Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NaVaR
2009-03-26, 14:26
Zamykanie postów/ czytanie...
Autor Wiadomość
HaBer 

Wysłany: 2009-03-26, 15:31   

Jakub_Dexter napisał/a:
zaś o mnie xD porawiłem sie nie widać? xD
tydzień niewchodzenia byl dla mnie męczarnią ;(
kocham sw, swminis... ;P
pozatym jutro będę miał czyściutkie KONTO! ha ;P będę pisał post a po lewej stronie nie będzie żadnego czerwonego paska ;)

z tego jak piszesz ten post (przykładowo) i inne posty gdzie co 3 słowa wstawiasz xD !! :( :)) :P ;P etc. mozna załozyc ze nie masz z kim gadac w szkole. Twoje posty są na poziomie 3 klasy. Po co piszesz rzeczy z których tylko ty sie śmiejesz? Moze moderatorzy zrobiliby takie cos ze pisanie postów (ale tylko w chwalipięcie albo innym takiego typu temacie) np. moze byc tylko co 2,5 albo co 3h. Bo przecież mozesz sie powstrzymac i w jednym poscie napisac o figurkach które zdobyłes z kilku dni ;-)

Jakub_Dexter 
Berserker!

Wysłany: 2009-03-26, 16:16   

HaBer napisał/a:
xD !! :( :)) :P ;P etc.

lubie emotikony

HaBer napisał/a:
mozna załozyc ze nie masz z kim gadac w szkole.

pewnie jak tak mówisz, tak jest.

HaBer napisał/a:
Twoje posty są na poziomie 3 klasy.

yhy.. a na jakim poziomie mają być? jestem w trzeciej...

HaBer napisał/a:
Bo przecież mozesz sie powstrzymac i w jednym poscie napisac o figurkach które zdobyłes z kilku dni ;-)

nie przezemnie zamkneli chwalipięte, ja sie tam wypowiedziałem dwa razy.

tyle odemnie ;D xD XD :p :-/ :mrgreen: :-P

Mateusz 

Allegro nick: mateo_3636
Wysłany: 2009-03-26, 19:55   

Cytat:
Chocby ze wzgledow prawnych Dante nie powinien byl go tolerowac. A dotego pamietajcie, ze umowy zawierane z nieletnimi sa na mocy prawa niewazne.
Nieprawda- osoby nie posiadające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą zawierać drobne umowy kupna-sprzedaży.

hackeradyn 

Wysłany: 2009-03-26, 21:35   

Mateusz,

Cytat:
Nieprawda- osoby nie posiadające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą zawierać drobne umowy kupna-sprzedaży.

Brawo Mateusz zgadza sie. Tylko, ze przy cenach 30-120 zl za figsa to nie sa drobne umowy kupna-sprzedaży :mrgreen:

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-03-26, 21:54   

To są drobne ;) zauważ przy jakiej kwocie zmienia się szkodliwość czynu :)

Bodziak 

Allegro nick: dreamwords
Wysłany: 2009-03-26, 21:56   

Matitak napisał/a:
Bodziak, tu nie chodzi tylklo o wiek. (Bez obrazy Dexter, ale dostałeś naprawdę dużo warnów), ale właśnie on ma 16 lat, a taki Kossa4 nie wiem, czy dostał warna, ale jeżeli już to bardzo mało. Sam się Bodziak przenieś jak to Ci coś nie pasuje. Załóż sobie taki forum "dla n00bów". W końcu tak się na tym znasz, no nie?

Gratuluję umiejętności czytania io odnoszenia się do całej wypowiedzi, tak jak prosiłem. Fakt, że napisałeś posta nic nie wnoszącego tylko pokazał, że to do Ciebie się odnosiły gratulacje. Ni chcę mówić, ale na forum panuje świetna atmosfera "Nie cierpię ludzi z grzybicą, są paskudni" "Obraziłeś mnie!" (bardzo inteligenty syndrom pokazywania, że jest się idiotą)
Kolejne 3 posty pokazują co mam na myśli... <brawo>

Dexter: O takie posty mi chodzi...

Raquel- jedna z dwóch osób, które wypowiedziały się na temat. Zgadzam się z przedziałem wiekowym, ale fakt, że wszyscy za wiekiem "13" odrazu sie oburzyli pokazuje o co mi chodziło...

hackeradyn: Zastanawiam się ZA ILE skończyłeś to prawo... Paragon jest właśnie tym "świstkiem" zamieniającym umowę ustną w pisemną. Poza tym uważasz, że policja zajeła by się tą sprawą, gdybyś im powiedział "Mój syn się zamienił figurkami i się okazało, że ta, którą oddał mój syn jest tańsza o 10zł". Poza tym śp. temat "Najlepsza wymiana" nie był od tego, żeby wypisywać jakie osoby zleszczyliście, tylko napisać, dałem Bane'a za Reek'a. A nie "Ej, ostatnio zleszczyłem takiego 8latka..." Takie wypowiedzi świadczą właśnie o tym, że osoby nie dorosły do forum. (nie powiem kto zaczął takie tekst. Numerek proszę!)

