Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Sklep z grami, gry rpg, karcianki, gry planszowe, bitewne i figurkowe

Poprzedni temat «» Następny temat
Hapes Consortium
Autor Wiadomość
Silvaeris 

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008 23:02   Hapes Consortium

Pomijając fakt, że forum to jest dość mało uczęszczane, postanowiłem wypełnić lukę w tym dziale spowodowaną brakiem Hapes Consortium ;)

A zatem, w dużym skrócie...Hapes Consortium jest jedną z najstarszych istniejących frakcji typu government, z aktualną populacją rzędu 350 mld. Kilka planet podatkowych dostarcza naszej frakcji sporego miesięcznego dochodu, pozwalającego na wysokie pensje dla członków. Mamy też jedną z najlepiej rozbudowanych infrastruktur typu stacji kosmicznych, zarówno do R&D, produkcji statków, jak i obronnych.

Praca:
Aktualnie można pracę dostać tutaj w całym szeregu różnych organizacji. Jest RHAF - czyli armia, tutaj wybór mamy między marynarką wojenną(piloci capital ships, fighters, freighters, ale ważne także um. walki w kosmosie) a marines (tu poszukujemy oczywiście wykwalifikowanych żołnierzy). Jest RHSC - czyli logistyka szeroko pojęta, dostarczanie personelu/pojazdów/surowców. Są nacjonalizowane kompanie zajmujące się miningiem/produkcją/w przyszłości R&D. Na koniec są posady urzędnicze, wymagające dyplomacji, zdolności przywódczych i inicjatywy.

Płaca:
Ostatnio miała tu miejsce znaczna podwyżka i restrukturyzacja płac. Zaczynacie od 225k w marynarce,w armii, w rządzie, podobnie w reszcie działów. Ale zaraz po ukończeniu szkolenia otrzymujecie awans, co oznacza 300k w pierwszym miesiącu. Dodatkowo, po przejściu testów wstępnych w Robin Hood's School of Culture(;)) (3 testy polegające właściwie na reading comprehension dot. historii i praw Hapesu) i odpracowaniu 2 tyg w Hapesie, dostajecie dodatkowe 100k bonusu za ukończenie tego etapu szkolenia.

Wymogi:
Mile widziany angielski na poziomie średnim i wyżej. Ale jeżeli zagadacie do mnie na ICQ albo GG, to chętnie pomogę z zagadnieniami wstępnymi, testami i wszelkimi innymi pytaniami dot. rozgrywki i samego Hapesu. Więc zapraszam serdecznie :)
Ostatnio zmieniony przez Silvaeris Sro 04 Cze, 2008 11:25, w całości zmieniany 1 raz  

Arin Gend

Wysłany: Sob 05 Kwi, 2008 15:40   

co do płacy to jak zaczynałem w RHSC (gdzie jestem do dzisiaj) to mi jako technikowi płacono 120k na miesiąc, ale również zachęcam przyłączenia się w nasze szeregi

Darth Thingol 
Dreey Autern

Wysłany: Nie 06 Kwi, 2008 12:07   

Wszystko fajnie, tylko Galactic Govem już nie jesteście :P

Arin Gend

Wysłany: Wto 08 Kwi, 2008 00:07   

Jesteśmy i będziemy, chociaż ja jestem w kompanii znacjonalizowanej ale podlegającej i liczącej się jak rząd

Darth Thingol 
Dreey Autern

Wysłany: Pią 11 Kwi, 2008 00:31   

ee....chodziło mi o tytuł Galactic Government. Niedawno straciliście go na rzecz FF :)

Silvaeris 

Wysłany: Sob 19 Kwi, 2008 20:12   

I to ponoć w wyniku buga, który spowodował, że wszystkie budowane przez FF facilities zostały naraz ukończone. Nie jestem pewien co z tym bugiem dalej było, albo czy to prawda, ale fakt faktem, że są GG ;] No ale powoli, powoli, poczekamy, zobaczymy :cool:

Locago Tai 
Crime Lord/Governor

Wysłany: Pon 21 Kwi, 2008 15:41   

Z bugiem tyle, ze juz tyle czasu od niego że facilities które się pokończyły za wcześnie dawno by już się skończyły :P

Khan officjalnie stwierdził tydzień czy dwa temu w notkach do buga że FF jest GG

Silvaeris 

Wysłany: Sro 04 Cze, 2008 11:18   

Fakt jest faktem i zaraz to poprawię ;)

Darge Elar 

Wysłany: Pią 07 Lis, 2008 21:36   

Mam prośbę. Czy ktoś bardziej "wtajemniczony" w tą frakcję mógłby mi podać swój numer GG? Nie mam tu na myśli, broń Boże, zrobienia za mnie testów na wejście, mam je już za sobą. Są tam w ogóle jacyś polacy? xd

Odpowiedz do tematu