Sev nie przesadzasz troche?To że to twój pomysł nie znaczy ze juz nikt prócz ciebie nie moze go zmienić....szczerze to popieram pomysl Sinusa ze zmianą Czarnego Słońca na Pałac Jabby....
_________________ "Foolish little brother, if you wish to kill me, hate me, detest me, and survive in an unsightly way. Run, run and cling to life. And one day, when you have the same eyes I do, come before me."
Uchiha Itachi
Nie przesadzam. Jeżeli teraz zrobimy kolejną frakcję pdo tytułem "Pałac Jabby", to zaraz pojawi się pomysł zrobienia frakcji Ewoki. Ktoś zaraz wyskoczy, że trzeba zrobić Jedi, którzy gdzieś się chowali. I tak zamiast 4 frakcji wyskoczy nam nawet 2 razy więcej. A łowcy nagród, jak sama nazwa wskazuje, zbierali nagrody od każdego, nie tylko od Jabby.
_________________ Fixer: "More Geonosians incoming!"
Sev: "Great. More bugs, more kills."
tupnii jeszcze sobie Sev. jak ci sie jakis pomysl nie podoba, to uargumentuj to jakos, bo takie "decyzja zapadla. Kropka" jest conajmniej dziwne, i ludzie starajacy sie pomoc, moga sie zrazic.
Sinus z tego co widze proponuje wlasciwie tylko zmiane nazwy Czarnego Slonca. Ale to jest zmiana kosmetyczna, i nie wiele wnosi, a wlasciwie nas cofa, bo tak jak w ostatnim poscie Sev napisal CS mialo duzo wiekszy zasieg. Poza tym w tym momncie zostaloby kupe Fringow ktorzy pod Jabbe nie podpadaja, i co z nimi zrobic? kolejna frakcje Fringow zrobic? bez sensu. Niech zostanie jak jest.
Zasady powinne byc jak najprostsze, zeby sie w nich nie pogubic
Hmmmmmmm pomysł nie najgorszy, ale czarne słońce ma więcej zwollenników i więcej figurek których można by użyć.
_________________ Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasjia.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęge.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.
Od tej pory będę grał rebelią bo po ostatnim znaczy sie dzisiejszym turnieju spotkało mnie wielkie szczęście mianowicie. Zająłem ostatnie miejsce ale wymienilem sie za chewbacce i teraz mam go w składzie oraz za 12 zł kupilem rebels and imperials i trafił mi sie Boba Fett ;]
_________________ ''He's all yours, bounty hunter.''-Darth Vader "I' m not such a bad pilot myself"
Niech moc bedzie z Tobą Gość
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach