Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Sklep z grami, gry rpg, karcianki, gry planszowe, bitewne i figurkowe

Poprzedni temat «» Następny temat
W jakiej jesteś frakcji...
Autor Wiadomość
Cain Kartan 

Wysłany: Nie 12 Sie, 2007 16:52   

Mandalore

Zalety: Inni członkowie - tzn. każdy pomaga jak może, niezależnie czy spytasz o radę szeregowca czy kogoś wyższego rangą. Odpowiedź otrzymasz zawsze i nie brzmi ona "READ THIS:(i link)" Co do wad nie znalazłem żadnych, a kasa? Cóż nie było jeszcze wypłaty - za krótko jestem :)

Gnimsh
Akira Ryo

Wysłany: Wto 04 Wrz, 2007 13:18   

Hapes Consortium

Coz moge powiedziec.. www.hapes.org

Nie wyobrazam sobie gry w innej frakcji :P

Balmur Wielki 

Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007 19:41   

fajni są :P ale połatali strone - niestety :P

Gnimsh
Akira Ryo

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007 09:58   

O ty haxiorze ;)

Hanti 
Yo Hanti, BAW

Wysłany: Sro 02 Sty, 2008 11:36   

Ja jestem w Rothana Heavy Works. Nowa frakcja, założona w roku 9, czyli nie ma jeszcze miesiąca.

Plusy: widzisz jak wszystko powstaje, uczestniczysz w tym, można się bardzo dużo nauczyć.
Minusy: nikt w galaktyce o twojej frakcji nie słyszał ;) , roboty jest dużo, ludzi za mało i takie tam zwykłe trudne początki.

Minusy dodatkowe (dla lubiących mocne wrażenia): każdy we frakcji ma bounty na swojej głowie, bo są tacy, co jednak nas znają i znając nie lubią :-)

Poza tym spoko.

Balmur Wielki 

Wysłany: Sro 02 Sty, 2008 18:16   

na mnie tyż jest bounty i jakoś się nie przejmuje

Michael Kelton 

Wysłany: Czw 31 Lip, 2008 13:56   

A ja należę do najstarszej i najpotężniejszej frakcji czyli Galactic Empire.
Nie straszna nam Rebelia, nie straszni przemytnicy gdy ochronny płaszcz Imperium czuwa :D

Mówiąc prościej nie wyobrażam sobie grania inną frakcją :D

All Hail Emperor !!

Mika Noris 
New Imperial Order

Wysłany: Czw 31 Lip, 2008 16:23   

Michael Kelton napisał/a:

Mówiąc prościej nie wyobrażam sobie grania inną frakcją :D
All Hail Emperor !!

Nie przejmuj sie stary, z czasem ci przejdzie :P

Michael Kelton 

Wysłany: Czw 31 Lip, 2008 18:19   

Nigdy w życiu
O wstąpieniu do Floty Imperium marzyłem gdy byłem jeszcze małym brzdącem mieszkającym na Coruscant, i nic tego nie zmieni.
A tak na poważnie jak na razie to nie widzę powodu bym miał zmieniać frakcje, biorąc pod uwagę iż zostałem miło przyjęty przez flotę do której przydział dostałem :razz:

Mika Noris 
New Imperial Order

Wysłany: Czw 31 Lip, 2008 20:24   

Michael Kelton napisał/a:
A tak na poważnie jak na razie to nie widzę powodu bym miał zmieniać frakcje....

Ależ nikt ci nie każe zmieniać frakcji, stary. I daj Panie Boże, żebyś w tym GE został jak najdłużej i dorobił sie nawet stopnia Admirała, jeśli o tym marzyłeś całe zycie.

O co mi chodzi, to to, ze grasz miesiąc. Tylko miesiąc. Pamiętam siebie na początku mojej przygody z SWC. Uwierz mi, ze po jakimś czasie, nabierzesz dystansu. Nie do GE jako tako, ale do SWC ogólnie.

Spędziłem rok w GE, od 2,5 roku jestem w NIO.

Wspomnij moje słowa za 3 lata :)

Michael Kelton 

Wysłany: Czw 31 Lip, 2008 21:44   

Właściwie to dwa miesiące (wcześniej sie walnąłem - znaczy sprawdziłem sobie na forum GE kiedy mnie regneli - gommenne)

A tam chrzanie stopień admirała mi wystarczy porucznik :D
Co do dystansu to racja, z czasem go na biorę, ale na razie mogę chyba być lekko zadowolony z tej gry co? :razz:

Janos Korin 
Galactic Empire

Wysłany: Pon 04 Sie, 2008 09:42   

A co do dystansu i znudzenia - u jednych szybciej, u innych wolniej. Dla mnie lekarstwem byla calkowita przerwa od SWC na 4 miesiace, i znowu checi wrocily.

Sha Noth

Wysłany: Pią 01 Maj, 2009 02:15   

Ubrikkian Industries

Frakcja produkujaca pojazdy. Dodatkowo zajmujaca sie wydobyciem na wlasne potrzeby :)

Co do tego co najbardziej ludzi interesuje to po pierwszym miesiacu "proby" w drugim miesiacu zarabia sie juz 300k, wiec calkiem niezle. Oczywiscie jak sie cos robi :D

Hanti 
Yo Hanti, BAW

Wysłany: Nie 10 Maj, 2009 14:30   

Janos Korin napisał/a:
A co do dystansu i znudzenia - u jednych szybciej, u innych wolniej. Dla mnie lekarstwem byla calkowita przerwa od SWC na 4 miesiace, i znowu checi wrocily.

:neutral:
To jest dość dobre rozwiązanie. Ja zrobiłem sobie już dwie przerwy (bożonarodzeniowo-noworoczne) i czuję "powiew świeżości" za każdym powrotem :lol:

Sha Noth napisał/a:
Ubrikkian Industries
Frakcja produkujaca pojazdy. Dodatkowo zajmujaca sie wydobyciem na wlasne potrzeby :)
Co do tego co najbardziej ludzi interesuje to po pierwszym miesiacu "proby" w drugim miesiacu zarabia sie juz 300k, wiec calkiem niezle. Oczywiscie jak sie cos robi :D

Witaj na forum. Co do kasy, to na początku jest rzeczywiście bardzo istotna. Ale jak pobędziesz tu trochę, to już niekoniecznie będziesz szukał roboty za te 100-200k więcej.
Ja obecnie pracuję w Baktoidzie i chociaż wiem, że jest frakcja dająca już na starcie trochę więcej niż obecnie mam , nie przejdę tam. Po prostu dlatego, że jak jesteś gdzieś pół roku czy rok, to nie ma to specjalnie sensu. Chyba, że Cię kiepsko traktują (ale wtedy nie siedziałbyś tak długo w jednej frakcji).
To co jest niewidoczne dla oka (na początku) to zaufanie ludzi do Ciebie. Ono przychodzi z czasem.

Odpowiedz do tematu