Star Wars Combine Polska Forum Strona Główna Star Wars Combine Polska Forum
Polskie forum poświęcone SW Combine

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jack Welles
Autor Wiadomość
Jack Welles

Wysłany: Pon 03 Lis, 2008 17:11   Jack Welles

Witam wszystkich :)
Pare słów o sobie:
Młody obywatel planety Alderaan. Żyjący z papierkowej roboty w instytucji bliskiej zarządzania majątkiem należącym do rodziny królewskiej. Oprócz tego umawianie spotkań, znajomość protokołu i temu podobne bzdety ;) . Znudzony stagnacją i chcący czym prędzej znaleźć się jak najdalej od tej planety.

Pilot, dyplomata, obsługa komputera.
Obecnie jeszcze w żadnej frakcji. Czekam aż nadejdzie reszta wiadomości rekrutacyjnych i w końcu coś wybiorę. Póki co klikam w bannery i próbuję doczytać resztę "Rules".... i mam tego dość...
Już forum przeczytałem przed utworzeniem bohatera, więc chyba nie będzie źle, ale obecnie czekam tylko na chwilę, kiedy będę mógł wsiąść na pokład statku i zacząć grę. Całe szczęście - nie będę musiał czekać na statek, bo na planecie jeszcze nie osiadłem.

Pozdrawiam
Ps. A plakaty rekrutacyjne Triumvirate Coalition wyglądają naprawdę świetnie.:) (A tak trochę na marginesie - grają w tę grę kobiety? Jeśli tak - w jakim procencie? Ktoś wie?)

Hanti 
Yo Hanti, BAW

Wysłany: Wto 04 Lis, 2008 23:21   

Witaj.

Ładny opis postaci :)
Czekając na materiały rekrutacyjne pooglądaj sobie forum Positions Vacant
Tu rekrutują

Ja bym nie zwracał uwagi w ogłoszeniach na "miłą atmosferę", "dynamiczny zespół", "rodzinne stosunki", "niezwykle wrażenia" tylko patrzył ile płacą ;)
Póki jesteś początkujący - reszta nie jest dla Ciebie specjalnie różna (z punktu widzenia beginnera wszędzie jest tak samo).

Jak ja zaczynałem dostałem 80k na miesiąc i "rodzinną atmosferę". Teraz jestem w innej frakcji, mam parę razy więcej i atmosferę tak samo dobrą - jest dobra jak jesteś aktywny - ot cała tajemnica ;)

Kobiet (znaczy osobników mających F przy postaci) zwykle jest między 15-20% w grach RPG. Tutaj nie widziałem nigdy wskaźników, ale musi być podobnie. Tylko nikt Ci nie zaręczy, że to kobieta ;)
Ludzie raz grając mając M, a po stracie postaci nowy charakter ma F - chociaż człowiek przy komputerze się nie zmienia :)
Pozdrawiam

Darth Thingol 
Dreey Autern

Wysłany: Wto 04 Lis, 2008 23:44   

zauważyłem pewien trend, że jeśli ktoś grał mężczyzną, i ta postać ginie (nieważne w jaki sposób), to następna postać często jest kobietą, na dodatek często "córką" poprzedniej postaci ;)

Jack Welles

Wysłany: Czw 06 Lis, 2008 22:53   

Dzięki za rady :)

Nie zwracałem uwagi na różne ozdobniki w stylu atmosfery itp. Co więcej - nawet nie wiem ile wynosi moja pensja :) Po próbach sił w paru innych gram MMO doszedłem do wniosku, że zbijanie fortuny nie daje jakiegoś wyjątkowego poczucia spełnienia. Zresztą i bez własnych pieniędzy po jakimś czasie można mieć większy wpływ na to co się dzieje w grze niż mając fortunę i kontrolując małą korporacyjkę na peryferiach galaktyki. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Hanti 
Yo Hanti, BAW

Wysłany: Pią 07 Lis, 2008 01:13   

A ja myślę, że mając fortunę kontroluje się coś więcej niż małą korporacyjkę na peryferiach galaktyki :mrgreen:

Oczywiście, to o czym piszesz (jeśli dobrze odgaduję) też ma miejsce: można się przyłączyć do jednej z 5-7 głównych frakcji, tam awansować i tworzyć galaktyczną rzeczywistość. Jak najbardziej polecam.

PS: Jako podwładny Federacji Handlowej człowiek czuje się ważniejszy, niż jako pracownik korporacyjki na krańcach galaktyki ;)

PPS: Z drugiej strony - kiedyś układałem sobie plan finansowy "Jak zarobić pierwszy milion" [mając 80k miesięcznie], a dziś ... spokojnie czekam na wypłatę ;)
Kasa niby szczęścia nie daje, ale własna CR-90 Assassin-class Corvette na orbicie, niewątpliwie, podbudowuje EGO. :razz:
Taki jest na przykład mój plan i na to zbieram kasę. W końcu wypada mieć jakieś cele w życiu, nawet jeśli to tylko życie "dwubitowego bohatera".

Pozdrawiam

Darth Thingol 
Dreey Autern

Wysłany: Pią 07 Lis, 2008 09:04   

kiedyś 1 milion wydawał sie czymś niemożliwym do ogarnięcia.
Dzisiaj własna planeta + około 7 mln miesięcznego przychodu + grupa ludzi pod moim dowództwem.

Daje poczucie spełnienia :)

Odpowiedz do tematu