Darth Wurst: Gratuluję... patrz pkt. Matitak...

sŁawek: i proszę! Druga osoba pisząca na temat :) Chodziło mi o to, że PRZEWAŻNIE osoby które pi****ą mają ok. 12 lat... posty typu "lol" i najgenialniejsze "KONIEC OFFTOPU" (tak, to był cały post) świadczą o poziomie osób. Jeżeli osoba ma na koncie 250 postów z czego 200 takich jak wyżej to TO jest właśnie powód dla którego nie powinna wypowiadać się na forum. Nie chodzi o "nabijanie postów", bo mam w d***e kto ma więcej, tylko czytając np. "Jak wyceniać figurki" nie chcę czytać o tym, że Marianek wyceniłby na 20" "No, Marianek jest głupi" "No, a wiecie, że Marianek nie dostał jedyneczkę z polskiego, a żeby nie offtopować, to ile molże być wart BD?"... Jesteś na forum dosyć długo i po ilosciu postów wnioskuję, że nie tłuczesz takich postów. Podanie progu wekowego było jedynie zwróceniem uwagi na młodszych, piep***cych.

PS: Raquel. To głosowanie nie ma zbytniego sensu. Zobaczyłem jakie osoby sie wypowiedziały i w jaki sposób. Niestety na teamt wypowiedziały się 2 osoby, a 2-3 innym nie mam za złe. Ale to co przeczytałem od osób, których chiałem (numerek poproszę!) zupełnie mi wystarczyło do tego, żeby stwierdzić, że... miałem rację! Wiele osób nie dorosło do pisania na forum. Do tego przydałoby się czytać...

Matitak 
Exar's apperatince

Wysłany: 2009-03-26, 22:19   

Bodziak napisał/a:
ale na forum panuje świetna atmosfera

No właśnie taka "świetna" atmosfera panuje między innymi przez ciebie. Do każdego masz pretensje. Wyluzuj.

http://change.menelgame.pl/change_please/7247806/ <- wystarczy kliknąć

Mateusz 

Wysłany: 2009-03-26, 23:04   

Cytat:
Brawo Mateusz zgadza sie. Tylko, ze przy cenach 30-120 zl za figsa to nie sa drobne umowy kupna-sprzedaży :mrgreen:
Są to ceny czysto spekulacyjne wynikające z charakteru rynku minisowego.

Tak jak sygnalizował to Raquel- wyobraź sobie, że na policję idzie chłopczyk, który czuje się oszukany bo za jeden kawałek plastiku dał inny...

hackeradyn 

Wysłany: 2009-03-26, 23:26   

Raquel,

Cytat:
zauważ przy jakiej kwocie zmienia się szkodliwość czynu :)

To nie ma nic do rzeczy.

Bodziak,

Cytat:
hackeradyn: Zastanawiam się ZA ILE skończyłeś to prawo...

Coz nie liczylem. Studia dzienne, bezplatne. Nie mam aplikacji. Nie mialem plecow :D Czyli za ile?

Cytat:
Paragon jest właśnie tym "świstkiem" zamieniającym umowę ustną w pisemną.

Ta wypowiedz swiadczy o tym, ze nie masz pojecia o czym mowisz. Nie bede tego wyjasnial, bo musialbym walnac wyklad na ten temat.

Cytat:
Poza tym uważasz, że policja zajeła by się tą sprawą, gdybyś im powiedział "Mój syn się zamienił figurkami i się okazało, że ta, którą oddał mój syn jest tańsza o 10zł".

Tyle krzyczysz, co by ludzie czytali ze zrozumieniem. Przeciez napisalem, ze zglaszanie nie ma sensu.

Cytat:
Poza tym śp. temat "Najlepsza wymiana" nie był od tego, żeby wypisywać jakie osoby zleszczyliście, tylko napisać, dałem Bane'a za Reek'a.

A co to jest jak nie leszczenie? Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Mateusz,

Cytat:
Są to ceny czysto spekulacyjne wynikające z charakteru rynku minisowego.

Tak jak sygnalizował to Raquel- wyobraź sobie, że na policję idzie chłopczyk, który czuje się oszukany bo za jeden kawałek plastiku dał inny...

Kurcze. Zyjemy w Polsce. Prawo prawem, a zycie zyciem. Powinno byc tak jak napisalem. Oczywiscie jezeli na policje przyjdzie jakis chlopczyk to policja nie zareaguje - ale przeciez czesto na policje przychodza ludzie, ktorzy zostali okradzeni na ogromne kwoty i policja tez nie reaguje. Ale sytuacja zmienia sie diametralnie, kiedy tatus lub mamusia chlopczyka maja znajomosci w policji. I co wtedy? Albo trafilby sie jakis nadgorliwy policjant?

Powiem wam. Dante mialby problemy i wy takze. Nie bede juz ciagnal tego watku. Niech kazdy poczyta co napisalem i sie nad tym zastanowi i wyciagnie wlasne wnioski.

A jak ktos mi nie wierzy proponuje maly eksperyment. Zalozcie podobny temat na forum wizardsow, a kiedy go skasuja, zapytajcie dlaczego tak postapili. Odpowiedz wszystko wyjasni :mrgreen:

Co prawda jest to system common law a nie civil law jak u nas, ale to tez nie ma nic do rzeczy.

