Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Encyklopedia Ossus

Poprzedni temat «» Następny temat
Dużo pytań
Autor Wiadomość
Proso 

Wysłany: Sob 01 Sie, 2009 22:12   Dużo pytań

Witam ponownie, po dłuższej (oj bardzo) przerwie!

Nieboszczyk Proso Kann się kłania, grałem X czasu temu, trafiłem do Allion Nova Guard, nawet dostałem pierwszą salary (100k? Nie pamiętam, dożo, ale i tak za mało by coś konkretnego kupić). Nawet mnie miano podwieźć na inną planetkę, ale.... Zapomniałem o grze, nic nie można było zrobić (byłem w statku) i jakoś nikt nie dał odpowiedzi kiedy będę u celu. Tak oto zapomniałem o SWC, oznaczając ją jako nudną, monotonną i wymagającą sporo cierpliwości grą. Jak znowu Y czasu temu zobaczyłem, byłem już na planecie na której miałem być, ale... Byłem martwy. Zrobiłem inną postać ale zapomniałem o niej, a teraz Z czasu temu (tydzień) przypomniałem sobie o tej fajnej grze z dużą ilością możliwości.

Konkrety: Mam parę pytań.

1. Zastanawiam się nad powrotem do gry, ile średnio czasu przez pierwszy okres grania (newbie) będę musiał spędzić na graniu?
2. Jaki jest szybki sposób na Exp?
3. Czy po jakimś czasie monotonna rozgrywka nabiera tępa i gra się z sensem?
4. Bardzo się rozbudowały skille non-combat od okresu 1-3 lat? (Mining, budowanie, R&D)
5. Jeżeli już rozważę że da radę grać (jeszcze miesiąc wakacji i ostra jazda żeby mieć maturkę = mniej czasu) to znajdzie się ktoś kto przygarnie zapominalskiego, mało zaznajomionego z grą gościa który szuka dobrego startu?

Oficjalnie mam postać w grze, jestem w trakcie "odzyskiwania hasła" (ale bardziej loginu), prawdopodobnie nie mam zrobionego chara. Więc mogę wykreować jednego wg. zaleceń mojego przyszłego szefa/mentora/mistrza/zioma (O ile będę w stanie systematycznie grać :roll: ). A także się wyspawnować w HQ. O ile nic się w tych kwestiach nie zmieniło.
Interesuje mnie bardziej mining, produkcja i (niewprowadzone) R&D, byle nie walka, hmm ostatecznie pilot lolz.

Wiem trochę bezczelnie napisane i pewnie z błędem, chaotycznie ale bardzo mi zależy bym się dowiedział jak wygląda teraz gra, bo mi się strasznie nudzi :lol: .

Pozdrawiam, Proso

Sharad Waador 

Wysłany: Sob 01 Sie, 2009 23:04   

A więc tak.. Etap 'newbie' nie zabiera wiele czasu, sporo zależy od pracy i pracodawcy.. Na sam początek wystarczy że zalogujesz sie raz na dzień i coś tam zrobisz..

Jeśli chodzi o exp, hmm.. Skoki w nadprzestrzeni, ale ostatnio dośc popularne jest zakładanie zamków/wzmocnień/grodzi we wszystkich możliwych miejscach na statku.

Oczywiście że rozgrywka nabiera tempa. Myślisz że ludzie graliby po 10 lat w gre która sprowadza się do klikania w te same buttony? Ta gra ma głębię, tyle że trzeba chęci i zaangażowania żeby tego doświadczyc. Generalnie robi się ciekawiej gdy pniesz się w górę po szczeblach kariery, szczególnie gdy dostajesz się na stanowisko kierownicze..

Mining, budowanie i produkcja są w pełni użyteczne, R&D nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie, ale z tego co wiem prace trwaja.. Optymistycznie, może będzie coś w przyszłym roku.

Chętnie Cie przygarne, świeża krew zawsze się przyda ;]
Jestem leaderem Uukaablis Trans-Systems, jesteśmy prywatnym i niezależnym biznesem, produkujemy pojazdy.

Anonymous_one

Wysłany: Nie 02 Sie, 2009 10:09   Re: Dużo pytań

Witamy ponownie,

1. Dużo zależy od pracy, w niektórych wystarczy, że zalogujesz się ze dwa razy dziennie na kilka/naście minut, w innych musisz być zalogowany przez kilka godzin dziennie i przez większość tego czasu rzeczywiście coś działać (ale to już ekstrema, jak budowanie tax planet).

2. Najszybszy to chyba trenowanie umiejętności Jedi/Sith z Mistrzem (jeśli będzisz miał Moc). Świetne dla expa jest budowanie budynków na skalę masową (tax planet - ale to bardzo męczące), dobre jest poszukiwanie materiałów i podróżowanie szybkim statkiem w nadprzestrzeni. A jako dodatek: zakładanie zamków i wzmacnianie drzwi w budynkach i statkach oraz wytwarzanie key cards.

3. Oczywiście, jeśli już zadomowisz się we frakcji, zaczniesz awansować, nieźle zarabiać i złapiesz pierwsze znajomości, to gra nabiera wiele kolorytu. I znów, dużo zależy też od pracy jaką dostaniesz. Obsługa kopalni i przewożenie materiałów z jednego końca galaktyki na drugą niekoniecznie musi być fascynujące. Proponuję, abyś wybrał frakcję, w której będziesz miał możliwość spróbowania jak największej ilości aspektów gry.

4. Chyba nie było jakichś wielkich zmian. R&D jeszcze nie ma, obiecywali, że będzie w tym roku, ale nie sądzę żeby się wyrobili.

5. Z pewnością :) A maturą nie ma co się przejmować :)

Proso 

Wysłany: Nie 02 Sie, 2009 11:44   

No to super, wygląda na to że mogę na razie sobie pograć.

Teraz tylko wybór frakcji :roll:

Anonymous_one, w jakiej jesteś frakcji?

Szc Ma Wokon 
Mistrz Przemytu

Wysłany: Pią 14 Sie, 2009 11:56   A ja mówie

Właśnie , chciałbym dołączyć do jakiejś polskiej frakcji , jestem correliańskim smugglerem i jak opóścić frakcje?

Mika Noris 
New Imperial Order

Wysłany: Sob 15 Sie, 2009 07:46   

Po prawej stronie w interface uzytkownika - Manage / Faction / (u góry) Leave Faction

Arin Gend

Wysłany: Wto 25 Sie, 2009 13:04   

w sumie nie ma polskiej frakcji kiedyś były próby założenia ale skończyło się na tym ze buchneli kasę, sporo polaków jest Hapes Consorcium, XXX Miners

Odpowiedz do tematu