Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapowiedzi
Autor Wiadomość
MiKaj 
Geniusz

Allegro nick: mikaj001
  Wysłany: 2009-11-22, 13:00   Zapowiedzi

Podczas gdy my smacznie spaliśmy, za oceanem miała miejsce prawdziwa rewolucja. Otóż jeden z użytkowników forum WotC miał możliwość zobaczenia statystyk wszystkich figurek z setu :!: Jedynymi restrykcjami było to, że nie widział zdjęć, oraz rzecz jasna nie mógł podać kto mu to pokazał. Tak więc pod gradem pytań stopniowo odświeżała mu się pamięć, i tak znamy już prawie kompletną checklistę i sporo szczegółów dotyczących postaci. A więc zachęcam do przeczytania tego temetu - http://community.wizards...._it?num=10&pg=1

A więc wypisałem checkliste wraz z wszystkimi wiadomościami które się ukazały:

Old Republic:
Jedi Watchman (Cost 24, Double Attack, Lightsaber Duelist, Cloaked, Lightsaber Block (?))

Sith:
Sith Assassin

Separatist:
Jedi Hunter Droid (has melee, twin, jedi hunter)

Mandalorian:
Mandalorian Jedi Hunter ( non unique mando with jedi hunter, twin, parry )

Republic:
A'sharad Hett
(Cost 34, Def 18, Att 12, Dam 20, Unique, Melee, Twin, Niman Style, Force 4, Surprise Move, Lightsaber Block, CE: +4 attack and Evade to Tuskens)
ARF Trooper
K'krukh (cost - 24, posiada force power dającą +4 i +10, a przy nie udanym savie savage)
501st Elite Commander
Merumeru (can bring Wookies from any faction into the republic and gives them mighty swing, demolish, close quarters fighting)
501st trooper (9 points ,no double attack)

Rebels:
Dass Jennir (affintiy for republic, new force power )
Ferus Olin??
Jax Pavan (affintiy for republic, new force power )
Kota's Militia (have affinty for republic but they have a SA thats lets them count as finge for the purpose of CEs.
Kota's Elite Militia (have affinty for republic but they have a SA thats lets them count as finge for the purpose of CEs.)
Chewbacca (SA: +4 atk against adjacent characters with flight, nie działa na niego poison )

Imperial:
Emperor's Hand UC (has hand of the emporor with jedi hunter)
Kir Kanos ?? (hes got a double bladed lightsaber behind him)
501st Stormtrooper (CE- characters whose name contains 501st get +4 atk against adjacent enemies with a force rating. )
Major Veers (vr with crack gunner and the CE: follewers who are attacked and missed can immediately move 2 squares)
Imperial Inquisitor (Imperial inquisiter is like 22 points with 70hp a 17 def 0 atk 0 damage and has a SA: target a character with a force rating within 6 squares, that character takes 20 damage. They can choose to make a save 11 to prevent that damage but if they fail the save they are betrayed. )
Black suited Pilot with Satel Charge

Fringe:
Rodian _______
Nelvaanian ________ Fringe UN/C
13 point with Satel Charge Fring UN/C
Nelvaanian ________ Fringe UN/C Large
Talz Chieftain (SA: fringe followers get +4 atk +10 damage against non unique enemies)
Talz Warrior
Gungan bounty hunter(non-unique)
Rodian Brute (3 points cost, mele attack)
Bomo Greenbark (he has twin and when a unique ally dies he gets +4 atk +10 damage for the rest of the skirmish.)
Trandoshan Elite Mercenary
IG-88 (cost 43, ability: replaces atks. sight. 40 damage to target character and each character adjacent. save 11 reduces damage to 10 )
4-LOM
Zuckuss (has force points, has anticipation and force sense, no double,has 80hp, an 8atk, SA that a character hit by this character cant move this round and can not make attacks of opportunity, cost 33)
Dengar (+30 damage vs target with 50 HP or less)
Bossk ( ability simlar to IGs but instead of damage it activates, has double claw attack, and he has 110 hp )
Boushh

Trzy nowe moce:

1 fp this character gets +4 atk and +10 damage until end of turn, after make save of 11 if failed this character gains savage

1fp this character gets +4 atk +20 damage until end of turn, save 11 or this character is immediatly defeated

1fp this character gets +4atk and +10 damage until end of turn, save 11 or this character is betrayed

EDIT:
Zmiana tytułu wątku.

Administracja
Ostatnio zmieniony przez NaVaR 2009-11-25, 11:59, w całości zmieniany 7 razy  

Fixer 

Wysłany: 2009-11-22, 16:16   

Raczej te figurki jakoś specjalnie nie zaskakują.
Jestem ciekawy K'krukha, skoro robią w tak krótkim czasie nowego, to może będą chcieli poprawić swoje dawne błędy.
Trochę intryguje nie to, że w takim dodatku jest tak małoImperium, a tyle Republiki, ale zobaczzymy, jak ostatecznie będzie to wyglądało.

