Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Sw Minis w Smoku 2010 - zimowo-wiosenna
Autor Wiadomość
Tsavong Lah 

Wysłany: 2010-01-06, 08:12   

Cóż ja głosuję tak:
1. Ustalanie terminów.
2. Płacić na nagrody.

Szkoda, że wszyscy są za rozpiską, szczerze powiedziawszy nie rozumiem tego :roll: przecież łatwiej dostosować turniej do siebie, a nie siebie do turnieju ;-) .

Mało tego rozumiem, że głosuje Bastek, Raquel, Paladyn, kłakó i Khali, bo oni od początku brali udział w dyskusji i chodzą na turnieje w miarę regularnie, natomiast pozostali pojawiają się w Smoku raz na dwa miesiące i obudzili się dopiero teraz.

Różnicy im nie zrobi czy gramy z rozpiską, czy z ustalaniem bo i tak chodzić nie będą.

hackeradyn napisał/a:
Jak rozumiem Tsavong zacznie chodzic a nie opierdalac sie
Widzisz Paladyn, niestety najwyraźniej nie.

Sobota - Tańcz Głupia

hackeradyn 

Wysłany: 2010-01-06, 17:31   

Tsavong Lah,
Cytat:
Szkoda, że wszyscy są za rozpiską, szczerze powiedziawszy nie rozumiem tego przecież łatwiej dostosować turniej do siebie, a nie siebie do turnieju.

Mysle ze tak jak mnie przekonuje wszystkich pierwszy minus ktory wymienilem.

Cytat:
Mało tego rozumiem, że głosuje Bastek, Raquel, Paladyn, kłakó i Khali, bo oni od początku brali udział w dyskusji i chodzą na turnieje w miarę regularnie, natomiast pozostali pojawiają się w Smoku raz na dwa miesiące i obudzili się dopiero teraz.

Krupa chce by sie wszyscy wypowiedzieli. Zatem kazdemu (dokogo mialem namiary) wyslalem wiadomosc by zzaglosowal. Brakuje jedynie wypowiedzi Sukiennika, Klaka2, Mafinka i Yody, ale do nich nie mam zadnego kontaktu. I beda wszyscy ktorzy w miare czesto uczeszczaja na turnieje ligowe.
Ostatnio zmieniony przez hackeradyn 2010-01-06, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  

komix 

Wysłany: 2010-01-06, 17:36   

Tsavong Lah napisał/a:
chodzą na turnieje w miarę regularnie

Kurdę a ja nie chodzę?:pp

BTW bardzo dobrze,że robimy to całe głosowanie- w końcu wyjaśni się sprawa co i jak i będzie czarno na białym

masterYoda 

Wysłany: 2010-01-06, 20:57   

Wbrew pozorom zaglądam czasem na to forum, nie chciałem się wpisywać z racji na moją przytłaczającą frekwencję na turniejach, ale skoro zostałem wymieniony przez samego Paladyna, to się wypowiem.
Ad. 1. Mi to obojętne, ale żeby mnie Tsavong z ziomami nie zbił, to jestem za ustalaniem terminów.
Ad 2. Płacić na nagrody.

Pozdrawiam kubę 1999, bbartolusa i Was, NERDY i Nolify.

Tsavong Lah 

Wysłany: 2010-01-07, 10:35   

komix napisał/a:
Kurdę a ja nie chodzę?:pp

Ostatnio przecież w ligowych nie grałeś bo pracy siedziałeś.

masterYoda napisał/a:
ale żeby mnie Tsavong z ziomami nie zbił

Bez obaw X-D.

Powiem tak; proszę uprzejmie teraz dokładnie ze zrozumieniem przeczytać.

Sprawa przedstawia się tak:
Paladyn spytał Krupy co zrobić, a ten powiedział mu żeby zapytać "wszystkich", co Paladyn zrozumiał tak jak mu pasowało. Spytał wszystkich (dziwne że mojej babci nie, no bo jak wszystkich to wszystkich) tych którzy grają w miniaturki, a jestem pewien, że Krupa miał na myśli wszystkich zainteresowanych :!:

Zagłosował przykładowo Entreri czy Łowca, którzy do końca nie wiedzą o co idzie bo i tak na turnieje będą chodzić jak zwykle czyli średnio co 2 miesiące, heh. Nie robi im to różnicy więc wszystko jedno, czemu nie zagłosować?

Uroczyście oświadczam, że osoby, które wcześniej nie interesowały się żadną :!: ważną sprawą nie powinny być traktowane jako osoby zainteresowane. Dlatego za przeproszeniem wali mnie co ma do powiedzenia
hackeradyn napisał/a:
Sukiennika, Klaka2, Mafinka

jakiś Noob_Jedi, , jakiś Damien, i ci co do końca nie wiedzą o co chodzi czyli Entreri, i Łowca Nielotów, .

Niech w takim razie będzie jak ustaliliście, ale najgorsze w tym wszystkim jest to:

Ciągle wszyscy mówią, że cośtam jest źle, że nie pasuje im to i owo, że mogłoby być lepiej i nagle jak pojawia się szansa na zmianę na lepsze to wszystkie problemy znikają. Bo dochodzą do wniosku, że jakoś to przeżyją i po co się trudzić i próbować to zmienić.

Miażdżycie mnie wszyscy...

To my gracze powinniśmy decydować jak zrobić żeby było lepiej, a tymczasem wszyscy machacie ręką i jest tak jak pasuje Krupie, czyli po najmniejszej linii oporu.

