Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mandalore
Autor Wiadomość
xun vixx 
Al'verde

Wysłany: Wto 11 Lis, 2008 12:33   

Darge Elar napisał/a:
Vong Gin'aalu, prosimy o więcej konkretów. Na pewno ktoś, kto by chciał do Was przyłączyć, chciałby od razu znać swoją płacę. Dodatkowo możecie powiedzieć, jak u Was wygląda komunikacja. Mi w Hapes trochę nieswojo, bo forum takie wielkie, nikt z gadu-gadu nie korzysta, polaków nie ma, a na ircu trzeba salutować do wyższych rangą. (czyt. do każdego).

1. Place zaczynaja sie od 100 tys dla rekruta i rosna w miare wzrostu rangi.
2. Do tego dochodza bonusy za aktywnosc i inne "bazowe" ktore podwyzszaja pensje o dodatkowe 30% (max)
3. Do tego dochodza stale bonusy za ponadprogramowa prace (np. dla Construction Department), ktore liczone sa w konkretnych kreditsach a nie w % bazowej pensji.
4. Do tego dochodza dodatki za udzial w programach roznego rodzaju (np. Shares Projest), platne tez w wysokosci stalej (wzglednie) ilosci kreditsow.

W skrocie jak ktos jest w miare ogarniety, na sredniowysokim stanowisku, aktywnie pisze na forum, lata po galaktyce z okreslonymi zadaniami, bierze udzial w roznych programach to mozna spokojnie ponad 1mln/miech pensji wyciagnac. Oczywiscie nie od razu, bo i nie od razu sie awansuje na sredniowysokie rangi, czy nie od razu da sie brac udzial w drozszych projektach (projekty czesto wymagaja najpierw pewnej jednorazowej wplaty, by potem dlugoterminowo ssac profity z nich), czy pilniej strzezonych...

Co do gygy to ja mam, ale nie kazdemu od razu podaje, choc na swc-international mozna numerek zgarnac :D

Odpowiedz do tematu