Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mandalore
Autor Wiadomość
Vong Gin`aal 
Moderator
Mandalore & GTW

Wysłany: Wto 22 Maj, 2007 13:09   

Wysyłasz podanie poprzez SWC - w prawym menu klikasz na link "Factio", następnie z lewej strony u góry na "Join Faction" i z listy wybierasz Mandalore a następnie "Submit".

Balmur Wielki 

Wysłany: Wto 12 Cze, 2007 15:53   

kurcze, ja się zastanawiam co tak ciągnie nowych do Mandalore. może mi ktoś powie ?!

Vean 

Wysłany: Sro 13 Cze, 2007 16:07   

Jako "nowa" pozwole sobie odpowiedzieć. W skrócie można to ując tak: bo to bad assy :cool: A przy tym nie wydają się tacy oklepani jak GE. Pozatym ładna stronka, logo i inne bajery tez myśle wiele dawają.

Teraz po kilku tygodniach grania sama widzę, że wybór frakcji przez sporą część gry nie ma większego znaczenia, bo i tak zadania zazwyczaj będą polegały na "zawieź, przewieź, odwieź", ale większość myśli sobie "Ha! Zostane pilotem w jakiejś fajnej frakcji" i bah, wybór pada na Mandalore.

Myślę, że wyjaśniłam, choć Ameryki pewnie nie odkryłam tym wywodem :razz:

Ketu Kuhlvult 

Wysłany: Sro 13 Cze, 2007 22:23   

W mojej skromnej opinii, mylisz się.
Każda frakcja jest zupełnie inna, nie można porównywać wszystkich podając za przykład "zawieź, dowieź, odwieź". Jako rookie, noob, beginner czy jak tam się w różnych kręgach na to woła, faktycznie na początku nie licz na posade prezesa, fotelik, grubą kase, zarządzanie całym sztabem ludzi. Wierze, iż 3/4 osób na tym forum zaczynało jako pilot frachtowca ... ale to tylko początek, a jak wykazujesz wyższe ambicje możesz naprawde wiele osiągnąć ...
Ale to już zależy od danej jednostki. A ustalenie sobie na samym początku "co chce faktycznie robić" jest bardzo zalecane, ponieważ SWC daje wiele możliwości rozwoju. Chyba, że podchodzimy do tego jak pies do jeża, czyli ... "no każą mi to zawioze to tam". Wiele razy na tym Forum podkreślane było, iż SWC to nie typowy MMORPG typu slash&kill ... Apeluje do ludzi, z tak negatywnym nastawieniem, aby spróbowali swoich sił!
W KDY mam taki przypadek, wyrekrutowałem kolesia, totalnie zielony, nie wiedział facet oco wogóle chodzi, i czemu nie można "chodzić i zabijać" Okazało się, że w Real Lifie facet pracuje w firmie jako pracownik działu marketingu ... Chłopak dzięki swojej wiedzy jest memberem jakiego ze świecą szukać! Naprawde wspaniała postać, która wiele wnosi.

Także nie zastanawiaj się, co frakcja może zrobić dla Ciebie ... Zastanów się co Ty możesz zrobić dla frakcji ... a to owocuje, naprawde! W mig staniesz się od pilota frachtowca typu twojego "zawieź, odwieź, przywieź" do osoby która może zajść daleko ... wystarczy odrobina chęci!

Locago Tai 
Crime Lord/Governor

Wysłany: Czw 14 Cze, 2007 09:07   

Cytat:
Okazało się, że w Real Lifie facet pracuje w firmie jako pracownik działu marketingu ... Chłopak dzięki swojej wiedzy jest memberem jakiego ze świecą szukać! Naprawde wspaniała postać, która wiele wnosi.

