Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kyle Morr
Autor Wiadomość
Kyle Morr 

Wysłany: Czw 21 Maj, 2009 19:10   Kyle Morr

Witam!

Wczoraj dołączyłem do SWC. Moja postać to Kyle Morr. Obecnie staram się kupić jakiś mały statek, czy speeder, bo poruszanie się pieszo po mieście jest dość... Wyczerpujące. W przyszłości cóż... Postaram się zaistnieć w tym świecie, może trochę dziecinnie, ale we frakcji kontrolującej Moc. Przy tym chciałbym zostać dobrym pilotem i zwiedzić kawałek tej galaktyki - jak to ująłem w biografii.

p.s. obecnie staram się ogarniać cały SWC, nie jest to... najłatwiejszy system, ale postaram się i mam nadzieję, że będę mógł liczyć na ewentualną pomoc ze strony kolegów-Polaków.

Pozdrawiam!

Hanti 
Yo Hanti, BAW

Wysłany: Sob 27 Cze, 2009 11:27   Re: Kyle Morr

Kyle Morr napisał/a:
Witam!

Wczoraj dołączyłem do SWC. Moja postać to Kyle Morr. Obecnie staram się kupić jakiś mały statek, czy speeder, bo poruszanie się pieszo po mieście jest dość... Wyczerpujące. (...)
p.s. obecnie staram się ogarniać cały SWC, nie jest to... najłatwiejszy system, ale postaram się i mam nadzieję, że będę mógł liczyć na ewentualną pomoc ze strony kolegów-Polaków.
Pozdrawiam!

Witaj.
Ciekawe czy nadal grasz ;)
Co do statków/wehikułów: nie ma potrzeby ich kupowania na planecie startowej. Wynajmuj coś w głównym mieście na planecie.
Potem zdobądź kasę na statek międzyplanetarny albo zapisz się do frakcji (każda dostarcza statek dla pracowników).

Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu