Star Wars Games Strona Główna Star Wars Games
Polskie forum SW Miniatures, SW X-Wing oraz SW PocketModel

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
ForceFCCG

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NaVaR
2007-12-06, 10:48
wrazenia poturniejowe
Autor Wiadomość
Sev 

Wysłany: 2008-01-21, 19:24   

No to powodzenia, jeżeli Bane dobiegnie do Fetta. Szczególnie jak znowu będziesz grał na Mustafar lub coś takiego.

Darth Bane 

Wysłany: 2008-01-21, 19:30   

kto powiedział że bede grał na mustafarze? :mrgreen:

Sev 

Wysłany: 2008-01-21, 19:34   

Pamiętaj, że masz 50 procent, że zagrasz. A to jest bardzo dużo...

Lord Estel 

Wysłany: 2008-01-21, 19:45   

I 50% że nie zagra. A to też bardzo dużo. :mrgreen:

Luke Skywalker 
Minisy to sól

Wysłany: 2008-02-13, 20:15   

No cóż, jakoś do tej pory nie widzę, by ktokolwiek kwapił się do podzielenia swoimi wrażeniami po ostatnim turnieju, więc zrobię to ja. Pierwszy pojedynek z Ki Adim przekreślił moje szanse na zajęcie jakiegokolwiek miejsca poza ostatnim (by nie powiedzieć: "znowu"): przegrałem rzut na mapę i nic więcej do gadania nie miałem.
Następna bitwa z Sevem była dobra, szliśmy łeb w łeb i przegrałem zaledwie kilkoma punktami (zresztą za dużo też nie straciliśmy, ale gdyby było WIĘCEJ CZASU :mrgreen: , to trupów na pewno też byłoby więcej :-P ).
No i ostatnia potyczka z Redavem, to z pewnościa nie walka pozycyjna, jak na poprzednim turnieju ;-) Zabiłem mu chociaż Imperatora i coś tam jeszcze, lecz ponownie przegrałem. Ostatecznie zająłem 5 miejsce na 6 osób i zyskałem figurkę, której jeszcze nie miałem, więc od biedy można powiedzieć że jestem zadowolony z turnieju; przynajmniej sobie pograłem. Pozdro

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2008-03-09, 22:14   

Odświeżę temat i opisze swoje wrażenia po dzisiejszym turnieju.
Mój składzik to:
Darth Vader, Jedi Hunter
Boba Fett, Enforcer
Bossk BH
Probe Droid
Ugnauth

Pierwszy mesz z Appo który można powiedzieć ze wygrałem tymi 40pkt.
Appo wystawił
Obi-wann z UH
BARC
Barriss Offe
Fixer
sev
Scorch
Ugnauth

Tillesami udało mi się zepsuć po części taktyke przeciwnika. Ciekawe początki pojedynku zaczęły się od puszczeniem Bobą rakiety w Obiego, która zabrała mu, Barriss i Scorchowi po 30HP. I wybiegnięciem Vaderem na Obiego. Bossk otwierając drzwi wykorzystał swój miotacz ognia ściągając Fixera, i Probe sobie parę razy potrafiał w ścianę. Gdyby pojedynek potrfał minute dłużej, albo Appo by go nie przeciągał ciągle gadając z Ki-adim i sevem. Szedłby jeszcze BARC, ale ostatecznie po skończeniu się czasu został Bossk i Fett na BARC-a.

Drugi pojedynek z Ki-adim.
Landspeeder
Han Solo RH
Princes Leia
R2
2-1B
Munn Tacktik
i jakieś tam jeszcze ścierwa

Ogólnie to po tej ogromnej sile ognia którą zafundował mi wieśniak w swojej rozwalającej się kupię złomu został Vader z 90hp schowany za działkiem na zniszczonej bazię, udało mu sie zagripować jakieś ścierwo, i wyjść z walki z wynikiem 105pkt. A reszta wyglądała tak, że speeder rozpierniczył mi połowę składu. Trzeci mecz siedziałem. Udało mi sie zająć środkowe miejsce, i za turniej zwróciło mi sie około 11zł. Nie narzekam

,,Now release your anger." Darth Vader

http://demotywatory.pl/915/BOBA-FETT

Moj sklepik: http://www.dante.xon.pl/s...c.php?p=285#285
Pozdro Gość

Appo 
Mando'ad

Allegro nick: skaucik_13
Wysłany: 2008-03-10, 07:54   

Dobra, dobra Sinus, jak ty się zastanawiałeś nad ruchem Vadera 5 minut to nikt się do ciebie nie czepiał...

