Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze kroki
Autor Wiadomość
Near17

Wysłany: Sro 11 Mar, 2009 15:59   Pierwsze kroki

Jestem nowy, i nie za bardzo znam ANG. i czy ktoś mógłby wstawić jakiś poradnik jak zacząć granie??? np. przetłumaczyć poradniki z STC na polski??

Hanti 
Yo Hanti, BAW

Wysłany: Czw 12 Mar, 2009 02:13   

Poczytaj tu:
http://swcombine.w.interia.pl/
To nie są bardzo aktualne informacje, ale wystarczające.

Poza tym: bez angielskiego będzie ci ciężko. Frakcje są anglojęzyczne, chyba że znajdziesz taką, w której paru Polaków jest.

Jeśli cię gra wciągnie, pomimo tego, że jest po angielsku, odezwij się.

Zawsze możesz robić za pilota freelancera (wolnego strzelca): zadania bywają podobne, tych paru zwrotów po angielsku się nauczysz ;)

Near17

Wysłany: Nie 15 Mar, 2009 12:18   

dziękuję za pomoc :D , tylko nadal się zastanawiam jaki zawód ?? doradzicie?? :D :D :D

xun vixx 
Al'verde

Wysłany: Nie 15 Mar, 2009 12:44   

Zawod ... najlepiej taki jaki lubisz najbardziej - to sprzyja pozostaniu dluzej w grze, kiedy robisz to co lubisz, choc i nie nalezy sie spodziewac jakichs super efektow (a juz na pewno nie szybko), bo dzis z grubsza wszyscy robia wszystko, choc powoli to sie wszystko stabilizuje i robi bardziej unikalne - czyli powoli tworza sie specjalizacje, gdzie rzeczywiscie konkretne osoby robia wylacznie okreslone rzeczy.

Ogolnie nie licz tez na Jedi/Sith things, to tylko dla szczesciarzy-wybrancow :D

Hanti 
Yo Hanti, BAW

Wysłany: Nie 15 Mar, 2009 23:51   

Near17 napisał/a:
dziękuję za pomoc :D , tylko nadal się zastanawiam jaki zawód ?? doradzicie?? :D :D :D

Znaczy, że NIE stworzyłeś jeszcze postaci? Jeśli tak, to moja rada jest prosta: NIEZALEŻNIE od zawodu, jaki chcesz mieć, czy pracy, jaką będziesz wykonywać, postaw na specjalizację.

Tak jak xun vixx napisał, powoli się to przebija. Jeśli będziesz miał np. +4 lub +5 skill Starfighter-Freighter Piloting będziesz "uniwersalnie potrzebny", czyli zawsze i wszędzie znajdziesz dobrze płatną pracę (jako pilot).

Inne przydatne umiejętności to Computer Operation (niżej niź +3 nie ma sensu, więc albo ładujesz na +4 albo odpuszczasz). Robota, jak z tego wynika to geodeta (szukanie złóż).

Jeśli chcesz być budowlańcem lub robotnikiem w fabryce zainteresuje się Leadership :) No może niekoniecznie cechy przywódcze potrzebne są robotnikowi, ale tu się produkuje na ilość, więc taki ktoś "zarządza" chmarą NPCów.

Albo możesz chcieć zabawić się w ślusarza i wstawiać drzwi wszędzie. Wtedy Theft/Deceit przyda się najbardziej. Ostatnio Król Faleen narzekał na brak rąk do wstawiania drzwi, można popytać go ile płaci za drzwi ;-)

xun vixx 
Al'verde

Wysłany: Pon 16 Mar, 2009 12:13   

Hanti napisał/a:
Jeśli chcesz być budowlańcem lub robotnikiem w fabryce zainteresuje się Leadership :) No może niekoniecznie cechy przywódcze potrzebne są robotnikowi, ale tu się produkuje na ilość, więc taki ktoś "zarządza" chmarą NPCów.

Tu sie przydaje leadership - do poganiania enpecy przy budowie ;P
Oraz trade - co daje nizsze ceny budowy, zakupu materialow, czasem krotszy czas produkcji. Dodatkowo dzieki trade na 5 poziomie, jesli jestes operatorem budynku to przynosi on wieksze zyski a na targu mozna utargowac nizsze ceny.

Poza tym jest cala masa niepotrzebnych skili, ktore dzisiaj nawet nie wiadomo do czego beda uzywane...

Mika Noris 
New Imperial Order

Wysłany: Wto 17 Mar, 2009 08:03   

Temat był juz kiedyś poruszany - polecam rzucic okiem.

http://www.dante.xon.pl/forum/viewtopic.php?t=218

Nar Rusis

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 18:55   

A jesli sie chce zostac jedi xD wiem ze to niemozliwe ( przynajmniej dla mnie ) ale moze sie zdazyc taka szansa ze bede wrazlwy na moc xD i co wtedy ?

Keram McDlanar

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:04   

Wtedy najlepiej nie przyznawać się do tego i rozwijać tę moc w ukryciu. Osoby wrażliwe na moc często są ścigane ;)

W ogóle to witam wszystkich! (mój pierwszy post tutaj hehe)

Nar Rusis

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:08   

czemu scigane xD ? czyli grozi mi niebezpieczenstwo xD znaczy mocy jeszcze niue mam ale daze do tego celu xDDD

Keram McDlanar

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:27   

Jedni nie lubią "odmieńców", inni zazdroszczą, a jeśli nic się nie zmieniło to Imperium dalej ma nagrodę za każdego Jedi (nie wiem jak z 'szarą' stroną mocy), a Nowa Republika raczej niechętnie patrzy na Sithów. Ponieważ (przynajmniej z tego co się orientuje) moce nie są zaimplementowane (lub w bardzo niewielkim stopniu) a jedynie wspomagają skille, to naprawdę nie warto się tym chwalić jeśli dowiesz się że jesteś na moc wyczulony - obserwuj i ucz się, a gdy przyjdzie czas będziesz miał dodatkowy atut - zaskoczenie.

Nar Rusis

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:43   

ta xD i tera wlasnie nadchodzi zaskoczenie xDDD

wyskoczyl komunikat ze jestem wrazliwy na moc xD

mam nadzieje ze ludzie imperium (z tad ) nic nie powiedzom xD ?

Keram McDlanar

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:51   

Gratuluję/Współczuję (wkrótce zakreślisz właściwą odpowiedź ;) )

Nar Rusis

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:53   

-.- ale to chyba bug jest xDDD bo mam dopiero 1 lvl xD i juz wrazliwy jestem xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

[ Dodano: Nie 24 Maj, 2009 20:53 ]
zycie jest okrotne =.= ;}

Keram McDlanar

Wysłany: Nie 24 Maj, 2009 19:55   

Hmm teoretycznie jest możliwe, jeśli ktoś cię przetestował czy jesteś wrażliwy - bo tylko w ten sposób możesz moc "odkryć" - jeśli więc jesteś, to pod awatarem poza CP i XP masz też FP - czyli Force Points.

Odpowiedz do tematu