Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Bart Tantaurn
Autor Wiadomość
Bart 
New Republic-Cadet

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 12:35   Bart Tantaurn

Kel-Dor, zwykły Kel-Dor :wink:
Ogólnie postać nastawiona na dość dobrego pilota gdyż odrazu wiedziałem że będę albo pilotem albo Jedi :mrgreen: , a że do testu na obecność silnej mocy nie mam dostępu (narazie) jestem zwykłym pilotem Nowej Republiki. Nienawidzę Imperium :twisted: i nie mogę się doczekać aż dostanę swój pierwszy statek (x-wing) gdyż narazie przedzieram się przez wszelkie formalności jakich jest dużo w Nowej Republice :sad: . Moim Combineowym marzeniem jest by zdać test na force-sensitive oraz kupić sobie YT-1300

W realu:
12 lat (chyba najmniej na forum)
Śląsk
Racibórz

Darth Thingol 
Dreey Autern

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 13:09   

Witaj na Combine.

Powodzenia w przebijaniu się przez papierkową robotę w NR (wiem co to znaczy, tez tam byłem).

Z Force Testem może być cieżko, ale powodzeni...eee Niech Moc będzie z Tobą ;)

Bart 
New Republic-Cadet

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 15:16   

Dzięki, to że moc jest ze mną to wiem :razz: tylko trzeba tym "z góry" to wytłumaczyć :wink:

Mika Noris 
New Imperial Order

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 18:45   Re: Bart Tantaurn

Bart napisał/a:
Nienawidzę Imperium :twisted:

Rebelianckim, zaplutym karłom reakcji, mówimy zdecydowane i kategoryczne "NIE" ! ;)

W każdym bądź razie, witamy w SWC.

Bart 
New Republic-Cadet

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 19:29   

hehe, wolę się nie kłócić na łamach forum :mrgreen:

Uve

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 00:59   

Bart, jakby Ci się chciało, mógłbyś pokrótce napisać w wolnej chwili, przez jakie formalności trzeba się przebić gdy się wstąpi do Nowej Republiki. Jestem ciekawy jak to tam wygląda.

ShVagYeR 
Uriq Hannar

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 01:35   

Jak to w govie (zwłaszcza w założeniu demokratycznym), jest dużo przeszkód. Najpierw sprawdza Cię CRI (wywiad/kontrwywiad), potem składasz posta w Sign In, czekasz na dostęp, wkraczasz do Akademii, robisz kursy i testy, czekasz na dalszy dostęp i dopiero po jakimś czasie możesz zacząć pracę. Jeśli planujesz karierę militarną, to masz jeszcze więcej kursów/testów, niż przy służbie cywilnej albo pracy w jednym z NAT-ów. Podsumowując, uzbrój się w cierpliwość.

Warto, bo społeczność w NR jest ok. Z paroma wyjątkami są to ludzie zazwyczaj sympatyczni i nawet niektórzy z nich - myślący. Spędziłem tam ponad rok i raczej nie żałuję tego czasu.

Bart 
New Republic-Cadet

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 09:20   

No, ShVagYer, lepiej tego wytłumaczyć się nie mogło, jako pilot właśnie rozpoczynam "karierę militarną" więc jak mówiłeś muszę zrobić militarne kursy :mad:
Ale tak, ludzię są spoko...

P.S.
ShVagYeR, po dość oryginalnym nicku sądzę że ty to ten ShVag z EO, ja to ten wkurzający dzieciak z furum :mrgreen: Bart Skywalker

Locago Tai 
Crime Lord/Governor

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 21:04   

ShVagYeR napisał/a:
Jak to w govie (zwłaszcza w założeniu demokratycznym), jest dużo przeszkód. Najpierw sprawdza Cię CRI (wywiad/kontrwywiad), potem składasz posta w Sign In, czekasz na dostęp, wkraczasz do Akademii, robisz kursy i testy, czekasz na dalszy dostęp i dopiero po jakimś czasie możesz zacząć pracę.(....)Podsumowując, uzbrój się w cierpliwość.

Za Draganem, z czasów kiedy RSA było nieformalne i dostawało a/e z różnych govów:

" Dołączyłem do RA po te privsy a/e no i koleś mi śle dm że do akademii musze wstąpić.. Ja mu pisze że gram od 2 lat i byłem w takiej i takiej frakcji i wiem wszystko. Na to gość że i tak musze do akademii i mam czekać na opdowiedź od oficera prowadzącego. To ja go pytam kto jest moim oficerem prowadzącym, a on mówi że taki a taki kolo, ale i tak jest nieaktywny od kilku miechów"

Powodzenia w NR! :)

Uve

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 22:20   

Dzięki za opisy :smile:

Darth Thingol 
Dreey Autern

Wysłany: Pią 18 Lip, 2008 13:00   

z biurokracją trochę przesadzili w NR

Anyway, oprócz przebijania się przez te formalizmy i inne bzdety, nawiązuj jak najwięcej znajomości (najlepiej z tymi wysoko postawionymi :P ) - to się przyda :)

Bart 
New Republic-Cadet

Wysłany: Pon 22 Gru, 2008 11:08   

Dobra, więc tak: Regularnie piszę z dwoma dosyć wysoko postawionymi osobami (jak poradziłeś Darth Thingol :cool: ). Został mi tylko test FTX i straaasznie nie chce mi się go robić, no, ale w końcu chyba mnie wyrzucą za zabranie im statku i nie robienie testu, więc może wkońcu zacznę :razz: . Ogólnie jakoś SWC mi przechodzi, coraz mniej ochoty mam grać, może jak w końcu zrobię tego (cholernego) FTX najdzie mnie ochota.

Darth Thingol 
Dreey Autern

Wysłany: Wto 23 Gru, 2008 19:18   

Jak Ci się NR znudzi, to wbijaj do nas ;-)

Odpowiedz do tematu