Sev 

Wysłany: 2008-03-10, 14:00   

Tym razem byłem tylko niezależnym obserwatorem. Ciekawie obserwuje się niektórych graczy z tej perspektywy :mrgreen: Ponieważ był to pierwszy turniej z tilesami, powiem tak: tilesy robią tylko i wyłącznie bałagan na polu bitwy. A jeszcze czarno białe (Sinusa) całkowicie zamazywały pole bitwy :-|

Darth Bane 

Wysłany: 2008-04-13, 17:05   

A wiec podziele sie wrazeniami z dzisiejszego turnieju...
A więc przybylo 8 osób

Ja
Ki Adi
Revan
Appo
Konrad
Bartek
Wojtek
Buśka

Ogólnie przybylo 4 graczy calkiem nowych ktorzy nie dokonca byli obeznani w swoich musze przyznac dosc dobrych skladach i dlatego po przegrywali :-P

Sklad: Mapa: Druga strona Rancor Pit chyba Akademia Jedi
Darth Bane
Darth Krayt
Mistryl shadow guard
Human Bodyguard
2x Ughnaut Demolitionist

1. Pojedynek
Ja kontra Buska
Buska wystawil:

Lando Dashing Scoundrel
Sev
Boss
Zam Wessel
Xizor
HK-47
i to chyba wszystko

oczywiscie przegralkem rzut na mapę dzieki czemu gralismy na Niewidzialnej Ręce i bylo mi nie na ręke lecz poradzilem sobie...odrazu zacząłem dązyc do środka mapy i po 3 turach juz go okupowalem,w ktoryms momencie gdy zauwazylem swietną okazje by zaaatakowac gdyz Sev i Boss staneli tuz przy mnie :-P wiec wybieglem zostawilem 2 Ughnautu zeby okupowaly środek mapki,bylo ciezko gdyz nie mialem nikogo kto strzelal a przeciwnik mial pelno takich :-/ gdy juz dobieglem do glownych sil wroga gra zakonczyla sie po 2 turach :mrgreen: juz prawie starcilem dartha Krayta ale uratowal mnie Vondun Crab Armor i dzieki temu zaoszczedzilem 76 pkt...po skonczonym pojedynku stracilem Mistryl i Human Bodyguarda ale za to okazalo sie ze mialem 40pkt za okupowanie środka :mrgreen:
w rezultacie ja dostalem 404 pkt a Buśka 35 :-P

2 pojedynek
Ja kontra Wojtek
Wojtek wystawil:
Cade Skywalker BH
Yoda of Dagobah
Han Solo Scoundrel
Mon Calamari Medic
Maris Brood
i tak samo nie jestem pewny reszty :-P

ogolnie gra sie skonczyla zanim sie zaczela bo wygralem rzut na mape...po 2 turach okupowalem środek i przez glupote przeciwnika ktory rozdzielil sklad na 2 częsci w jednej znajdowal sie Cade i Han ktorzy byli daleko od pola bitwy i nikogo nie widzieli,a 2 polowa to reszta ktora sie przy mnie prawie stykala....zanim rozpoczela sie cala akcja to zbilizyli sie tez Cade i Han...ogolnie to Krayt zrobil Lighting w Maris,potem Bane ją dobil w nastepnej turze Bane zrobil 3 ataki w Yoda a Krayt zabil Cade'a Han zostal sparalizowany przez mistryl i w nastepnej turze zginol od ciosów Bane'a dzieki temu ze wygralem rzut na mape i strone to zanim przeciwnik do mnie doszedl dostalem juz 45 chyba pkt za środek :mrgreen:
Stracilem Ughnauta i w rezultacie dostalem 442 pkt a przeciwnik 3 :-P

3 pojedynek a zarazem final stoczylem przeciwko Revanowi
Sklad Revana
Boba Fett BH
Luke of Hoth
Yoda of Dagobah
R2-D2
2-1B
Ughnaut
Han Solo Scoundrel
to chyba wszsytko :-P

Ogólnie gra polegala na tym ze sie kampilismy bo zaden z nas nie chcial dostac w dupe i spasc za Ki Adiego :mrgreen: jedyna akcja zaczela sie na koniec troche strzelania jednak nikt ciekawy nie zszedl..stracilem Human Bodyguarda i Ughnauta a Revan Ughnauta i R2-D2

Miejsca wyglądają następująco:
1.Bane
2.Revan
3.Ki Adi
4.Buśka
5.Konrad
6.Bartek
7.Wojtek
8.Appo

Turniej mi sie bardzo podobal bo go wygralem i mnie to ucieszyla a z 2 LotFów wypadl
Han Solo Galactic Hero
Darth Talon
Wziolem Talon i jestem Happy :-P

