Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga SW Minis w Smoku
Autor Wiadomość
Khali 

Allegro nick: Khali
Wysłany: 2009-12-31, 11:56   

Tsavong Lah napisał/a:
Miałem kiedyś świetny pomysł to się na mnie rzucili, że tak nie może być bo niezgodny z systemem. Przedstawiał się on tak, że gracz nie mógłby brać udziału w wszystkich turniejach tylko MUSIAŁBY sobie np.2 (wedle ustaleń prowadzącego) odpuścić.

A gdyby tak: każdy może przychodzić ile razy chce, ale do rankingu końcowego liczonych jest X-2 najlepszych wyników (gdzie X, to ilość turniejów). Czyli:
Liga ma 5 turniejów. Komuś kto był na 5ciu, liczą się 3 najlepsze wyniki. Komuś kto był na 4rech, 3 najlepsze, komuś kto był na 3 dokładnie 3, komuś kto był na 2 liczą się 2 itp itd.

Sensowne? :)

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-12-31, 13:45   

hackeradyn napisał/a:
Cytat:
Palladyn ciągle mówi o tym sankcjonowaniu turnieji, na co to komu i jakie są z tego korzyści ;p ?

Daje mozliwosc zrobienia Mistrzostw Polski, ktore uznaliby wizardzi. A co za tym idzie zaproszenie na Worldsy i zwrot kosztow podrozy (wlasciwie to minimum bilet lotniczy w obie strony) dla Mistrza polski, ktory wybralby sie na Mistrzostwa Swiata. Dlatego to takie wazne.

Kuna jest Mistrzem Polski, ale na Worldsach nie mialby czego szukac (nawet gdyby pojechal na wlasny koszt), bo wizardzi nie uznaja tego turnieju za Mistrzostwa Polski :( Moglby jedynie ogladac jak graja inni.

No i oczywiscie najlepsi w rankingu mieliby invite na Mistzrzostwa Polski, a reszta musialaby zdobywac inva na turniejach eliminacyjnych. Czyli na Mistrzostwach Polski graliby sami najlepsi w danym okresie czasu.

Zgadzam się, sankcjonowanie dobre jest chociażby dla samej satysfakcji, poza tym wtedy wiesz jakiś sędzia byłby co by Sukiennika pilnował ;-) . Ale pamiętaj paladyn ;-) Najlepsi w rankingu- nie zawsze = najlepsi w sw miniatures.

bastekkk napisał/a:
to że i tak jeden odpuściłem.

Alleluja - cud :!: ;-)

Exar-Kuna napisał/a:
To ja odpadam

Przez to Fair-Play, co? X-D żarcik...

Khali napisał/a:
A gdyby tak: każdy może przychodzić ile razy chce, ale do rankingu końcowego liczonych jest X-2 najlepszych wyników (gdzie X, to ilość turniejów). Czyli:
Liga ma 5 turniejów. Komuś kto był na 5ciu, liczą się 3 najlepsze wyniki. Komuś kto był na 4rech, 3 najlepsze, komuś kto był na 3 dokładnie 3, komuś kto był na 2 liczą się 2 itp itd.

Przyznam pomysł b. dobry, z tą różnicą, że uczciwiej byłoby chyba najsłabsze, nie najlepsze wyniki. Bo co gdyby przepadł komuś turniej na którym było 15 osób, a komuś drugiemu ten na którym było np.8 osób. Taki rozwiązanie pozwoli uniknąć wałów ;-) .

Sobota - Tańcz Głupia

Khali 

Allegro nick: Khali
Wysłany: 2009-12-31, 14:59   

Tsavong Lah napisał/a:
Khali napisał/a:

Przyznam pomysł b. dobry, z tą różnicą, że uczciwiej byłoby chyba najsłabsze, nie najlepsze wyniki. Bo co gdyby przepadł komuś turniej na którym było 15 osób, a komuś drugiemu ten na którym było np.8 osób. Taki rozwiązanie pozwoli uniknąć wałów ;-) .

To może wywalamy jeden najlepszy i jeden najgorszy?

Tsavong Lah 

Wysłany: 2010-01-02, 20:29   

Khali napisał/a:
To może wywalamy jeden najlepszy i jeden najgorszy?

To samo pomyślałem jak skoki oglądałem ;-)

Muszę zobaczyć, które będzie uczciwsze...
A tak wogóle, jako, że jest już styczeń warto byłoby ustalić daty turniejów. Mi jak co pasuje każda data za wyjątkiem 17.01.

Sobota - Tańcz Głupia

Odpowiedz do tematu