Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: DantE
2009-11-08, 16:32
Skargi / Zażalenia / Odwołania
Autor Wiadomość
NaVaR 
Moderator
Tytuł książki

Allegro nick: navarski
Wysłany: 2010-02-09, 20:20   

Tsavong Lah napisał/a:
Myślę jednak, że najlepsze rozwiązanie to powrót Navara

Miesiąc z hakiem urlopu (nie obecności na forum) i już niektórzy za mną tęsknią :?:
Kurde aż się miło zrobiło. Ale Tsavong Lah, nie licz na pobłażliwe traktowanie. :]

| navar (at) sith.pl | #GG: 2694679 | NaVaR's Collection | NaVaR's Mini-Shop | NaVaR's Squads
RS:28/60 (54) | CS:6/60 (7) | RotS:10/60 (10) | UH:22/60 (33) | AT-AT:0/1 | AoE:4/4 (5) | CotF:28/60 (44)
BH:19/60 (23) | A&E:9/60 (13) | TFU:8/60 (12) | BoH:0/17 | LotF:22/60 (25) | KotOR:9/60 (13) | TCW:0/40
Galactic Empire: 118 (10) | Sith: 29 | Mandalorian: 17 | Fringe: 62 | YV: 1
Razem: 165/762 (239) - 22%

Tsavong Lah 

Wysłany: 2010-02-11, 21:28   

NaVaR napisał/a:
Miesiąc z hakiem urlopu (nie obecności na forum) i już niektórzy za mną tęsknią
Kurde aż się miło zrobiło. Ale Tsavong Lah, nie licz na pobłażliwe traktowanie. :]

Tęsknią za nieuzasadnionymi warnami ;-) . Dostać ostrzeżenie od Dantego to nie to samo.

Sobota - Tańcz Głupia

MiKaj 
Geniusz

Allegro nick: mikaj001
Wysłany: 2010-04-05, 21:19   

Mam pytanie do administracji: Kiedy zostanie zbanowany ostatnio zarejestrowany użyszkodnik, a wszystkie jego posty usunięte? Bo to jest po prostu ośmieszanie forum. Nie chodzi nawet o nagminne łamanie regulaminu, ale o rejestrację w jednym celu - niszczenia forum, jego reputacji i przy tym świetnej zabawy. Nie trzeba być Sherlokiem Holmsem, żeby skojarzyć, że to następna (ta sama?) osoba z grupy - Mamuci Kał, Bananowa Kupa, Zbieracz Kamieni, itp. Tym razem popisał się "inteligencją" i zamiast pisać stosy bezsensownych postów, pisze stosy bezsensownych postów dodając do nich szczątki na temat w którym pisze. Jak widać Administracja najwyraźniej uwierzyła w jego dobre intencje i wymierzyła straszliwą karę jednego ostrzeżenia. Po prostu co sobie myślą osoby z zewnątrz, które szukając jakiejś informacji trafią na takie posty? Czy to ich zachęci do rejestracji, i jakie zdanie wyrobią sobie o forum? Już nie wspominając choćby o wulgaryźmie w nicku. I apeluje do innych użytkowników, żeby po prostu nie reagowali, bo z tego co widzę niektórzy traktują jego posty (i chyba tożsamość) na serio. Jeśli ktoś z Administracji to czyta to prosiłbym o ustosunkowanie się.

Han Solo 
ASG

Wysłany: 2010-04-05, 21:28   

Popieram wniosek MIKaja tak nie może byc! co to za śmierdzi dupy do cholery jasnej! jesli ten użytkownik nie zostanie usunięty,lub zbanowany to ja prosze o usunięci mnie z tego forum koniec i kropka.

śmierdzi-dupa 

Wysłany: 2010-04-05, 21:32   

wszyscy jesteście niemili i już się z wami nie bawię - F O C H

całuski, Gabryśka

śmierdzi-dupa 

Wysłany: 2010-04-05, 21:33   

ciekawa jestem, czemu by mnie mieli zbanować? może niech ciebie mikajku zbanują co? miło by ci było?

Kaces 

Allegro nick: Magda_az
Wysłany: 2010-04-06, 09:57   

śmierdzi-dupa napisał/a:
ciekawa jestem, czemu by mnie mieli zbanować?