Kaelder Dherven 
Komandor ARC

Wysłany: 2009-11-22, 16:28   

Dass Jennir, A'Sharad, Ferus Olin i banda łowców nagród nie zaskakuje :) Bo tego można było się spodziewać.

Jestem za to ciekawy strasznie Merumeru, Mandalorian Jedi Hunter... pierwsze o nim słyszę.. no i kolejnego ARF troopera.. jestem jednak gotów założyć się o nie wiem co, że to wersja będzie z kamuflażem... bo bez kamuflażu pojawił się w GaW.

Najzabawniejszy będzie Gungan Bounty Hunter.. który pewno będzie wyglądał jak Kleef: http://starwars.wikia.com/wiki/File:Kleef.jpg

Członek Łódzkiego Fanklubu Star Wars
www.lfsw.pl

MiKaj 
Geniusz

Wysłany: 2009-11-22, 17:06   

Fixer napisał/a:
Trochę intryguje nie to, że w takim dodatku jest tak małoImperium, a tyle Republiki, ale zobaczymy, jak ostatecznie będzie to wyglądało.

Nadal zostało 8 figurek nieznanych, zapewne znaczna część z nich będzie do imperium.

Kaelder Dherven napisał/a:
no i kolejnego ARF troopera.. jestem jednak gotów założyć się o nie wiem co, że to wersja będzie z kamuflażem

To ma być reprint :-| . Dziwne, ale skoro wydali dwa reprinty clone commandera, to mogą wydać też reprint figurki z ostatniego seta...

Dodatek zapowiada się baardzo klimatycznie, bez przepaków, nowe wersje łowców to IMO genialny pomysł. Już się nie mogę doczekać premiery.
A, i zapomniałem napisać, że gościu jest pewien że nie ma żadnego Luka/Vadera/Lei. :-D

[ Dodano: 2009-11-22, 17:22 ]
I mamy kolejne informacje:

CE 501st COmmandera:
CE- characters whose name contains 501st get +4 atk against adjacent enemies with a force rating.

Klimatyczne, ale nie grywalne.

Oraz informacje o Veersie:
hes a vr with crack gunner and the CE: follewers who are attacked and missed can immediately move 2 squares

To za to przydatne i ciekawe.

Oraz CE Merumeru pozwala przyłączyć nawet unikalnych wookies.

I jeszcze sprostowanie, rzekomy Greedo okazał się Bomo Greenbarkiem

Kaelder Dherven 
Komandor ARC

Wysłany: 2009-11-22, 18:16   

MiKaj napisał/a:
no i kolejnego ARF troopera.. jestem jednak gotów założyć się o nie wiem co, że to wersja będzie z kamuflażem

To ma być reprint :-| . Dziwne, ale skoro wydali dwa reprinty clone commandera, to mogą wydać też reprint figurki z ostatniego seta...

Chyba chodzi Tobie o Clone trooper commandera.. to zupełnie inaczej wygląda w CSie a zupełnie inaczej w RotSie :)

Co do CE 501st Commandera.. to faktycznie trochę ssie... powinni zmienić z adjacent na non adjacent.

Członek Łódzkiego Fanklubu Star Wars
www.lfsw.pl

MiKaj 
Geniusz

Wysłany: 2009-11-22, 18:55   

to zupełnie inaczej wygląda w CSie a zupełnie inaczej w RotSie :)

Myślałem że chodziło ci o jakąś nową SA związaną z kamuflażem, a nie o wygląd. 8-)

hackeradyn 

Wysłany: 2009-11-22, 21:32   

Heh. Mando, Sithowie i Old republic jak zwykle mizernie. Oczywiscie nie nalezalo sie spodziewac ze akurat w tym dodatku ich podpakuja, ale to i tak boli, ze wizardsi nie maja pomyslu na te frakcje :(

MiKaj,
Cytat:
A, i zapomniałem napisać, że gościu jest pewien że nie ma żadnego Luka/Vadera/Lei

Nareszcie. Moze skonczyly im sie pomysly na "nowych/starych" bohaterow

Nowe moce Hmmm. Ciekawe czy wprowadza wieksza losowsc ale beda grywalne (w koncu save mozna przezucic z mocy) czy tez nie.