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2008-09-20, 19:30   

Dzisiaj odbył się jak dla mnie najlepszy turniej na jakim grałem, chociaż nie byłem pierwszy (ale i tak na erkę się załapałem).
Ja miałem taki skład
Boba Bh
Han Rh
Chewbaccka RH
2-1B
R2
ugnauth
General Dodona
2X Bothan noble

Pierwszy pojedynek stoczyłem z Banem, i muszę to powiedzieć: ZAJEBISTY POJEDYNEK, CHYBA NAJFAJNIEJSZY I NAJLEPSZY JAKI STOCZYŁEM W ŻYCIU. Bane wystawił, swojego imiennika, aure sing, darth nichilusa, human bodyguarda i bosska bh. Graliśmy na Cloud city. Ja zaczynałem w pomieszczeniu przy lądowisku, a mój przeciwnik po przekątnej mapy. Szybko przebiegłem przez lądowisko do pomieszczania z środkiem mapy i już w drugiej turze okupywałem środek oraz zająłem odpowiednie miejsca bojowe. Przeciwnik również zamierzał się kampić, ale po zdobyciu 30 pkt za środek mapy wymyśliłem plan po w którym miałem przez dużą odległość postrzelać w Bana Bobą, jedyne ryzyko to było wygrać inicjatywę, którą oczywiście przegrałem i plan który maił mi dać szybkie zwycięstwo, szybko odmienił się w walkę o wycofanie się bobą na tylne rzędy arami i ostrzeliwanie sithów z bezpiecznego miejsca. Przez trzy tury sithowie oraz łowcy nieźle tłukli moją armie, oraz praktycznie aktywowali mi cały skład (sith sorcery). Po straceniu prze 2 tury większości armii nastąpił przełom w grze w postaci trzeciej inicjatywy otwartej walki. Dopiero po trzecim sith sorcery bane, Boba zdał seva i ledwo tylko z dychą życia wycofał się zabijając Darth Bana, ale jeszcze czekała go trudna przeprawa z bosskiem, który na szczęście wyrzucił jednyke. Czwarta inicjatywa, pierwsza moja wygrana ( :mrgreen: ) zowocowała zabiciem Human bodyguarda i bosska, oraz ucieknięciem boby przed atakami drugiego z sithów i aury sing. Skończył się czas i wygrałem na pkt. Bardzo chciałbym dokończyć ten pojedynek ale następny wzywał :mrgreen:

Drugi pojedynek zagrałem z Revanem na zniszczonej bazie i z kombem boba+landspedder +bothanie. Dzięki dezintegracji w landsppedera w początkowej fazie gry i dobra pozycja strzelecka dała mi szybkie i wmiarę proste zwycięstwo. Miło było patrzeć jak łatwo upada potężne kombo. Straciłem Chewbacckę, ugnautha i R2

Trzeci pojedynek zagrałem z buśka który miał Luka z yodą na plerach, chewbacckę z a&e, leie z a&e, 2-1b, bobe z rs i r2. Wylosowaliśmy mapę endor, szybko powystrzelałem skład przeciwnika, został mu tylko Luk z yodą, ale nie znajomość jego umiejętności ( myślałem że pusch luka działa jak tego z hoth, ale okazało się że obrażenia dostają także jednostki stykające się z celem), sprawiło że sam luk + dobre rzuty przeciwnika wycieły mi cały skład, został mi tylko chewbacka z 70hp oraz boba z 60. Gdybym wiedział o tej zdolności nie obstawił bym hana dwoma bothanami oraz ugnauthem i 2-1b, wiec właściwie stracił bym MOŻE tylko hana, a tak to kicha, straciłem, bardzo dużo pkt, ale i tak byłem drugi. Naprawdę bardzo dobry turniej.

Pozdro Gość

Buska1 

Allegro nick: Buska69
Wysłany: 2008-09-21, 14:05   

Najbardziej na tym turnieju zdenerwowało mnie że każdy miał podobny skład czyli 21-b Landspeeder, Boba BH i R2D2 jedyni dobrzy to Bartek , Bane i Sinus którzy grali oryginalnymi składami <Bartek grał pomysłem Bane ale przynajmniej nie laandspeederem> a najbardziej to się zdenerwowałem jak Ki-Adi grając ze mną rzucił mi desinegrację do Boby Fetta z RAI a on miał pełne życie ;/;/;/ po turnieju szczęście się do mnie uśmiechnęło i wyjąłem z boosterka The Force Unlashed Wookie Hunter ATST oraz Master Kote<Wookie Huntera sprzedałem za 50 zł xD> lokal takji sobie było duzo osób ale za to boosterki tańsze i fajna promocja za 8 zł 2 boosterki xD

Sinus 
Bounty Hunter

Wysłany: 2008-09-28, 15:09   

Dzisiaj był turniej na 150, grałem składem

Luke Landspedder
Boba Fett, Enforcer
Han Solo, Rebel Hero
Princes Leia z a&e
R2-D2

Musze przyznać, że to był chyba mój najszczęśliwszy turniej. Zaczynałem zawsze tam gdzie chciałem, rzadko mnie ludzie trafiali(tylko Cody mnie często trafiał), i praktycznie zawsze wyrzucałem tyle ile trzeba.