Oto lista powodów nieuniknionego (mam nadzieję) bana dla Śmierdzi-Dupy:
1. Przegięcie norm wulgoryzmów (chociażby nick).
2. Przekręcanie nicków i tym samym ośmieszanie naszego forum.
3. Zaśmiecanie tematów i pisanie offtopic.

P.S.
Proszę poważnych forumowiczów (nie Śmierdzi-Dupy) o wzbogacenie listy wrazie potrzeby.

Han Solo 
ASG

Wysłany: 2010-04-06, 10:00   

brzydkie zęby i debilny awatar.

Kretynizm

debilne posty

Kaces 

Wysłany: 2010-04-06, 10:43   

Racja.

Lord Nekhrantus 

Wysłany: 2010-04-06, 14:35   

Han Solo napisał/a:
brzydkie zęby i debilny awatar.

Drogi Hanie Solo, to są tylko Twoje opinie. Ten post zawiera więcej wulgarności, niż nick Śmierdzi-Dupy. Okazałeś tym samym brak tolerancji dla nowego użytkownika. Może po prostu trzeba wyjaśnić parę spraw, a nie najeżdżać i tępić?

Droga Śmierdzi-Dupo. Osobiście nie irytuje mnie Twoje zachowanie, jednak być może inni forumowicze mają trochę racji. Wybrałaś sobie, delikatnie mówiąc, nieodpowiedni nick, nawet jeśli faktycznie tak jesteś nazywana w swoim otoczeniu. To jest poważne forum i jako jego użytkownicy wymagamy od innych zachowania powagi. Oczywiście, nie mówię, że ma tu panować grobowy nastrój i że za uśmiechy bądź żarty są warny, bo tak nie jest. Jednak przekręcanie nicków na pewno irytuje użytkowników. Mam nadzieję, że zrozumiałaś o co mi chodzi.

Panowie i Panie, trochę szacunku! Każdy zasługuje na drugą szansę i mam nadzieję, że Śmierdzi-Dupa dobrze ją wykorzysta.

MiKaj 
Geniusz

Wysłany: 2010-04-06, 15:46   

Lord Nekhrantus napisał/a:
To jest poważne forum i jako jego użytkownicy wymagamy od innych zachowania powagi. Oczywiście, nie mówię, że ma tu panować grobowy nastrój i że za uśmiechy bądź żarty są warny, bo tak nie jest. Jednak przekręcanie nicków na pewno irytuje użytkowników. Mam nadzieję, że zrozumiałaś o co mi chodzi.

Panowie i Panie, trochę szacunku! Każdy zasługuje na drugą szansę i mam nadzieję, że Śmierdzi-Dupa dobrze ją wykorzysta.

:lol: Myślałem, że spadnę z krzesła jak to przeczytałem. Czy naprawdę Lordzie Nekhrantusie myślisz, że użytkownik Śmierdzi-Dupa ma 18 lat i jest kobietą, i zamierza pisać na tym forum normalnie? Jeśli tak, to postaram się rzucić trochę światła na jego tożsamość.

Kto wchodził często na forum ten mógł zauważyć, że co jakiś czas rejestrował się nowy użytkownik z debilnym nickiem, i pisał 50-60 postów bezsensownych w losowych tematach. Osoby za to odpowiedzialne to 13-14 letni gracze z Warszawy. Dowody - częste nawiązania do ich "kolegów" czyli normalnych użytkowników - Luke123, simo i inni. Zresztą wpis simo z shoutboxa - "i po brolim, mamucim kale, bananowej kupie i zbieraczu kamieni. najzabawniejsze jest to, że osoby za to odpowiedzialne jeszcze niedawno były normalnymi użytkownikami. tak z bólem przyznaję, że osły robiące se jaja to moi durni koledzy." Następny - w ich postach przewijał się "Browli" sprzedawca z warszawskiego Gryfa, sam Gryf czy Graal.

