Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zjava - turniej 14 luty
Autor Wiadomość
Alkern 

Allegro nick: alkern
Wysłany: 2010-03-01, 00:55   

DantE napisał/a:
Chyba mam prawo oceniać postawę graczy. Jeśli nie, to proszę wskaż mi inną osobę na forum, która poświęciła tyle samo swojego czasu i pieniędzy aby wspierać minisy.

Nie wskażę Ci innej osoby, która ma prawo do oceniania kogokolwiek poza sobą samym, bo jeśli chodzi o minisy, to uważam, że nikt nie ma takiego prawa. To jest nasze hobby i to obstawiam, że raczej nie jest ono na pierwszym miejscu (nawet w grupie innych hobby).

DantE napisał/a:
Nie rozumiem za to, czemu organizując turniej, gracze po prostu go całkowicie olewają. Skoro wiedzieli, że termin jest nieodpowiedni mogli napisać a bym go przełożył czy też odwołał. Wasza strata.

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że albo Ty byłeś organizatorem (?), albo organizator się nie pojawił (skoro były ponoć dwie osoby i widzę, że przyznają się do tego MiKaj i Kosssa, a chyba żaden z nich nie był inicjatorem), zgadza się?
A co do terminu, to skoro turniej miał się odbyć na konwencie to były do wyboru ile - 2/3 dni? To nie jest za duże pole do manewru - to raz; dwa jest takie, że mi osobiście nie przyszło nawet do głowy postulować o jakiekolwiek zmiany (abstrahując od faktu, że po prostu ten weekend miałem cały zajęty przez studia). Ale nie o to mi w ogóle chodziło...

Jedyne o co mam pretensje to ton, w jakim się wypowiadasz o nieobecnych. Powtarzam - nic Ci nie daje do tego prawa. Poświęcasz swój czas i organizujesz takie eventy? Chwała i szczere dzięki Ci za to! Akurat się złożyło, że nikt nie przyszedł? No sorry - wypadki losowe, ogólny brak czasu/chęci/pieniędzy/etc. Na Mistrzostwach Warszawy się trochę graczy pojawiło, z tego co mi wiadomo.

Odpowiedz do tematu