Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej Podbeskidzia - GROJKON 22.05.2010 (SOBOTA !!!!!)
Autor Wiadomość
kosssa4 

Wysłany: 2010-05-28, 13:57   

W takim razie nie rozumiem nagonki na Paladyna. Zwykły błąd sędziego, który może nie było doświadczony w takich sytuacjach. (moim zdaniem powinien pozwolić powtórzyć akcje, chyba, że Paladyn zainterweniował dopiero po rzucie, ale jeśli zgodził się na atakowanie wszystkich celi wyznaczonych przez Bastka to powinien móc je atakować.)Nawet w finałach ważnych meczy piłkarskich zdarzają się pomyłki sędziów i tak to trzeba potraktować.

Han Solo 
ASG

Wysłany: 2010-05-28, 14:09   

Tsavong Lah napisał/a:
Nie chodzi mi o przestawianie mousów ani o to co było na mistrzostwach podbeskidzia, bo tam byłem tylko świadkiem. Ja mam na myśli cały czas sytuację z Mistrzostw Krakowa, kiedy to paladyn zgłaszał nieuczciwy wynik twierdząc, że R7 którego zdjąłem był z reinfo, a jak sam wiesz Raquelu ten R7 był z mainowego składu...

Chodzi o to że wokół Palladyna dzieją się same oszustwa :roll: Dziwne nie?

Takenada 

Allegro nick: Washak
Wysłany: 2010-05-28, 20:53   

Han Solo napisał/a:

Chodzi o to że wokół Palladyna dzieją się same oszustwa :roll: Dziwne nie?

Skąd wiesz? jakoś nie przypominam sobie żebyś brał udział w MK oraz w MPB.
Cały konflikt jest wewnętrzną sprawą Krakowa i osoby zainteresowane mają jak najbardziej prawo prowadzić dyskusję na łamach niniejszego forum.
Zupełnie nie rozumiem dlaczego osoby postronne które nie bywają na ogólnopolskich turniejach moga kogoś oskarżać.
Ja osobiście nie byłem świadkiem żadnych z omawianych sytuacji dlatego nie trzymam żadnej strony. Jeśli miałem już jakieś pretensje do Palladyna to za organizację MK, gdzie wszystko tak naprawdę sprowadzało się do tego że organizator nie powinien brać udziału w turnieju, na MPB grałem w półfinale z Palladynem i nie mam żadnych uwag. Wiem zaraz usłyszę że i tak miał auto wina więc nie musiał oszukiwać, ale to są tylko bezsensowne dywagacje.
Na nastepnej większej imprezie postaram się być bezstronnym obserwatorem i wtedy mogę wygłosić osąd, niestety może z tym być poważny problem bo analizując moją krótką karierę wszystko wskazuje na to że na MP 2010 w Bydgoszczy gram w finale:):)

Tsavong Lah 

Wysłany: 2010-05-28, 21:14   

kosssa4 napisał/a:
W takim razie nie rozumiem nagonki na Paladyna.

"Nagonka na paladyna" powstała ponieważ zaczął mnie znowu obrzucać mięsem i kłamać na mój temat, a ja nie pozwolę żeby pierwszy lepszy oszust mnie oczerniał...
Co do sprawy z MPb nie mam szczególnego zdania, bo widziałem tylko niektóre zdarzenia, a z tymi mousami to bastkowi chodzi chyba o tą sytuację:
bastekkk napisał/a:
Nawet mój tata zauważył ze palladyn np brał figurke, liczył coś a potem nie wracał na swoje miejsce, to samo zauwazył ojciec mistrza juniorów.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Takenada napisał/a:
Skąd wiesz? jakoś nie przypominam sobie żebyś brał udział w MK oraz w MPB.
Cały konflikt jest wewnętrzną sprawą Krakowa i osoby zainteresowane mają jak najbardziej prawo prowadzić dyskusję na łamach niniejszego forum.
Zupełnie nie rozumiem dlaczego osoby postronne które nie bywają na ogólnopolskich turniejach moga kogoś oskarżać.

Han Solo po prostu wyraził swoją opinię bazując na wypowiedzi paladyna i mojej.
Takenada napisał/a:
Cały konflikt jest wewnętrzną sprawą Krakowa

I tak i nie. 1. W Krakowie wszyscy wiedzą jak sytuacja się przedstawia, bo wiedzą co się wydarzyło na MK i wiedzą jakie sytuacje zdarzały się we wcześniejszych grach (różnych graczy) z paladynem. 2. Gracze spoza Krk powinni wiedzieć, że paladynowi trzeba patrzeć na ręce by nie zostać oszukanym tak jak np. ja. 3. Paladyn (wiedząc że w Krakowie wszyscy znają prawdę) korzysta z okazji próbując znaleźć na forum osoby, które uwierzą jemu (korzysta z ich niewiedzy i przykro mi to powiedzieć, ale również głupoty). Dodatkowo próbuje (mam nadzieję, że nieudolnie) zepsuć moją reputację, żeby np. zniechęcić mnie do grania, albo z zazdrości itp., nie wiem co nim kieruje :roll: ...
Dlatego ja tego nie mogę tak zostawić...

Sobota - Tańcz Głupia

skywalker

Wysłany: 2010-05-31, 07:29   

tak to powiedzcie czemu jak gramy w bardzie to nic sie nie dzieje i paladyn gra fair wiem bo widziałem wszystkie walki paladyna w ,których został oskarżony o oszustwo chociaż nic złego nie zrobił

Tsavong Lah 

Wysłany: 2010-05-31, 19:36   

skywalker napisał/a:
tak to powiedzcie czemu jak gramy w bardzie to nic sie nie dzieje i paladyn gra fair

Nie wiem, nie chodzę do Barda, może tam gra fair bo gra ze słabszymi od siebie graczami...
Poza tym, nie mówiłem że paladyn zawsze oszukuje, mówiłem, że na MK i kiedyś na zwykłym turnieju mnie oszukał (byłem też świadkiem kilku kłótni na zwykłych turniejach kiedy ty jeszcze nie grałeś w SWM) i próbuje to z MK zwalić na mnie...
skywalker napisał/a:
wiem bo widziałem wszystkie walki paladyna w ,których został oskarżony o oszustwo chociaż nic złego nie zrobił

Widziałeś jak grał ze mną na MK??? Nie było cię w pobliżu, więc nie widziałeś. A o tę grę głównie mi chodzi...
A oprócz tego; to mnie też znasz (choć niedługo) i wiesz, że nie oszukuję, a do tej pory o to oskarżył mnie tylko paladyn...

Ja uwazam temat za skończony. Nie mam ochoty ani czasu debatować tu w oczywistej sprawie. Nie ma to najmniejszego sensu.

Sobota - Tańcz Głupia

Odpowiedz do tematu