Sobota - Tańcz Głupia

hackeradyn 

Wysłany: 2010-01-07, 11:37   

Tsavong Lah,

Cytat:
Paladyn spytał Krupy co zrobić, a ten powiedział mu żeby zapytać "wszystkich", co Paladyn zrozumiał tak jak mu pasowało

Wlasciwie to zgodnie z ustaleniami opowiedzialem Krupie o Twoim pomysle. Krupa dolozyl informacje o tym jakoby byly jakies skargi (tylko nie wiem kto sie skarzyl sprzedawcy czy gracze) na temat nieplacenia na nagrody. Podal rozwiazania a ja poddalem je pod glosowanie.

Wszyscy dla mnie znaczy wszyscy. Damien to Damian Sapek a Noob_Jedi Kuba Kordek. Obaj graja w miare czesto. Noob_jedi to chyba nawet dwa razy czesciej od Ciebie przychodzi. Sukiennik byl na prawie wszystkich turniejach ligowych. Klak i Mafinek tez czesciej (lub tak samo czesto jak Ty) od Ciebie bywali na turniejach.

Cytat:
Zagłosował przykładowo Entreri czy Łowca, którzy do końca nie wiedzą o co idzie bo i tak na turnieje będą chodzić jak zwykle czyli średnio co 2 miesiące, heh. Nie robi im to różnicy więc wszystko jedno, czemu nie zagłosować?

Na pewno czytali nasza dyskusje w poprzednim poscie. Watpie by nie wiedzieli o co biega.

Poza tym nowa liga to nowa liga. Kazdy gracz z Kraka, ktory chce grac w lidze ma prawo sie wypowiedziec na jej temat. Moze teraz Łowca i Entrer beda czesciej przychodzic.

Noob_Jedi 

Wysłany: 2010-01-07, 17:40   

na obydwa

bbartolus 

Wysłany: 2010-01-07, 18:58   

Noob_Jedi napisał/a:
na obydwa

Zdecyduj się na co dokładnie głosujesz.

Szukam Mouse Droid, Rodian Brute, Ewok, Ugnaucht Demolitionist.

Mój sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...opic.php?t=1804

Tsavong Lah 

Wysłany: 2010-01-08, 09:44   

hackeradyn napisał/a:
Wszyscy dla mnie znaczy wszyscy. Damien to Damian Sapek a Noob_Jedi Kuba Kordek. Obaj graja w miare czesto. Noob_jedi to chyba nawet dwa razy czesciej od Ciebie przychodzi. Sukiennik byl na prawie wszystkich turniejach ligowych. Klak i Mafinek tez czesciej (lub tak samo czesto jak Ty) od Ciebie bywali na turniejach.

To odpowiedz sobie na pytanie dlaczego tak rzadko chodzę...

hackeradyn napisał/a:
Cytat:

Na pewno czytali nasza dyskusje w poprzednim poscie. Watpie by nie wiedzieli o co biega.

A tobie chciałoby się zawsze czytać dokładnie o czymś co jakby na to nie patrzeć cię nie dotyczy? Nie istotne. Niech będzie jak chcecie, ale piasałem już wcześniej jak to będzie wyglądało.

hackeradyn napisał/a:
Moze teraz Łowca i Entrer beda czesciej przychodzic.

A może wogóle nie będą przychodzić? Nie wiadomo...

hackeradyn napisał/a:
Damien to Damian Sapek a Noob_Jedi Kuba Kordek.

Tak, damian z tego co wiem już nie gra. Nawet jeśli, to on, kordek, sukiennik, klak2 i mafinek moim zdaniem nie powinni być traktowani poważnie skoro wcześniej nie interesowali się NICZYM :!: co się tu ustalało.

[ Dodano: 2010-01-08, 09:46 ]
A Kuny spytałeś? Jak wszyscy to wszyscy.

Sobota - Tańcz Głupia

hackeradyn 

Wysłany: 2010-01-08, 12:24   

Tsavong Lah,
Cytat:
Tak, damian z tego co wiem już nie gra
Ja na ten temat nic nie wiem.

Cytat:
A Kuny spytałeś? Jak wszyscy to wszyscy.

Kuna jasno zadeklarowal ze juz nie gra w minisy.

bastekkk 
Lord ShaOlin

Wysłany: 2010-01-08, 12:58   

hackeradyn napisał/a:
Cytat:
Tak, damian z tego co wiem już nie gra

ale ja wiem(mówił mi)

hackeradyn napisał/a:
Kuna jasno zadeklarowal ze juz nie gra w minisy.

odpowiem cytatem:
hackeradyn napisał/a:

;-)

hackeradyn 

Wysłany: 2010-01-08, 17:23   

W zwiazku z przesunieciem premiery Dark Times niewielka zmiana w rozpisce.

Tsavong Lah 

Wysłany: 2010-01-08, 22:00   

A no i kolejna lipa dotycząca Ligi, mianowicie że releasy są turniejami ligowymi...

Sobota - Tańcz Głupia

komix 

Wysłany: 2010-01-08, 23:04   

Tsavong Lah napisał/a:
A no i kolejna lipa dotycząca Ligi, mianowicie że releasy są turniejami ligowymi...

A tu się z kolegą zgodzę- releasy turniejem ligowym? Bardzo poroniony wg mnie pomysł, bardzo.

hackeradyn 

Wysłany: 2010-01-08, 23:35   

Tsavong Lah, komix,
Cytat:

To wymysl Krupy. Rowniez sie z tym nie zgadzam.

Odpowiedz do tematu