Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Galactic Empire
Autor Wiadomość
Daos Bafley

Wysłany: Wto 05 Maj, 2009 21:54   Galactic Empire

Nie trzeba wiele pisać bo każdy zna galaktyczne imperium.

Poszukuje ludzi którzy grają pod flagą GE.

Gnimsh
Akira Ryo

Wysłany: Sro 06 Maj, 2009 14:51   

Napisales tak malo bo sam go nie znasz lol :]

Swietna reklama nie ma co :P

Daos Bafley

Wysłany: Sro 06 Maj, 2009 17:08   

To nie jest reklama Gnimshu..

Hanti 
Yo Hanti, BAW

Wysłany: Nie 10 Maj, 2009 16:06   

Daos Bafley napisał/a:
To nie jest reklama Gnimshu..

No nie jest... a powinna być. Skoro zacząłeś ten temat, mogłeś parę słów napisać o GE.
Bo niby wszyscy ich znają... a nikt nie zna, kto w GE nie był :wink:

No i ładniej by wyglądało.

PS: Ja nie gram pod flagą GE, ale IU, więc nie wiem czy się liczy :wink:

Mika Noris 
New Imperial Order

Wysłany: Nie 10 Maj, 2009 17:12   

Az mnie kusi, zeby wrocic do aktywnej słuzby i przeciorac tych wszystkich młodych w GE po podłodze :)
Albo powkurzac opowiesciami, jak to ja, jako młody oficer w ich wieku, latałem juz na VSD :P
Kuszace, bardzo kuszące....
Szkoda, ze Yoshiego nie ma, przewróciłby sie chłopak w grobie na te wieści.... :P

Artemis 

Wysłany: Pon 11 Maj, 2009 11:03   

Czekamy... aczkolwiek podłoga może nie przejść :cool: co do latania... może szybko zacząłeś i się rozwinąłeś, ale dopiero gdy Imperium pozna mnie będzie wiedziało co to oficer idealny :twisted:

Daos Bafley

Wysłany: Pon 27 Lip, 2009 13:56   

Imperium Galaktyczne przypomina Republikę z filmów Lucasa. Wszystko jest ładnie poukładane, wszyscy są poukładani w szufladki rang i stanowisk. Protokoły zachowania się na ircu, forum, w grze -wszystko przygotowane i posegregowane. Porządek musi być. Sithowie generalnie w większości przypadków to farty (fart bo FS wyszło). Niski poziom RPG wśród większości graczy - niekiedy zdarza się że znajdzie się z 15 osób na scenariusz - sam biorę udział w kilku.

Ciemna strona mocy nie jest TAK ciemna jak być powinna - wszystko jest zbyt miłe i nie ma terroru imperatora bo on sam jest bardzo miły i pomocny. Generalnie dowództwo GE to grupa starszych kolesi znających się w realu i razem pewnie piją piwko opowiadając sobie jak to komuś zabrali kolejny system.

W niższych sferach toczy się bardzo aktywne życie - misje, scenariusze, wyścig promocji etc.
Generalnie lepiej być szeregowcem niż jakimkolwiek oficerem heh, dlatego prowadzę specyficzną grę która zapobiega prędkim promocjom - nie warto awansować - chyba że ciągnie cie posiadanie dużej ilości kredytów i latanie statkiem który nie daje XP wcale albo w ogóle nie latanie statkami tylko siedzenie w kwaterach i pilnowanie by cię ktoś nie aresztował.

Nie spotkałem się jeszcze z niczym szczególnym poza ekstremalnie rozwiniętą infrastrukturą protokołu zachowania. O ekonomii nie powiem ni słowa bo mi nie wolno ale jak każdy wie - jest dość postępująca.

Płacą? Płacą, płacą dobrze. Jest fajnie? Jak się ma dobrych dowódców.

Anonymous_one

Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 22:30   

Daos Bafley napisał/a:
Sithowie generalnie w większości przypadków to farty (fart bo FS wyszło).

Hehe, na poznanie rezultatu wcale bym nie liczył przed osiągnięciem odpowiedniej rangi/reputacji, chyba, że pogłoski są prawdziwe i Sith Order ma nie być już tak elitarny jak do tej pory (kiedyś brali tylko najlepszych, tych z niskimi facets po prostu zabijali). A teraz.. próbują rekrutować byle Dark Jedi.

