Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Sklep z grami, gry rpg, karcianki, gry planszowe, bitewne i figurkowe

Poprzedni temat «» Następny temat
Galactic Empire
Autor Wiadomość
Daos Bafley

Wysłany: Wto 05 Maj, 2009 21:54   Galactic Empire

Nie trzeba wiele pisać bo każdy zna galaktyczne imperium.

Poszukuje ludzi którzy grają pod flagą GE.

Gnimsh
Akira Ryo

Wysłany: Sro 06 Maj, 2009 14:51   

Napisales tak malo bo sam go nie znasz lol :]

Swietna reklama nie ma co :P

Daos Bafley

Wysłany: Sro 06 Maj, 2009 17:08   

To nie jest reklama Gnimshu..

Hanti 
Yo Hanti, BAW

Wysłany: Nie 10 Maj, 2009 16:06   

Daos Bafley napisał/a:
To nie jest reklama Gnimshu..

No nie jest... a powinna być. Skoro zacząłeś ten temat, mogłeś parę słów napisać o GE.
Bo niby wszyscy ich znają... a nikt nie zna, kto w GE nie był :wink:

No i ładniej by wyglądało.

PS: Ja nie gram pod flagą GE, ale IU, więc nie wiem czy się liczy :wink:

Mika Noris 
New Imperial Order

Wysłany: Nie 10 Maj, 2009 17:12   

Az mnie kusi, zeby wrocic do aktywnej słuzby i przeciorac tych wszystkich młodych w GE po podłodze :)
Albo powkurzac opowiesciami, jak to ja, jako młody oficer w ich wieku, latałem juz na VSD :P
Kuszace, bardzo kuszące....
Szkoda, ze Yoshiego nie ma, przewróciłby sie chłopak w grobie na te wieści.... :P

Artemis 

Wysłany: Pon 11 Maj, 2009 11:03   

Czekamy... aczkolwiek podłoga może nie przejść :cool: co do latania... może szybko zacząłeś i się rozwinąłeś, ale dopiero gdy Imperium pozna mnie będzie wiedziało co to oficer idealny :twisted:

Daos Bafley

Wysłany: Pon 27 Lip, 2009 13:56   

Imperium Galaktyczne przypomina Republikę z filmów Lucasa. Wszystko jest ładnie poukładane, wszyscy są poukładani w szufladki rang i stanowisk. Protokoły zachowania się na ircu, forum, w grze -wszystko przygotowane i posegregowane. Porządek musi być. Sithowie generalnie w większości przypadków to farty (fart bo FS wyszło). Niski poziom RPG wśród większości graczy - niekiedy zdarza się że znajdzie się z 15 osób na scenariusz - sam biorę udział w kilku.

Ciemna strona mocy nie jest TAK ciemna jak być powinna - wszystko jest zbyt miłe i nie ma terroru imperatora bo on sam jest bardzo miły i pomocny. Generalnie dowództwo GE to grupa starszych kolesi znających się w realu i razem pewnie piją piwko opowiadając sobie jak to komuś zabrali kolejny system.

W niższych sferach toczy się bardzo aktywne życie - misje, scenariusze, wyścig promocji etc.
Generalnie lepiej być szeregowcem niż jakimkolwiek oficerem heh, dlatego prowadzę specyficzną grę która zapobiega prędkim promocjom - nie warto awansować - chyba że ciągnie cie posiadanie dużej ilości kredytów i latanie statkiem który nie daje XP wcale albo w ogóle nie latanie statkami tylko siedzenie w kwaterach i pilnowanie by cię ktoś nie aresztował.

Nie spotkałem się jeszcze z niczym szczególnym poza ekstremalnie rozwiniętą infrastrukturą protokołu zachowania. O ekonomii nie powiem ni słowa bo mi nie wolno ale jak każdy wie - jest dość postępująca.

Płacą? Płacą, płacą dobrze. Jest fajnie? Jak się ma dobrych dowódców.

Anonymous_one

Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 22:30   

Daos Bafley napisał/a:
Sithowie generalnie w większości przypadków to farty (fart bo FS wyszło).

Hehe, na poznanie rezultatu wcale bym nie liczył przed osiągnięciem odpowiedniej rangi/reputacji, chyba, że pogłoski są prawdziwe i Sith Order ma nie być już tak elitarny jak do tej pory (kiedyś brali tylko najlepszych, tych z niskimi facets po prostu zabijali). A teraz.. próbują rekrutować byle Dark Jedi.

