Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrocławiu odezwij się
Autor Wiadomość
Luke Skywalker 
Minisy to sól

Wysłany: 2009-08-13, 21:05   

Buska1 napisał/a:
Proponuję tez coś takiego aby np. gdy liczba graczy jest 6 i po turnieju każdy ma jakieś miejsce to nagrody nie będą przyznawane najlepszemu(pierwsze miejsce w turnieju) tylko zadecyduje o tym rzut kostki sześciościennej w jakiej kolejności bierze się nagrody np. gdy na kości wypadnie 4 to ktoś kto zajął 4 miejsce jako pierwszy wybiera nagrodę. Dzięki temu nie trzeba mieć super mega squadów i nie koniecznie ten kto jest pierwszy dostanie najlepszą nagrodę co pomorze słabszym graczom lub początkującym w zdobyciu fajnych figurek ponadto nie będzie opłacało się wymyślać super squadów i mega taktyk bo i tak to nam nic nie da. Gra stanie się przyjemniejsza i niekoniecznie będziemy grali po to by wygrać lecz po to by przetestować squady. Co o tym sądzicie ???

To co o tym sądzę: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

T napisał/a:
Turnieje będą sankcjonowane, a wyniki wliczać się będą do ogólnoświatowego rankingu.

Ile razy było to poruszane, to za każdym razem nic z tego nie wyszło... Ja swój numer DCI trzymam już 3-4 lata i do tej pory nie został on choćby jeden raz użyty. Powodzenia...

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2009-08-14, 07:47   

1 sprawa

Widze że próba ratowania minisów jest, wiec jakiś skład na razie sobie zostawię, poczekam trochę, i zobaczę co z tego wyniknie, dlatego komentuje.

2 sprawa

Buśka, system przyznawania nagród, jest... no... beznadziejny. Właściwie nie trzeba grać na turnieju, tylko wpisowe zapłacić i dostać VR. Albo turnieje bez nagród albo vr/r zgarnia pierwsze miejsce, inaczej nie ma to sensu.

3 sprawa

podajcie datę jakiegoś turnieju to może się na niego przejdę. A najlepiej jak już nareszcie się ktoś za to bagno (organizowanie we wrocku turnieji ogólnie) wizą, to niech ustali stały termin gier np. w druga sobotę miesiąca.

P. s

Jeżeli jakieś terminy zostały podane, przepraszam, nie doczytałem.

,,Now release your anger." Darth Vader

http://demotywatory.pl/915/BOBA-FETT

Moj sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...c.php?p=285#285
Pozdro Gość

Buska1 

Allegro nick: Buska69
Wysłany: 2009-08-14, 13:14   

Sinus turniej był wczoraj
co czwartek będę
Wojtasza cody mój brat i wszyscy czyli 7 osób którzy byli wczoraj zaakceptowali ten pomysł
Dlaczego Sinus sądzisz że ten pomysł jest zły
Dzięki niemu nie będzie przegiętych składów a gra będzie dla przyjemności .
pozdro
Jakoś po to się na turniej przychodzi żeby pograć i żeby zachęcić innych graczy a nie tylko Ty sinus Wygrywasz bo ostatnio jak grałeś innego scenariusza nie było... Ja niekoniecznie muszę wygrać ale Ty Sinus wszystko wygrywałeś... Liga Turnieje Jak zrobiłeś owy słabszy skład do mando. Ja kupiłem fetta bh bo chciałem cię pokonać oraz wygrac chociaz raz turniej ale zawsze ty wygrywałeś ... na 10 turnieji jakie pamiętam może 2 nie wygrałeś bo był to reva lub Ki adi...
tyle co mam do powiedzenia

masterYoda 

Wysłany: 2009-08-14, 13:56   

Buska1 napisał/a:
Proponuję tez coś takiego aby np. gdy liczba graczy jest 6 i po turnieju każdy ma jakieś miejsce to nagrody nie będą przyznawane najlepszemu(pierwsze miejsce w turnieju) tylko zadecyduje o tym rzut kostki sześciościennej w jakiej kolejności bierze się nagrody np. gdy na kości wypadnie 4 to ktoś kto zajął 4 miejsce jako pierwszy wybiera nagrodę. Dzięki temu nie trzeba mieć super mega squadów i nie koniecznie ten kto jest pierwszy dostanie najlepszą nagrodę co pomorze słabszym graczom lub początkującym w zdobyciu fajnych figurek ponadto nie będzie opłacało się wymyślać super squadów i mega taktyk bo i tak to nam nic nie da. Gra stanie się przyjemniejsza i niekoniecznie będziemy grali po to by wygrać lecz po to by przetestować squady. Co o tym sądzicie ???

Buska1 napisał/a:
Sinus turniej był wczoraj
co czwartek będę
Wojtasza cody mój brat i wszyscy czyli 7 osób którzy byli wczoraj zaakceptowali ten pomysł
Dlaczego Sinus sądzisz że ten pomysł jest zły
Dzięki niemu nie będzie przegiętych składów a gra będzie dla przyjemności .
pozdro
Jakoś po to się na turniej przychodzi żeby pograć i żeby zachęcić innych graczy a nie tylko Ty sinus Wygrywasz bo ostatnio jak grałeś innego scenariusza nie było... Ja niekoniecznie muszę wygrać ale Ty Sinus wszystko wygrywałeś... Liga Turnieje Jak zrobiłeś owy słabszy skład do mando. Ja kupiłem fetta bh bo chciałem cię pokonać oraz wygrac chociaz raz turniej ale zawsze ty wygrywałeś ... na 10 turnieji jakie pamiętam może 2 nie wygrałeś bo był to reva lub Ki adi...
tyle co mam do powiedzenia

:lol: :lol: :lol:

Jak dla mnie, to gdyby ogłosić konkurs na najgłupszy pomysł tego forum, to to wygrywałoby w przedbiegach, no ew. temat o Mistrzostwach Polski w Krakowie miałby jakiekolwiek szanse... :lol:
Jakbyś mieli rozdzielać nagrody na tej zasadzie, to to nawet nie był by turniej, tylko draft z boostera poprzedzony grą i rzutem kostką :mrgreen: . Czyli w sumie nie wiem, czy sklep chciałby się do czegoś takiego dokładać...
100% poparcia dla Sinusa. Jak jest najlepszy u was we Wrocku i nie potraficie z nim wygrać, to chyba logiczne, że powinien zgarniać najlepsze nagrody...

piwko

Wysłany: 2009-08-14, 14:41   

Luke Skywalker napisał/a:
Ile razy było to poruszane, to za każdym razem nic z tego nie wyszło... Ja swój numer DCI trzymam już 3-4 lata i do tej pory nie został on choćby jeden raz użyty. Powodzenia...

Nie ma najmniejszego problemu aby sankcjonować turnieje...... Jestem koordynatorem DCI i jeżeli tylko chcecie gać turnieje to będę je sankcjonował.

Darth Wojtasza 

Allegro nick: wojtaszal
Wysłany: 2009-08-14, 17:06   

Powiem tak... Buśka powinien pisać za siebie co najwyżej za swojego brata. Ja jestem sceptyczny co do tego rzutu kostką... I jeszcze powiem tyle, przestałem chodzić na turnieje z 2 powodów 1. przez zarypiaste kombole 2. przez Sinusa który je wymyslał. Wychodziło tak Sinus tworzył sqad jak dla większości nie do pokonania, później tworzyły sie bardzo podobne sqady, tylko po to żeby mieć jakieś szanse i tak nie wielkie. Moim zdaniem teraz jest lepiej chociaż nie podoba mie się też gra przeciwko nowemu lukowi... :-/ ...masterYoda, jest to temat "Wrocławiu odezwij się"... :-?
Dzięki sile osiągam potęgę
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

Exar-Kuna 
Mistrz PL SWM 09'

Wysłany: 2009-08-14, 21:45   

To, że Sinus jest najleszy nie oznacza, że jest niepokonany.Mnie np. to, że jakiś koleś wygrywa determinowało by mnie do kreatywnego myślenia i szukania kontry na jego przpuszczalnie niepokonane squady.

Co do pomysłu z randomowym wyborem wygranego:

Buska1 

Wysłany: 2009-08-15, 10:38   

Wojtasza. Poprosiłem ludzi żeby się tu wypowiadali więc master yoda może tu pisać. Dzięki za wszystkie komentarze. Przemyślę je i postaram się coś wykombinować ale znowu bedzie tak jak mówił wojtasza że z comba powstaje inne combo żeby pokonać to pierwsze a na to drugie powstaje kombo i tak w nieskończoność. Ja chcę sobie pograć coś pomyśleć a nie wyjść fetem bh strzelać 150 razy od bothan leczyc go 21-b hanem rh dodawać obrażenia i do tego strzelać landspeederem który jest leczony prze 21-b i bothan... Czy to jest gra dla przyjemności? Nie dlatego może taki pomysł się nasuwa żeby co turniej zmieniac squad i np. nie można mieć na następnym turnieju tych figurek co na poprzednim <nie dotyczy graczy którzy nie maja tylu figurek> co wy na to? Tylko proszę nie zmieniać fett bh na fetta enfo albo fetta mando czy też landspeeder za luke grand master bo to sensu nie ma :P Proszę o dalsze komentarze tylko nie obrażać :)cytat do obrażania
Cytat:
Jak dla mnie, to gdyby ogłosić konkurs na najgłupszy pomysł tego forum, to to wygrywałoby w przedbiegach, no ew. temat o Mistrzostwach Polski w Krakowie miałby jakiekolwiek szanse... :lol:

exar kuna : na moim osiedlu kiedyś wojtasza cody ja i brat wymyślaliśmy squady przeciw sinusowi ale nie dało się tego squadu pokonać innym niż ten sam co on ma. Po około 10 próbach daliśmy sobie spokój i turnieje upadły we Wrocku

