Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga SW Minis w Smoku
Autor Wiadomość
hackeradyn 

Wysłany: 2009-12-28, 22:43   

bastekkk,
Cytat:
A co do ustalania terminów na jakich konkretnie zasadach bo tak to wały różne mogą być ....

po prostu podajcie daty o ktorych pisalem wczesniej, a ja je jako uwagi podam Krupie. Tyle. On ustali co dalej z tym zrobic.

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-12-29, 10:50   

bastekkk napisał/a:
Tsavong zawsze musi mieć racje.
TurboDymoMen nie musi ...

No właśnie zawstydził mnie :mrgreen: . Ale mam z TDM-em dobre układy więc wiesz :-) ;-)

hackeradyn napisał/a:
Cytat:
A co do ustalania terminów na jakich konkretnie zasadach bo tak to wały różne mogą być ....

po prostu podajcie daty o ktorych pisalem wczesniej, a ja je jako uwagi podam Krupie. Tyle. On ustali co dalej z tym zrobic.

Myślę, że moglibyśmy po prostu zagrać Fair-play zgodnie z duchem zdrowej rywalizacji ;-) (marzenia no nie?) tak żeby każdy mógł mieć równe szanse na zasłużone miejsce. Odrzucić na bok kwestię nagród.

Sobota - Tańcz Głupia

hackeradyn 

Wysłany: 2009-12-29, 11:06   

Tsavong Lah,
Cytat:
Odrzucić na bok kwestię nagród.
Juz to widze :-P

Cytat:
tak żeby każdy mógł mieć równe szanse na zasłużone miejsce.
jak chcesz tego dokonac?

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-12-29, 11:22   

hackeradyn napisał/a:
jak chcesz tego dokonac?

No a o czym gadamy? ;-)

Ja to widzę tak:
Osoby zainteresowane ligą na poważnie, w tej chwili jak widać są to Ty, ja, bastekk, Raquel, może Kłakó i Yoda i tyle. Reszta czyli ci co się nie wypowiadają, najwyraźniej im wszystko jedno i banda dzieciaków ze Smoka, której choć wiedzą, że na tym forum ustala się takie rzeczy nie chciało się zaglądnąć tutaj i brać udział w dyskusjach, tym osobom jak widać też wszystko jedno. Oznacza to, że decyzje będą podejmowane w naszym gronie a ich o zdanie nie pytamy, bo zainteresowani nie są.

Łatwiej się dogadać w gronie ludzi myślących, czyż nie?

Sobota - Tańcz Głupia

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-12-29, 20:26   

Może tak jak w lotrze mają tzw zapisy na ligę itp. np do 3 turnieju ligowego można się zapisać później grają tylko ludzie co są w lidze. A przed tym zrobić jakąś kampanię promocyjną ?

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-12-29, 20:49   

Raquel napisał/a:
A przed tym zrobić jakąś kampanię promocyjną ?

Od razu mówię, że nie będę ulotek na rynku rozdawał, heh ;-) Kampania kampanią, a my musimy najpierw znależć jakieś uczciwe rozwiązanie.

Miałem kiedyś świetny pomysł to się na mnie rzucili, że tak nie może być bo niezgodny z systemem. Przedstawiał się on tak, że gracz nie mógłby brać udziału w wszystkich turniejach tylko MUSIAŁBY sobie np.2 (wedle ustaleń prowadzącego) odpuścić. Wtedy każdy miałby taką samą ilość turnieji zaliczonych, nie licząc osób, które odpuściłyby więcej, ale to już ich strata, jak co - ulga była. Myślę, że 2 lub 3 turnieje to optymalny wymiar tej ulgi.

Sobota - Tańcz Głupia

hackeradyn 

Wysłany: 2009-12-29, 20:53   

Tsavong Lah,
Cytat:
tylko MUSIAŁBY sobie np.2 (wedle ustaleń prowadzącego) odpuścić
]

Heh. Smokowcom zalezy na duzej frekwencji. Nigdy sie na to nie zgodza.

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-12-29, 21:09   

hackeradyn napisał/a:
Heh. Smokowcom zalezy na duzej frekwencji. Nigdy sie na to nie zgodza.

Moglibyśmy się na to umówić pośród graczy. Choć nie za dużo wałów :-) . Możemy spróbować to załatwić z Krupą. Jest też możliwość jak się nie zgodzą; zapłacić za ligę za te opuszczone turnieje.

Sobota - Tańcz Głupia

Khali 

Allegro nick: Khali
Wysłany: 2009-12-30, 16:32   

Tsavong Lah napisał/a:
Jest też możliwość jak się nie zgodzą; zapłacić za ligę za te opuszczone turnieje.