Exar-Kuna 
Mistrz PL SWM 09'

Wysłany: 2009-11-23, 00:12   

hackeradyn, Pewnie cieszy Cie Veers? :mrgreen: A jak nie, to powinien. :mrgreen:

hackeradyn 

Wysłany: 2009-11-23, 00:51   

Exar-Kuna, heh dla mnie powinna byc zasada:

followers who are attacked and missed can immediately move 12 squares

2 moga nie wystarczyc :mrgreen:

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-11-23, 09:31   

hackeradyn napisał/a:
2 moga nie wystarczyc

Mogą nie wystarczyć ale znając twoje rzuty to masz te dwa pola gwarantowane ;-)

hackeradyn napisał/a:
Nowe moce Hmmm. Ciekawe czy wprowadza wieksza losowsc ale beda grywalne (w koncu save mozna przezucic z mocy) czy tez nie.

Musiałbyś mieć MotF-a.
MiKaj napisał/a:
Dodatek zapowiada się baardzo klimatycznie, bez przepaków

Myślę jednak że przynajmniej jeden z łowców będzie Mega grywalny... Ostatnio wizardom spodobało się robienie wymiataczy. Spodziewam się klasyka Double i Twin + GMA i Evade. Ewentualnie bez dwóch ostatnich zdolności ale od czego jest Rieekan, Twi'lek BSV :-) . Myślę że w drodze wyjątku może to być IG 88 żeby się go bardziej skombować nie dało.

Sobota - Tańcz Głupia

MiKaj 
Geniusz

Wysłany: 2009-11-23, 10:43   

A więc pora podsumować noc :-)

Nowe wieści:

Zuckuss:
has anticipation and force sense, no double....he is pretty similar to the bh one. he has 80hp, an 8atk i believe, cant remember the def. he has a SA that a character hit by this character cant move this round and can not make attacks of opportunity.( i dont remember if there was a save for that or not). and Zuckuss cost 33pts give or take a couple points

Bossk
still has double claw attack, and he has 110 hp

K'Khruk
cost - 24, posiada force power dającą +4 i +10, a przy nie udanym savie savage

Mando Jedi hunter
is just that a non unique mando with jedi hunter, twin, parry

The seperatist droid
had melee twin, jedi hunter

IG-88
cost -43, najdroższa figurka w secie

Chewie
A new SA that grants him+4 atk against adjacent characters with flight, nie dzieała na niego poison

501st trooper (republic)
for 9 points ,no double attack.

I tajemniczy VR, do imperium, bodyguard Imperatora, to Kir Kanos :-D :-)
Jeżeli to się potwierdzi to będę naprawdę zadowolony z dodatku, na Kanosa czekałem prawie odkąd zacząłem zbierać SWM.

Podobno ci goście w ten weekend będą jeszcze raz mogli wszystko zobaczyć, więc czekamy na więcej "rumorów" :-P

Updatnąłęm pierwszego posta, dodałem kilka C/UC do fringów o których wiemy, teraz brakuje nam tylko jednej figurki. (C lub UC)

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-11-23, 11:42   

Jak będzie Kanos to spoko, ale pewnie nie będzie wymiatał. A skoro IG 43 pt. to musi być chociaż niezły. Jeden z niewielu klimatycznych dodatków w tej grze, tylko Pavan mi tu nie podchodzi, ale bywa...

Sobota - Tańcz Głupia

Stormtrooper 
na Bastionie-Kueller

Allegro nick: michmat_2006
Wysłany: 2009-11-23, 12:34   

Mandalorian Jedi Hunter- hmmmm... :-/
Prawdopodobnie kolejny Crusader, aczkolwiek tych to mamy już dosyć. Wolałbym tych nowszych Mando'ade. Poza tym Jedi Hunter- nie wiem czy była jakaś kasta w społeczeństwie Mandaloriańskim jak łowcy jedi.
Pożyjemy zobaczymy. Ogólnie znów mało Mando za co wielki minus dla dodatku (przynajmniej u mnie).

hackeradyn 

Wysłany: 2009-11-23, 12:50   

MiKaj,

Cytat:
I tajemniczy VR, do imperium, bodyguard Imperatora, to Kir Kanos

No to szykuje sie kolejny przepak. Mam wielkie oczekiwania wobec tej figurki.

MiKaj 
Geniusz

Wysłany: 2009-11-23, 15:07   

hackeradyn napisał/a:
Mam wielkie oczekiwania wobec tej figurki

Ja także, ale boję się że zrobią go niegrywalnego. Już wolałbym przepaka. :mrgreen:

I kolejna figurka:
Imperial inquisiter is like 22 points with 70hp a 17 def 0 atk 0 damage and has a SA: target a character with a force rating within 6 squares, that character takes 20 damage. They can choose to make a save 11 to prevent that damage but if they fail the save they are betrayed.

Bardzo ciekawe, kilku takich w składzie i Jedi mają naprawdę spory problem.

Odpowiedz do tematu