Pierwszy pojedynek z Kubą, on wystawił:
Darth Maula z CS
X-1 Viper Droid
Sidius z CS
Battle Droid Oficer
I zwykł droid

Graliśmy na hoth, na stajni.
Szybko zaczęliśmy do siebie strzelać przez środek stajni (Viper droid otworzył dzwi z jednej strony R2 z drugiej), Sidius dając Viperowi dwa dodatkowe ataki systematycznie skracał mu życie, oraz pomniejszał je stale Landsppeder który w tej grze zdał wszystkie swoje sejwy. :lol: gdy jednak oberwał już dosyć sporo na klatę (9 dych) R2 zamkną drzwi a sppeder obleciał stajnie i wraz z fettem i hanem ubili maula, Han i Boba zdjeli dwa mniejsze droidy, a sppeder dzieki lei i jej CE systematycznie unieszkodliwiał Sidiusa, a Viper nie mógł nic na to poradzić zamknięty w stajni :mrgreen: gdy reszta składu przeciwnika padła zostało tylko dobić przeciwnikowi "wielkie, brzydkie bydle" uwiezione w pokoju bez klamek :D Wygrałem bez strat własnych. U sppedera 90hp, u hana 60 i u boby 20 :mrgreen:

Drugi pojedynek zagrałem z Codym. Zagrał składem:
General Windu
Shank Ti, JM
Lando z a&e
R2 z rotsa
Gran Raider

Graliśmy na Cloud City
Musze przyznać mój najtrudniejszy pojedynek na turnieju. Zaczynałem przy lądowisku, dzięki R2 już w pierwszej turze okupywałem środek a zaraz na początku drugiej, zająłem na tej mapie moje ulubione pozycje bojowe :mrgreen: . Myślałem że przeciwnik będzie się kampić, a ja zbierając pkt będę wyskakiwać "z za winkla" i ściągać mu jednostki, jednak Cody w miarę szybko podbiegł do mnie, i mocno ranił mi landspeedera lecz zrobił to pojedynczo, to znaczy najpierw jednym mistrzem, potem następnym, co zadecydowało że sppeder, jednak ciągle ledwo żyjąc bo z dychą ale ciągle jednak żyjąc pozabijał oby dwóch jedi przy pomocy CE od lei i hana. Po tem było już tylko zabić resztę składu wroga. Nie straciłem żadnej jednostki, tylko Sppeder dostał za 130hp oraz miałem 30pkt za środek :mrgreen:

Ostatni pojedynek zagrałem z bartkiem który wystawił
Landsppeder
Yoda of Dagobah
Juno Eclipse
2X Bothan Noble
2-1b
R2

Graliśmy na Endorze.
Zaczynałem przy bunkrze. trochę podejścia wymiana paru strzałów między sppederami, parę innych ataków, i w końcu ruch który zdecydował o moim zwycięstwie, a mianowicie przeciwnik zapomniał o śmiercionośnych rakietach Enforcera i ustawił Bothanów, 2-1B i r2 w jednej kupce, co szybko wykorzystałem i JEDNĄ rakietą ściągnąłem ich WSZYSTKICH, nice :-P w tej samej turze poległ również yoda of dagobah, a w następnej Juno. Spedder wroga bronił sie cholernie długo bo mając Master of the force 2 i 12 pkt zdawał wszystkie deflecty ale szybko skończyła mu się moc i wtedy zginą. I znów bez strat własnych, u sppedera 80demage, i u boby 30demage.

Wygrałem turniej,oraz wszystkie pojedynki do okrągłego zera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (pierwszy 300:0, drugi 330:0 trzeci 300:0). Do uzupełnienia szczęscia z boostera wypadł Obi padawan oraz dostałem miły drobiazg w postaci Norgi Comando. Mój najszczęśliwszy turniej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdro Gość

Darth Wojtasza 

Allegro nick: wojtaszal
Wysłany: 2008-09-28, 16:28   

Niestety zostawiłem po turnieju planszę (śpieszyłem się). Czy ktoś ją znalazł (niewidzialna ręka) :?:
Dzięki sile osiągam potęgę
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

Buska1 

Allegro nick: Buska69
Wysłany: 2008-09-29, 13:54   

tak ja ją mam wpadnij po nią do mnie xD

Odpowiedz do tematu