A teraz co do samej ŚD:

1. Zobaczmy jej profil:

Allegro nick: śmieciu
Skąd: gorzów małopolski - (oczywiście nie ma takiego miasta)
Strona WWW: http://youtube.com
Zawód: mechanik
Zainteresowania: ustawki, bicie ludzi, kradzież, boks, quady, dłubanie w nosie
Data urodzenia: 26 Kwi 1991

Skoro wszystkie informacje są fałszywe, to czemu wiek i płeć miała by być prawdziwa?

2. Podpis:

"pozdrowienia dla moich- (nyczó, smarek, Luke123, grochu, szyziom)" - wymieniona wyżej grupa użytkowników. Najmocniejszy dowód.

3. W jednym z postów napisał, że jest bratem smarka, nie ważne czy jest to prawda, czy nie, ale skądś go musi znać, więc na pewno nie jest kimś za kogo się podaje. W innym poście pojawił się Graal - warszawski sklep z minsami.

Do jego postów już nie muszę się odwoływać, przeczytajcie je sobie i pomyślcie w jakim celu zostały napisane.

Po za tym, gdyba tak jak mówisz, Lordzie Nekhrantusie, mielibyśmy dać jej drugą szansę, to najpierw musiałaby przyznać, że robi źle i przeprosić, a niczego takiego nie widziałem.

Niektórzy mogą się dziwić czemu się tak awanturuje, ale mnie po prostu krew jasna zalewa, jak widzę że poważne forum, na którym udzielam się prawie od jego założenia zamienia się w piaskownicę, a jeszcze użytkownicy i chyba Administracja nie widzą problemu. Bo wyobrażacie sobie, że taki użytkownik mógłby pisać na forum Wizardów? Na bloomilku? To czemu tutaj może? Co jak co, ale SZACUNKU to ja dla takich osób nie mam. Co innego początkujący użytkownik, jak Testar czy kuba1999, którzy po okresie spamowania, zachowują się już normalnie, a co innego ktoś taki. Możemy tylko liczyć, że mu się znudzi, ale jak nadal wszyscy będą z nim dyskutować, to raczej szybko to nie nastąpi.

Cała ta sytuacja, pokazuje, że na forum potrzebny jest moderator, który bierze czynny udział w życiu forum. Ktoś taki kim był NaVaR. Skoro wtedy opcja Admin + Moderator się sprawdzała, to może rozważył byś DantE, powołanie nowego moderatora? Myślę że na forum jest parę osób, które się nadają do takiego zadania.

Kaces 

Wysłany: 2010-04-06, 15:57   

MiKaj napisał/a:
Skąd: gorzów małopolski - (oczywiście nie ma takiego miasta)

Obawiam się, że jednak jest.

MiKaj 
Geniusz

Wysłany: 2010-04-06, 16:36   

Jest Gorzów Wielkopolski. Albo sam Gorzów. Nie ma Gorzowa małopolskiego.

Stormtrooper 
na Bastionie-Kueller

Allegro nick: michmat_2006
Wysłany: 2010-04-06, 17:16   

W całości zgadzam się z MiKajem. Nic dodać nic ująć.
A co do Ciebie, Lordzie Nekhrantusie, proponuje żebyś przjrzał na oczy. Wspomniany tutaj wielokrotnie użytkownik to najorginalniejszy w wykonaniu SPAM-er.
Zaś jeśli chodzi o kilku użytkowników, którzy próbują dyskutować z ś-d na shoutboxie, to proponuje, aby poprzestali, bo wielokrotnie przekonałem się na własnej skórze, że to nie pomaga...

Lord Nekhrantus 

Wysłany: 2010-04-06, 17:56   

Cóż, panowie, jedyne co mogę powiedzieć na swoje usprawiedliwienie to to, że pierwszy raz od kilku miesięcy zajrzałem na forum. No chyba nie macie mi tego za złe, że zobaczyłem tępioną osobę i chciałem jej bronić, skoro z mojego punktu widzenia nie była tak do końca winna? Nie widziałem shoutboxu (bo nigdy tam nie zaglądam), profilu ś-d ani usuniętych postów, które Admin uznał za SPAM. Chciałem tylko pomóc, ale za względu takiego, że nie było mnie na początku "kariery" owego użytkownika, byłem nieświadomy, co tak naprawdę się działo. Co prawda ignorantia iuris nocet, jednak myślę, że mi to wybaczycie.

Odpowiedz do tematu