Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Hapes Consortium
Autor Wiadomość
Silvaeris 

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008 23:02   Hapes Consortium

Pomijając fakt, że forum to jest dość mało uczęszczane, postanowiłem wypełnić lukę w tym dziale spowodowaną brakiem Hapes Consortium ;)

A zatem, w dużym skrócie...Hapes Consortium jest jedną z najstarszych istniejących frakcji typu government, z aktualną populacją rzędu 350 mld. Kilka planet podatkowych dostarcza naszej frakcji sporego miesięcznego dochodu, pozwalającego na wysokie pensje dla członków. Mamy też jedną z najlepiej rozbudowanych infrastruktur typu stacji kosmicznych, zarówno do R&D, produkcji statków, jak i obronnych.

Praca:
Aktualnie można pracę dostać tutaj w całym szeregu różnych organizacji. Jest RHAF - czyli armia, tutaj wybór mamy między marynarką wojenną(piloci capital ships, fighters, freighters, ale ważne także um. walki w kosmosie) a marines (tu poszukujemy oczywiście wykwalifikowanych żołnierzy). Jest RHSC - czyli logistyka szeroko pojęta, dostarczanie personelu/pojazdów/surowców. Są nacjonalizowane kompanie zajmujące się miningiem/produkcją/w przyszłości R&D. Na koniec są posady urzędnicze, wymagające dyplomacji, zdolności przywódczych i inicjatywy.

Płaca:
Ostatnio miała tu miejsce znaczna podwyżka i restrukturyzacja płac. Zaczynacie od 225k w marynarce,w armii, w rządzie, podobnie w reszcie działów. Ale zaraz po ukończeniu szkolenia otrzymujecie awans, co oznacza 300k w pierwszym miesiącu. Dodatkowo, po przejściu testów wstępnych w Robin Hood's School of Culture(;)) (3 testy polegające właściwie na reading comprehension dot. historii i praw Hapesu) i odpracowaniu 2 tyg w Hapesie, dostajecie dodatkowe 100k bonusu za ukończenie tego etapu szkolenia.

Wymogi:
Mile widziany angielski na poziomie średnim i wyżej. Ale jeżeli zagadacie do mnie na ICQ albo GG, to chętnie pomogę z zagadnieniami wstępnymi, testami i wszelkimi innymi pytaniami dot. rozgrywki i samego Hapesu. Więc zapraszam serdecznie :)
Ostatnio zmieniony przez Silvaeris Sro 04 Cze, 2008 11:25, w całości zmieniany 1 raz  

Arin Gend

Wysłany: Sob 05 Kwi, 2008 15:40   

co do płacy to jak zaczynałem w RHSC (gdzie jestem do dzisiaj) to mi jako technikowi płacono 120k na miesiąc, ale również zachęcam przyłączenia się w nasze szeregi

Darth Thingol 
Dreey Autern

Wysłany: Nie 06 Kwi, 2008 12:07   

Wszystko fajnie, tylko Galactic Govem już nie jesteście :P

Arin Gend

Wysłany: Wto 08 Kwi, 2008 00:07   

Jesteśmy i będziemy, chociaż ja jestem w kompanii znacjonalizowanej ale podlegającej i liczącej się jak rząd

Darth Thingol 
Dreey Autern

Wysłany: Pią 11 Kwi, 2008 00:31   

ee....chodziło mi o tytuł Galactic Government. Niedawno straciliście go na rzecz FF :)

Silvaeris 

Wysłany: Sob 19 Kwi, 2008 20:12   

I to ponoć w wyniku buga, który spowodował, że wszystkie budowane przez FF facilities zostały naraz ukończone. Nie jestem pewien co z tym bugiem dalej było, albo czy to prawda, ale fakt faktem, że są GG ;] No ale powoli, powoli, poczekamy, zobaczymy :cool:

Locago Tai 
Crime Lord/Governor

Wysłany: Pon 21 Kwi, 2008 15:41   

Z bugiem tyle, ze juz tyle czasu od niego że facilities które się pokończyły za wcześnie dawno by już się skończyły :P

Khan officjalnie stwierdził tydzień czy dwa temu w notkach do buga że FF jest GG

Silvaeris 

Wysłany: Sro 04 Cze, 2008 11:18   

Fakt jest faktem i zaraz to poprawię ;)

Darge Elar 

Wysłany: Pią 07 Lis, 2008 21:36   

Mam prośbę. Czy ktoś bardziej "wtajemniczony" w tą frakcję mógłby mi podać swój numer GG? Nie mam tu na myśli, broń Boże, zrobienia za mnie testów na wejście, mam je już za sobą. Są tam w ogóle jacyś polacy? xd

Odpowiedz do tematu