Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Sklep z grami, gry rpg, karcianki, gry planszowe, bitewne i figurkowe

Poprzedni temat «» Następny temat
Bart Tantaurn
Autor Wiadomość
Bart 
New Republic-Cadet

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 12:35   Bart Tantaurn

Kel-Dor, zwykły Kel-Dor :wink:
Ogólnie postać nastawiona na dość dobrego pilota gdyż odrazu wiedziałem że będę albo pilotem albo Jedi :mrgreen: , a że do testu na obecność silnej mocy nie mam dostępu (narazie) jestem zwykłym pilotem Nowej Republiki. Nienawidzę Imperium :twisted: i nie mogę się doczekać aż dostanę swój pierwszy statek (x-wing) gdyż narazie przedzieram się przez wszelkie formalności jakich jest dużo w Nowej Republice :sad: . Moim Combineowym marzeniem jest by zdać test na force-sensitive oraz kupić sobie YT-1300

W realu:
12 lat (chyba najmniej na forum)
Śląsk
Racibórz

Darth Thingol 
Dreey Autern

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 13:09   

Witaj na Combine.

Powodzenia w przebijaniu się przez papierkową robotę w NR (wiem co to znaczy, tez tam byłem).

Z Force Testem może być cieżko, ale powodzeni...eee Niech Moc będzie z Tobą ;)

Bart 
New Republic-Cadet

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 15:16   

Dzięki, to że moc jest ze mną to wiem :razz: tylko trzeba tym "z góry" to wytłumaczyć :wink:

Mika Noris 
New Imperial Order

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 18:45   Re: Bart Tantaurn

Bart napisał/a:
Nienawidzę Imperium :twisted:

Rebelianckim, zaplutym karłom reakcji, mówimy zdecydowane i kategoryczne "NIE" ! ;)

W każdym bądź razie, witamy w SWC.

Bart 
New Republic-Cadet

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 19:29   

hehe, wolę się nie kłócić na łamach forum :mrgreen:

Uve

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 00:59   

Bart, jakby Ci się chciało, mógłbyś pokrótce napisać w wolnej chwili, przez jakie formalności trzeba się przebić gdy się wstąpi do Nowej Republiki. Jestem ciekawy jak to tam wygląda.

ShVagYeR 
Uriq Hannar

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 01:35   

Jak to w govie (zwłaszcza w założeniu demokratycznym), jest dużo przeszkód. Najpierw sprawdza Cię CRI (wywiad/kontrwywiad), potem składasz posta w Sign In, czekasz na dostęp, wkraczasz do Akademii, robisz kursy i testy, czekasz na dalszy dostęp i dopiero po jakimś czasie możesz zacząć pracę. Jeśli planujesz karierę militarną, to masz jeszcze więcej kursów/testów, niż przy służbie cywilnej albo pracy w jednym z NAT-ów. Podsumowując, uzbrój się w cierpliwość.

Warto, bo społeczność w NR jest ok. Z paroma wyjątkami są to ludzie zazwyczaj sympatyczni i nawet niektórzy z nich - myślący. Spędziłem tam ponad rok i raczej nie żałuję tego czasu.

Bart 
New Republic-Cadet

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 09:20   

No, ShVagYer, lepiej tego wytłumaczyć się nie mogło, jako pilot właśnie rozpoczynam "karierę militarną" więc jak mówiłeś muszę zrobić militarne kursy :mad:
Ale tak, ludzię są spoko...

P.S.
ShVagYeR, po dość oryginalnym nicku sądzę że ty to ten ShVag z EO, ja to ten wkurzający dzieciak z furum :mrgreen: Bart Skywalker

Locago Tai 
Crime Lord/Governor

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 21:04   

ShVagYeR napisał/a:
Jak to w govie (zwłaszcza w założeniu demokratycznym), jest dużo przeszkód. Najpierw sprawdza Cię CRI (wywiad/kontrwywiad), potem składasz posta w Sign In, czekasz na dostęp, wkraczasz do Akademii, robisz kursy i testy, czekasz na dalszy dostęp i dopiero po jakimś czasie możesz zacząć pracę.(....)Podsumowując, uzbrój się w cierpliwość.

Za Draganem, z czasów kiedy RSA było nieformalne i dostawało a/e z różnych govów:

" Dołączyłem do RA po te privsy a/e no i koleś mi śle dm że do akademii musze wstąpić.. Ja mu pisze że gram od 2 lat i byłem w takiej i takiej frakcji i wiem wszystko. Na to gość że i tak musze do akademii i mam czekać na opdowiedź od oficera prowadzącego. To ja go pytam kto jest moim oficerem prowadzącym, a on mówi że taki a taki kolo, ale i tak jest nieaktywny od kilku miechów"

Powodzenia w NR! :)

Uve

Wysłany: Czw 17 Lip, 2008 22:20   

Dzięki za opisy :smile:

Darth Thingol 
Dreey Autern

Wysłany: Pią 18 Lip, 2008 13:00   

z biurokracją trochę przesadzili w NR

Anyway, oprócz przebijania się przez te formalizmy i inne bzdety, nawiązuj jak najwięcej znajomości (najlepiej z tymi wysoko postawionymi :P ) - to się przyda :)

Bart 
New Republic-Cadet

Wysłany: Pon 22 Gru, 2008 11:08   

Dobra, więc tak: Regularnie piszę z dwoma dosyć wysoko postawionymi osobami (jak poradziłeś Darth Thingol :cool: ). Został mi tylko test FTX i straaasznie nie chce mi się go robić, no, ale w końcu chyba mnie wyrzucą za zabranie im statku i nie robienie testu, więc może wkońcu zacznę :razz: . Ogólnie jakoś SWC mi przechodzi, coraz mniej ochoty mam grać, może jak w końcu zrobię tego (cholernego) FTX najdzie mnie ochota.

Darth Thingol 
Dreey Autern

Wysłany: Wto 23 Gru, 2008 19:18   

Jak Ci się NR znudzi, to wbijaj do nas ;-)

Odpowiedz do tematu