A tutaj masz niewielką szansę na zgodę graczy. No chyba, że faktycznie chcecie mieć 3-4 osoby zainteresowane ligą :)

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-12-30, 20:11   

Khali napisał/a:
A tutaj masz niewielką szansę na zgodę graczy. No chyba, że faktycznie chcecie mieć 3-4 osoby zainteresowane ligą :)

Chcemy jak najwięcej i jak najuczciwiej :-) . Powiem tak; jakiś sposób na pewno jest, teraz pozostaje go tylko znaleźć ;-) .

Sobota - Tańcz Głupia

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2009-12-30, 20:29   

Tsavong Lah napisał/a:
Powiem tak; jakiś sposób na pewno jest, teraz pozostaje go tylko znaleźć .

Wiem ! Proponuje przymus bezpośredni ;p A na poważnie promki i jeszcze raz promki
Gdybym dostał/dostawał wkońcu jakąś mape/pare promo figsów to bym chodził na 100% na każdy turniej.

Palladyn ciągle mówi o tym sankcjonowaniu turnieji, na co to komu i jakie są z tego korzyści ;p ?

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-12-30, 20:52   

bastekkk napisał/a:
Gdybym dostał/dostawał wkońcu jakąś mape/pare promo figsów to bym chodził na 100% na każdy turniej.

Nawet gdybyś nie mógł bo np. zmarła Babcia :?: Sorki za drastyczny przykład ale mi chodzi o sytuacje, w których nie mogę, a nie nie chce mi się przyjść. Zresztą ty bastekkk, i tak chodzisz zawsze na wszystkie turnieje :lol: .

Sobota - Tańcz Głupia

hackeradyn 

Wysłany: 2009-12-30, 22:25   

bastekkk,
Cytat:
Wiem ! Proponuje przymus bezpośredni ;p A na poważnie promki i jeszcze raz promki

Promek juz nie bedzie. Wiem ze swoich zrodel, a ostatnio Nestor w rozmowie ze mna potwierdzil te informacje, ze Wizardzi wycofali sie z promek i League Kitow. Nie wyglada na to by szybko zmienili zdanie w tej sprawie. O ile pamietam promka po Rakghoulu, byla ostatnia wyprodukowana promka do SW Minis.

Cytat:
Palladyn ciągle mówi o tym sankcjonowaniu turnieji, na co to komu i jakie są z tego korzyści ;p ?

Daje mozliwosc zrobienia Mistrzostw Polski, ktore uznaliby wizardzi. A co za tym idzie zaproszenie na Worldsy i zwrot kosztow podrozy (wlasciwie to minimum bilet lotniczy w obie strony) dla Mistrza polski, ktory wybralby sie na Mistrzostwa Swiata. Dlatego to takie wazne.

Kuna jest Mistrzem Polski, ale na Worldsach nie mialby czego szukac (nawet gdyby pojechal na wlasny koszt), bo wizardzi nie uznaja tego turnieju za Mistrzostwa Polski :( Moglby jedynie ogladac jak graja inni.

No i oczywiscie najlepsi w rankingu mieliby invite na Mistzrzostwa Polski, a reszta musialaby zdobywac inva na turniejach eliminacyjnych. Czyli na Mistrzostwach Polski graliby sami najlepsi w danym okresie czasu.

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2009-12-30, 22:44   

Tsavong Lah napisał/a:
Zresztą ty bastekkk, i tak chodzisz zawsze na wszystkie turnieje .

To czas w ramach strajku nie przyjść ;p I nie do końca na wszystkie bo tylko na ligowe chodziłem + to że i tak jeden odpuściłem.
Cytat:
Nawet gdybyś nie mógł bo np. zmarła Babcia Sorki za drastyczny przykład ale mi chodzi o sytuacje, w których nie mogę, a nie nie chce mi się przyjść.

Może inna punktacja jeśli nie ma załóżmy osoby z pierwszej piątki jaka jest przed turniejem ? Chociaż smok sie nie zgodzi i pomysł jest troche dziwny ;p
hackeradyn napisał/a:
Promek juz nie bedzie.

Co za ch... amy ;p

Exar-Kuna 
Mistrz PL SWM 09'

Wysłany: 2009-12-31, 03:37   

Tsavong Lah napisał/a:
Myślę, że moglibyśmy po prostu zagrać Fair-play zgodnie z duchem zdrowej rywalizacji (marzenia no nie?) tak żeby każdy mógł mieć równe szanse na zasłużone miejsce. Odrzucić na bok kwestię nagród.

To ja odpadam :-(

Odpowiedz do tematu