Darth Wojtasza 

Wysłany: 2009-08-15, 10:54   

Z ta zmianą sqadów to dobry pomysł, ale nie przesadzajmy... a co do wypowiedzi to po jakiego grzyba ktoś wchodzi żeby dodać komentarz: "żal mi was", "ale głupie","bez komentarza"... jest to zupełnie bezsensowne ... :roll:

EDIT:

piszcie sobie co chcecie ja mam to w d.... i na ostatnim turnieju było lepiej niż na 5 podczas sqadów z bobą czy landspeederem. :-/

Buska1 

Wysłany: 2009-08-15, 11:09   

Wojtasza : Ale on ma swoje zdanie spoko ja się tam nie obrażam no trudno jak nie umie wyrazić tego inaczej niż obrażając. Tak to prawda na tym turnieju było bardzo fajnie :) mój brat tez to mówi.
Edit: Master yoda mówiłeś że sinus jest najlepszy i powinien zgarniac najlepsze nagrody
po 1. On zbiera dużo więcej od nas i ma więcej figurek.
po 2. Dzięki temu że on wygrywał swm we wrocku upadło.
po 3. Nudne jest ciągłe otrzymywanie dwóch commonów za 10 zł co turniej...
a skoro snius jest taki dobry niech zagra squadem w którym nie bedzie figurki o nazwie Boba, Han, Landspeeder . Niech zagra czyms nowym np. sithowie, jakiś klimat np. hoth czy endor, Old republic, Republic<sami jedi bez ostrzału> niech zagra

Exar-Kuna 
Mistrz PL SWM 09'

Wysłany: 2009-08-15, 16:14   

Powiem tak: Jestem najlepszym graczem z Krakowa. Grając 2 turnieje tygodniowo, taki sam squad dwukrotnie wystawiłem w tym roku(czyli jeden raz tylko była powtórka). Przegrałem w tym roku 3 turniejowe gry. Najlepsze jest to, że wtopiłem squadem, który wystawiałem po raz drugi. Z tego można wyciągnąć następujące wnioski:
-U mnie w mieście gracze reagują na squady przeciwników, poprzez wymyślanie swoich kontr.
-Wygrywam turnieje niezależnie czym gram, więc liczy się doświadczenie, umiejętności.
Luck is a part of skill
Ostatnio zmieniony przez Exar-Kuna 2009-08-15, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-08-15, 17:35   

chyba part :P a nie prat xD

Buska1 

Wysłany: 2009-08-17, 10:58   

Exar a widzisz Ty zmieniasz squady A Sinus tego nie robił revan tez nie a my nie mamy tyle kasy żeby od razu kupić fetta bh za 150 zł i grać. Jak by Wszyscy co turniej squad zmieniali nie miałbym zastrzeżeń ale niestety ...

Tsavong Lah 

Wysłany: 2009-08-21, 14:55   

Buska1, jeżeli Sinus gra non-stop tym samym to co za problem się na niego sideować :?: ;-)
Buska1 napisał/a:
Po około 10 próbach daliśmy sobie spokój i turnieje upadły we Wrocku

Heh ja na przykład po to chodzę w krakowie na turnieje żeby móc spróbować wygrać z Kuną a nie siedzę w domu zakładając że znowu przegram ;-) Trzeba mieć pozytywne nastawienie i zamiast rozkładać ręce próbować dalej, ucząc się na błędach...

Ani Sinus ani Kuna nie są niepokonani ;-)

Sobota - Tańcz Głupia

Darth Wojtasza 

Wysłany: 2009-08-21, 21:19   

Powiem teraz turnieje to coś na co warto chodzic we Wrocku... na ostatnim turnieju tylko wkurzyło mnie to, że byłem 3 tylko dlatego, że Sinusa przeciwnicy mieli większą sumaryczną pkt. :evil: sam grałem z Buśką i mielismy wtedy najwięcej pkt. , ale przegrałem z nim ale ledwo (została mu jedi z old 50hp i recruit). Ogulnie turniej ciekawy 9niestety bez zniżek , czyli każdy płacił 14 zł) Dwie erki to Cade skywalker, bounty hunter i wedge do nowej rep. ;-)

Odpowiedz do tematu