , po prostu wyrażam swoje zdanie(od tego jest to forum). Ta gra jest dośc żywotna ze starymi dodatkami

Otóż nie jest. Umarła po wydaniu ostatniego dodatku. Właśnie dzięki v-setom się odradza. Nie patrz na doświadczenie polskie. Tylko w Krakowie z tego co widzę minisy się odrodziły o ile można tutaj użyć słowa odrodzenie.

Kilka turniejów. Ileż można grać tym samym? Do tego Wizardzi stworzyli mega mocny skład na 150 punktów, który jest praktycznie nie do pokonania w tym formacie, który bardziej zniszczył tą grę niż brak nowych dodatków.

Cytat:
, moim zdaniem takie v-sety szpecą tylko grę. Za niedługo ktoś będize grał 20 takimi samymi figurkami i każda będzie miała inne statystyki.

Nie może być takiej sytuacji, ponieważ figsy muszą być wyraźnie oznaczone. Znowu patrzysz na warunki polskie. W Polsce jest mało figsów na rynku i stąd problemy.

DarthBinks 

Wysłany: 2011-02-13, 20:07   

hackeradyn napisał/a:

Do tego Wizardzi stworzyli mega mocny skład na 150 punktów, który jest praktycznie nie do pokonania w tym formacie, który bardziej zniszczył tą grę niż brak nowych dodatków.

O jakim składzie mowa?

Qui-Gon Jinn

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2011-02-13, 20:13   

hackeradyn napisał/a:
Do tego Wizardzi stworzyli mega mocny skład na 150 punktów, który jest praktycznie nie do pokonania w tym formacie, który bardziej zniszczył tą grę niż brak nowych dodatków

chce wiedzieć który to :lol:

Odpowiedz do tematu