A Random Sith napisał/a:
Allow me to briefly explain what you will be given, assuming your agreement-

- A capable Master (we have entirely filled high facets with several of our elders, if you are tired of low yield training)

- Immediate Lordship, and of course suitable garments

- Access to any and all Imperial equipment you require

- Constantly active members

Janos Korin 
Galactic Empire

Wysłany: Czw 30 Lip, 2009 21:40   

Cytat:
Imperium Galaktyczne przypomina Republikę z filmów Lucasa. Wszystko jest ładnie poukładane, wszyscy są poukładani w szufladki rang i stanowisk. Protokoły zachowania się na ircu, forum, w grze -wszystko przygotowane i posegregowane. Porządek musi być.

Dla mnie Imperium wygląda tak, jak wyglądałoby w filmie, gdyby nie rządził nim pieprznięty Palpatine, który w zasadzie swoje Imperium miał za nic a obchodziło go tylko znajdowanie sobie fajnych uczniów, tylko na przykład Thrawn. A że ludzie są dla siebie mili na IRCu? Wina pomieszania IC z OOC.

Cytat:
Ciemna strona mocy nie jest TAK ciemna jak być powinna - wszystko jest zbyt miłe i nie ma terroru imperatora bo on sam jest bardzo miły i pomocny. Generalnie dowództwo GE to grupa starszych kolesi znających się w realu i razem pewnie piją piwko opowiadając sobie jak to komuś zabrali kolejny system.

No niestety - tu RPG musi nagiąć się do potrzeb gry. Gdyby Sithowie byli skur** sadystami, to mielibyśmy jeszcze więcej statków, którymi nie miałby kto latać.

Cytat:
Generalnie lepiej być szeregowcem niż jakimkolwiek oficerem heh, dlatego prowadzę specyficzną grę która zapobiega prędkim promocjom - nie warto awansować - chyba że ciągnie cie posiadanie dużej ilości kredytów i latanie statkiem który nie daje XP wcale albo w ogóle nie latanie statkami tylko siedzenie w kwaterach i pilnowanie by cię ktoś nie aresztował.

Heh... sprawdzałeś? Dla mnie osobiście latanie za expem jest dość marną rozrywką.

Cytat:
Płacą? Płacą, płacą dobrze. Jest fajnie? Jak się ma dobrych dowódców.

To masz niefart.

Cryingstar 

Wysłany: Czw 21 Paź, 2010 10:20   

Obecnie Galaktyczne Imperium jest bardziej imperium jak za czasów Wielkiego Admirała Gilad'a Pellaeon'a(nasze imperium aczkolwiek jest trochę większe i nie jest rządzone przez zgromadzenie moffów, a przez imperatora), a nie Imperatora Palpatine'a, który manipulował galaktycznym imperium, a nie mu służył. Kto czytał trochę książek ten wie kim ta postać jest. Jedna z moich ulubionych postaci z SW tak apropo ^^
Jesteśmy galaktycznym państwem jak każde inne. Nie ma żadnych prześladowań ras innych niż ludzkie, każdy może dołączyć i być żołnierzem bądź obywatelem imperium. Sam latam z jednym Ishi Tib'em.

Nie wiem na kogo trafialiście, ale ja jeszcze nie trafiłem na nikogo kto by niewiadomo co o sobie myślał i katował innych emocjonalnie. Dyrektorem, wielkim moffem, admirałem, kapitanem możesz pogadać normalnie niesłużbowo.
Z cywilami służbowo niestety jest już ciężej, bo protokół ;) Za to wyższe dowodzenie z chęcią wysłucha co masz do powiedzenia :)

Polecam wszystkim dołączenie do GE. Świetna zabawa oraz miła atmosfera.
Protokołów jest wiele, trzeba się ich nauczyć, ale warto. Zabawa przednia i masz świadomość, że jesteś częścią czegoś większego.

Jakby ktoś miał jakieś pytania to odszukać mój handle: Arben Cryingstar

Erich

Wysłany: Czw 21 Paź, 2010 13:45   

Cryingstar napisał/a:

Jesteśmy galaktycznym państwem jak każde inne. Nie ma żadnych prześladowań ras innych niż ludzkie, każdy może dołączyć i być żołnierzem bądź obywatelem imperium. Sam latam z jednym Ishi Tib'em.

Zgadza się każdy może dołączyć i zostać żołnierzem lub obywatelem (np. pracować dla znacjonalizowanych frakcji). Warto jednak dodać, że w wypadku nieludzi kariera w GE jest mocno ograniczona i utrudniona.
Być może sytuacja się zmieni, gdyż władzę w GE przejęli exNIO, a we frakcji tej nie było przepisów dyskryminujących nieludzi (podobnie jak w innej nieistniejącej już postimperialnej frakcji The Pentastar Alignment, gdzie wszyscy Moffowie byli nieludźmi ).

Odpowiedz do tematu