A Random Sith napisał/a:
Allow me to briefly explain what you will be given, assuming your agreement-

- A capable Master (we have entirely filled high facets with several of our elders, if you are tired of low yield training)

- Immediate Lordship, and of course suitable garments

- Access to any and all Imperial equipment you require

- Constantly active members

Janos Korin 
Galactic Empire

Wysłany: Czw 30 Lip, 2009 21:40   

Cytat:
Imperium Galaktyczne przypomina Republikę z filmów Lucasa. Wszystko jest ładnie poukładane, wszyscy są poukładani w szufladki rang i stanowisk. Protokoły zachowania się na ircu, forum, w grze -wszystko przygotowane i posegregowane. Porządek musi być.

Dla mnie Imperium wygląda tak, jak wyglądałoby w filmie, gdyby nie rządził nim pieprznięty Palpatine, który w zasadzie swoje Imperium miał za nic a obchodziło go tylko znajdowanie sobie fajnych uczniów, tylko na przykład Thrawn. A że ludzie są dla siebie mili na IRCu? Wina pomieszania IC z OOC.

Cytat:
Ciemna strona mocy nie jest TAK ciemna jak być powinna - wszystko jest zbyt miłe i nie ma terroru imperatora bo on sam jest bardzo miły i pomocny. Generalnie dowództwo GE to grupa starszych kolesi znających się w realu i razem pewnie piją piwko opowiadając sobie jak to komuś zabrali kolejny system.

No niestety - tu RPG musi nagiąć się do potrzeb gry. Gdyby Sithowie byli skur** sadystami, to mielibyśmy jeszcze więcej statków, którymi nie miałby kto latać.

Cytat:
Generalnie lepiej być szeregowcem niż jakimkolwiek oficerem heh, dlatego prowadzę specyficzną grę która zapobiega prędkim promocjom - nie warto awansować - chyba że ciągnie cie posiadanie dużej ilości kredytów i latanie statkiem który nie daje XP wcale albo w ogóle nie latanie statkami tylko siedzenie w kwaterach i pilnowanie by cię ktoś nie aresztował.

Heh... sprawdzałeś? Dla mnie osobiście latanie za expem jest dość marną rozrywką.

Cytat:
Płacą? Płacą, płacą dobrze. Jest fajnie? Jak się ma dobrych dowódców.

To masz niefart.

Cryingstar 

Wysłany: Czw 21 Paź, 2010 10:20   

Obecnie Galaktyczne Imperium jest bardziej imperium jak za czasów Wielkiego Admirała Gilad'a Pellaeon'a(nasze imperium aczkolwiek jest trochę większe i nie jest rządzone przez zgromadzenie moffów, a przez imperatora), a nie Imperatora Palpatine'a, który manipulował galaktycznym imperium, a nie mu służył. Kto czytał trochę książek ten wie kim ta postać jest. Jedna z moich ulubionych postaci z SW tak apropo ^^
Jesteśmy galaktycznym państwem jak każde inne. Nie ma żadnych prześladowań ras innych niż ludzkie, każdy może dołączyć i być żołnierzem bądź obywatelem imperium. Sam latam z jednym Ishi Tib'em.

Nie wiem na kogo trafialiście, ale ja jeszcze nie trafiłem na nikogo kto by niewiadomo co o sobie myślał i katował innych emocjonalnie. Dyrektorem, wielkim moffem, admirałem, kapitanem możesz pogadać normalnie niesłużbowo.
Z cywilami służbowo niestety jest już ciężej, bo protokół ;) Za to wyższe dowodzenie z chęcią wysłucha co masz do powiedzenia :)

Polecam wszystkim dołączenie do GE. Świetna zabawa oraz miła atmosfera.
Protokołów jest wiele, trzeba się ich nauczyć, ale warto. Zabawa przednia i masz świadomość, że jesteś częścią czegoś większego.

Jakby ktoś miał jakieś pytania to odszukać mój handle: Arben Cryingstar

Erich

Wysłany: Czw 21 Paź, 2010 13:45   

Cryingstar napisał/a:

Jesteśmy galaktycznym państwem jak każde inne. Nie ma żadnych prześladowań ras innych niż ludzkie, każdy może dołączyć i być żołnierzem bądź obywatelem imperium. Sam latam z jednym Ishi Tib'em.

Zgadza się każdy może dołączyć i zostać żołnierzem lub obywatelem (np. pracować dla znacjonalizowanych frakcji). Warto jednak dodać, że w wypadku nieludzi kariera w GE jest mocno ograniczona i utrudniona.
Być może sytuacja się zmieni, gdyż władzę w GE przejęli exNIO, a we frakcji tej nie było przepisów dyskryminujących nieludzi (podobnie jak w innej nieistniejącej już postimperialnej frakcji The Pentastar Alignment, gdzie wszyscy Moffowie byli nieludźmi ).

Odpowiedz do tematu