Współczuje kolesiowi.. Wraca z pracy, siada przed kompem i znowu robi to samo co przez kilka poprzednich godzin tylko w wirtualnym świecie :D

Vong Gin`aal 
Moderator
Mandalore & GTW

Wysłany: Czw 14 Cze, 2007 09:54   

No dokładnie...ja na przykład robie karierę wojskową a w RL nigdy bym o tym nie pomyślał :P

No i Ketu ma w dużej mierze rację. Najdalej zachodzą te osoby które są najaktywniejsze i przejawiają inicjatywę. Inicjatywa jest nawet ważniejsza niż aktywność moim zdaniem.

Vean 

Wysłany: Pią 15 Cze, 2007 16:12   

No ja rozumiem, chodziło mi bardziej o to, że nowy zastanawiając się co wybrać, myśli sobie, ze jak wstąpi do Mandalore to będzie przeżywać niewiadomo jakie przygody, brać udział w wielkich bitwach i takie tam, a np. we frakcji górniczej - dłubać w skałach.

Po prostu Mandalore wydaje się bardziej atrakcyjna dla nowego gracza, dopiero potem przychodzi czas na boesną prawde :lol: (uprzedzając ewentualne komentarze - ja nie krytykuje, mi sie tam Combine podoba, zaczynając grę wiedziałam już, że combat nie działa i że ogólnie gra jest dla świrów, którzy lubią GW :wink: )

Attiles 
Harkle Greno

Wysłany: Nie 17 Cze, 2007 14:49   

Ja w Mandalore ze 3 godziny byłem jako noob i mi się tam nie podobało(patrz forum, patrz strona i info tam zawarte).
Moja druga frakcja to XXX MINERS, która rządzi galaktyką :)
Pozdro

Daisukey Tanh

Wysłany: Nie 17 Cze, 2007 20:04   

Ja sie tam nie bede wypowiadał bo nie byłem, ale myśle ze frakcja godna uwagi :wink:

Attiles 
Harkle Greno

Wysłany: Pon 18 Cze, 2007 17:09   

Mandalore jest silne owszem, ale nigdy nie mogłem siędo nich przekonać, Vong nie kieruje tych słów do ciebie, ale poprostu nie lubię Mandalore.
Może wookie mnie kiedyś przekona jak będzie miał czas.

Vong Gin`aal 
Moderator
Mandalore & GTW

Wysłany: Wto 19 Cze, 2007 07:27   

Dobra panowie. To jest topic na reklame a nie antyreklame, jak chcecie to sie przeniescie z tym do innego topicu.

Cain Kartan 

Wysłany: Wto 07 Sie, 2007 15:49   

Jak dla mnie Mandalore jest ok, na tyle co zdążyłem poznać (ludzie na kanale irc). Wszyscy przyjaźnie nastawieni :) Rzetelna pomoc i wiele cierpliwości, zwłaszcza dla mojej angielskiej gramatyki :)

Argon Arkanus 
Lord

Wysłany: Pon 13 Sie, 2007 14:53   

Akurat w tej kwestii nie mam wiele do poweidzenia gdyż w mandalore byłem stosunkowo baaardzo krótko. Ale tak sie składa iz mój serdeczny przyjaciel i zarazem członek rodziny [IC] był tak długi czas i nasłuchałem się wiele pozytywnych opini. Szczególnie chodzi tu o pomoc dla początkujących graczy SWC

Muna Hekibane 

Wysłany: Wto 20 Maj, 2008 13:07   

Witam, jestem nowy gram w COMBINE od...3 tygodni, szukałem frakcji dla siebie i wybrałem Mandalare. Wysłałem zgłoszenie i czekam na odpowiedz.
Mam pytanie czy mógłby mnie ktoś bliżej zaznajomić z grą proszę o kontakt.
Z góry dzięki
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy."

Balmur Wielki 

Wysłany: Sro 21 Maj, 2008 15:11   

pisz do ludzi co maja powyzej 100 postów albo wbij się na nasz kanał IRCowy (#poland na irc.swcombine.com_

Odpowiedz do tematu