Mateusz 

Wysłany: 2009-03-26, 23:36   

Cytat:
Kurcze. Zyjemy w Polsce. Prawo prawem, a zycie zyciem. Powinno byc tak jak napisalem. Oczywiscie jezeli na policje przyjdzie jakis chlopczyk to policja nie zareaguje - ale przeciez czesto na policje przychodza ludzie, ktorzy zostali okradzeni na ogromne kwoty i policja tez nie reaguje. Ale sytuacja zmienia sie diametralnie, kiedy tatus lub mamusia chlopczyka maja znajomosci w policji. I co wtedy? Albo trafilby sie jakis nadgorliwy policjant?

Kurcze co innego miałem na myśli. Chodziło mi o to, że fakt że ludzie płacą np. 200zł za małą figurkę Boby nie wynika z cen plastiku czy robocizny tylko z umów międzyludzkich.

A sugestie jakoby ktoś zapłacił za skończenie studiów uważam za nie będące na miejscu.

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-03-27, 01:49   

Bodziak napisał/a:
Zastanawiam się ZA ILE skończyłeś to prawo...

Dla mnie takie słowa to zniewaga - jakie masz powody/dowody aby posądzać kogoś o łapówkarstwo ? - za coś takiego dosłownie bije się w twarz (nie żebym ci groził). Mam nadzieję że masz honor i przeprosisz.

Bodziak napisał/a:
PS: Raquel. To głosowanie nie ma zbytniego sensu. Zobaczyłem jakie osoby sie wypowiedziały i w jaki sposób. Niestety na teamt wypowiedziały się 2 osoby, a 2-3 innym nie mam za złe. Ale to co przeczytałem od osób, których chiałem (numerek poproszę!) zupełnie mi wystarczyło do tego, żeby stwierdzić, że... miałem rację! Wiele osób nie dorosło do pisania na forum. Do tego przydałoby się czytać...

Zauważyłem - dlatego prosił bym administrację o ustosunkowanie się i pisząc kolokwialnie : załatwienie sprawy ;)

Bodziak 

Wysłany: 2009-03-27, 23:13   

Widzę że jako jedyny hackeradyn podszedł do tego z dystansem. I bardzo dobrze :).

Matitrak: Gratuluję kolejnego posta na temat świadczącego o Twoim poziomie i tym, że wypowiadasz się na temat. Co do paragonu to po wieku można stwierdzić, że prawa nie skończyłem, ale nadal nie wydaje mi się, żeby była to umowa ustna... Owszem, napisałeś że zgłaszanie nie ma sensu, ale napisałeś że gdyby zaczęli zgłaszać, to byłby kłopoty- moim zdaniem nie byłoby ponieważ policja by to olała :) Ale napisałeś że nie od leszczenia dzieciaków.
1. Moim zdaniem napisanie "zleszczyłem ośmiolatka" już na wstępie nobilituje osobę wypowiadającą się do nagrody kretyna roku (tutaj pewnie geniusze wyskoczą "obraziłeś mnie!"). Ale nadal nie uważam, żeby ktoś mógł w tej sprawie zrobić coś więcej niż warn/ban.
2. Chodzi mi o to, żeby nie pisać "Zleszczyłem ośmiolatka, dałem mu stromtroopera za dartha vadera" tylko "stormtrooper za dartha vadera". Wtedy nie można się czepnąć.

Raquel: mam nadzieję że masz na myśli to co ja: częstsze dawanie warnów za offtopa- moim zdaniem (wiem że admini mają inne rzeczy do roboty) możnaby dawać warna za każde dwa posty nie na temat, chyba że będzie dyskusja. Ewentualnie ją wydzielić. Najprostsze przykład posta: "KONIEC OFFTOPA" (tak, to cały post...)

PS: Nie wiem, czy wyraziłem się jasno, więc żeby było konkretnie
Serdecznie przepraszam Cię hackeradyn. Przykro mi jeżeli poczułeś się urażony. Widzę że podszedłeś do tego ze sporym, dystansem, z czego się bardzo cieszę. Sądzę że wiele osób wie, że nie należy wszystkiego co mówię o innych traktować na poważnie (numerek!).

hackeradyn 

Wysłany: 2009-03-27, 23:37   

Bodziak,

Cytat:
Przykro mi jeżeli poczułeś się urażony.

Nie nie poczulem sie. Znam swoja wartosc i swoje slabe strony przyjamniej ich czesc. I nie obrazam sie za byle co.

Bodziak 

Wysłany: 2009-03-28, 21:52   

Cieszę się z tego powodu :) dobrze że podszedłeś do tego z dystansem. :) Widzę że niektóre osoby przestały sie odzywać :P

Raquel 
Sith Lord

Wysłany: 2009-03-28, 22:02   

Ja przestałem bo jak napisałem :
Cytat:
dlatego prosił bym administrację o ustosunkowanie się i pisząc kolokwialnie : załatwienie sprawy ;)

Po za tym widząc posty np takiego Simo widzę że to i tak nic nie da -.-

Odpowiedz do tematu